2020 Kalendar regata

Dodatak Kalendaru  - Najmanji uvjeti za sastav regatnih odbora i odbora za prosvjede prema 3.2 Pravilnika zbora sudaca.

RBDATUMIZMJENA TERMINANAZIV REGATEORGANIZATORPODRUČJEKLASAKAT
NU-IO07.15-17SUKLADNO ODLUCI IZVRŠNOG ODBORAPH za klase LASER 4.7 i LASER STANDARDJK Mornar - SplitSplitL4.7 - LAS2
NU-IO07.24-26SUKLADNO ODLUCI IZVRŠNOG ODBORAPH za klase 420 i 49-erJK Uskok - ZadarZadar420 - 49er2
NU-IO07.29-08.04IZMJENA TERMINA RADI IZVANREDNE SITUACIJE COVID-19PH OPT (KAD U16) - ekipno i flotnoJK Marina Kaštela - Kaštel GomilicaKaštelanski z.OPT (U16)2
NU-IO08.14-16SUKLADNO ODLUCI IZVRŠNOG ODBORAPH za klasu LASER RADIALJK Mornar - SplitSplitRAD2
NU-IO08.21-23SUKLADNO ODLUCI IZVRŠNOG ODBORAPH za klase 470, FINN i RS:XJK Labud - SplitSplit470 - FIN - RS:X2
NU-IO08.24-25SUKLADNO ODLUCI IZVRŠNOG ODBORAPH BIC TECHNOJK Labud - SplitSplitTCH2
NU-IO08.28-30IZMJENA TERMINA RADI IZVANREDNE SITUACIJE COVID-19PH OPT (KAD U12) JK Val - Šibenik ŠibenikOPT (U12)2
NU-IO09.09-13PH NOD FUNBOARD SLALOMDSNM Volosko - OpatijaVolosko - OpatijaNOD FUNBOARD SLALOM2
NU-IO11.28-29PH DRAGON FORCE 65JK Zenta - SplitSplitIOM2
101.15-15Regata Sv. StošijeJK Biograd - BiogradBiograd4
201.17-1914. Rogoznički kup - PH IOMJK Val - ŠibenikRogoznicaIOM3
302.09-09Regata sv. VlahaJK Orsan - DubrovnikKoločepski k.ORC - OPN4
402.14-14Regata sv. ValentinaJK Biograd - BiogradBiograd4
502.14-1626. Carnival cup 2020. (kvalifikac. SJEVER)JK Opatija - OpatijaKvarnerski z.OPT3+
602.15-1619. IOM Trofej ZenteJK Zenta - SplitSplitIOM3
702.15-16Kup KairosJK Trogir - TrogirŠaldun z.OPT - TCH 3
802.15-16Šibenska regata optimistaJK Val - ŠibenikŠibenikOPT 4
902.21-23Karnevalska regataJK Biograd - BiogradBiograd4
1002.21-23Kup Hrvatske 2020 - 420 Zadar open (kriterij)JK Uskok - ZadarZadarski k.4203+
1102.28-03.01Prva Briva (kvalifikac. JUG)JK Briva - BiogradPašmanski k.OPT3+
1202.29-03.0114.Memorijal Zlatana PečenkovićaJK Vega - PulaPulaOPT - L 4.7 - RAD3
NU-39203.05-08PMS ženaJK Host - VisVisMON4
1303.06-08Crikvenička regata (kvalifikac. SJEVER)JD Val - CrikvenicaViinodolski k.OPT3+
1403.06-08Velika nagrada Mornara (kriterij)JK Mornar - SplitSplitski a.LAS - RAD - L 4.72
1503.06-08Otvoreno prvenstvo Splita (kvalifikac. JUG)JK Split - SplitKaštelanski z. - Splitski k.OPT3+
1603.07-08ODGOĐENOMemorijal Aldo Prodan i kup RovinjaJK Maestral - Rovinja. RovinjaOPT - RAD - L 4.7 3
1703.12-15OTKAZANO RADI IZVANREDNE SITUACIJE COVID-19PH AOC (SEN - JUN) (kriterij)JK Mornar - SplitSplitski a.LAS - RAD - FIN - RS:X - 470 - 49er2
1803.12-15IT 03.20-22Kup Lošinja - Lošinj spring regatta (kriterij)JK Jugo - Mali LošinjM. LošinjL4.7 - RAD - 4203
1903.14-15ODGOĐENO3. Zagreb open match raceJK Sv.Nikola - ZagrebJezero Jarun470 - 4204
2003.14-15Zadar ORC cupJK Uskok - ZadarZadarski k.ORC4
2103.20-22ODGOĐENO1. Betinska regata lasera - Memorija Branimir Uroda (kriterij)JK Žal - BetinaPirovački k.L 4.7 - RAD - LAS2
2203.21-22Laser Rabac cupJK Kvarner - RabacRabački a.L 4.7 - RAD - LAS3
2303.21-28201 MilesJK Mande - ZagrebBiogradOPN4
2403.21-2211. IOM Opatija cup 2020JK Opatija - OpatijaKvarnerski z.IOM3
2503.21-22ODGOĐENO25. Zagrebačka proljetna regata - team raceJK Sv.Nikola - ZagrebJezero JarunOPT3
2603.21-22Fun cup 2020JK Šibenik - ŠibenikŠibenikOPN - ORC4
2703.26-28OTKAZANOKup MakarskeJK Bura - MakarskaMakarskaOPT3
2803.26-29Proljetni ApostoliJK Val - ŠibenikSrednji JadranORC4
2903.27-29Pustolovni rallyJK Biograd - BiogradBiogradOPN4
3003.27-29Split 1700 (izborna)JK Split - SplitKaštelanski z. - Splitski k.OPT2
3103.28-04.04500 MilesJK Mande - ZagrebDrvenikOPN4
3203.28-04.04Alternautika sailing tour IJK Ventan - JezeraJezera - MurterMON4
3303.28-04.04Velikonočni regata 2020JK Žal - BetinaMur - Dub - MurOPN4
3403.30-04.0314. Captains Adria kup 2020JK Zadar - ZadarMurter - Iž Veli - MurterMON4
3504.01-04ODGOĐENO24. Uskršnja regataJK A.N.A. - BakarTBDORCi - ORC3
3604.03-05Kup Andra Kneževića (izborna)JK Orsan - DubrovnikKoločepski k.OPT2
3704.04-11HeroesJK Kon-Tiki CRO - Hum na SutliZadar - RabMON4
3804.04-11MendulaJK Mande - ZagrebPrimoštenOPN4
3904.04-11Gebirgssegler cupJK Sailing Forever - Kaštel GomilicaKaš - Rog - Ši - Kre - Masl - KašOST4
4004.08-13Round Palagruža cannonballJK Biograd - BiogradBiograd - PalagružaOPN4
4104.09-12CSC cupJK Clivo - PulaMedulinOPT3
4204.09-12CSC CUP - Memorijal Antolić ČesićJK Uljanik Plovidba - PulaMedulinOPT3
4304.10-11Windsurf foil Opatija 2020JK Opatija - OpatijaKvarnerski z.NOD4
4404.11-16Poetovio cupJK Biograd - BiogradBiogradOPN4
4504.11-25Three countries raceJK Kon-Tiki CRO - Hum na SutliPirovacMON - OPN - ORC4
4604.11-18Three countries regattaJK Val - ŠibenikHrv - Ita - SloMON4
4704.12-12Memorijal Stanka NinčevićaJK Zenta - SplitSplitRG 654
4804.17-19Regata Grada PorečaJK Horizont - PorečPorečki a.OPT3
4904.17-19Wave Cat race 2019JK Val - ŠibenikŠibenikKAT4
5004.17-19First and Seascape ChallengeJK Ploče Sailing - PločeMurtersko m.OST4
5104.18-19Proljetni kup GalebaJK Galeb - KostrenaRiječki z.L 4.7 - RAD - OPT - SNP - 4203
5204.18-18ODGOĐENOGladuša 2020JK Guc - SaliSaljski a.OPN4
5304.18-25Sententia regatta 2020JK Mande - ZagrebPrimoštenOPN4
5404.18-191. Regata hrvatskih skiperaJK Zenta - SplitSrednjodalmat. otociOPN4
5504.18-1925. Riječka regata RU jedrilicaRiječki JK - RijekaRijekaIOM3
5604.18-18Arena kupJK Delfin - PulaPulski a.OPN4
5704.18-25Slovak Sailing WeekJK Sailing Forever - Kaštel GomilicaKaš - Starigrad - KašOST4
5804.18-25SSW 10xF35JK Sailing Forever - Kaštel GomilicaKaš - Starigrad - KašOST4
5904.18-25TBR RegattaJK Val - ŠibenikSrednji JadranOST4
6004.22-25Lions regata - Jedrima protiv drogeJK Kon-Tiki CRO - Hum na SutliMurter - KornatiMON4
6104.22-25Lion's cup 2020JK Žal - BetinaMurtersko m.OPN4
6204.23-25EU Rotary sailing regataJK Biograd - BiogradZadarOPN - ORC4
6304.23-25Chioggia - Rovinj - ChioggiaJK Maestral - Rovinja. RovinjaOPN3
6404.24-26Onedesign business sprintJK Biograd - BiogradUmag - BiogradOPN4
6504.24-26Proljetna regataJK Marina Kaštela - Kaštel GomilicaKaštela - Hvar - KaštelaMON 4
6604.24-25Startup Europe regatta 2020.JK Podstrana - PodstranaBrački k.OPN4
6704.24-26Plov za čisti Jadran 2020SNK FSB - ZagrebŠibenski a.OPN4
6804.25-05.02FortunaJK Kon-Tiki CRO - Hum na SutliMurter - KornatiMON4
6904.25-05.02Spring cupJK Kon-Tiki CRO - Hum na SutliKaštela - HvarMON4
7004.25-05.02Majova regataJK Mande - ZagrebPrimoštenOPN4
7104.25-2618. Zlarinska regata krstašaJK Yacht club Zlarin - ZlarinZlarinOPN4
7204.25-25Joshua Slocum 2020JK Zadar - ZadarZadarOPN4
7304.25-2628. Velika nagrada grada ZagrebaJK Zagreb - ZagrebJarun - Veliko jezeroOPT- L 4.7 - RAD - 470 - LAS3
7404.25-30ODGOĐENOKornati kup 2020JK Kornati - MurterMurter - Kornati - BiogradORC OST4
7604.25-05.02Spring cup 2020JK Žal - BetinaŠibenski a. - Splitski a.OPN4
7704.26-05.01Russkiy potok 2020JK Zadar - ZadarSukošanMON4
7804.27-30Majova regattaJK Val - ŠibenikSrednji JadranOPN4
7904.29-05.04Pesaro - Pula - PesaroJK Uljanik Plovidba - PulaPesaro - PulaOPN3
8004.30-05.0133. Biogradska i 8. županijska regataJK Biograd - BiogradBiogradOPN4
NU-39304.30-05.04Jadranska regataJK Host - VisVis-Palagruža-VisOPN NHP ORC4
8105.01-03Pakoška regata - katamaraniJK Biograd - BiogradPakoštaneKAT4
8205.01-03NARC 2020JK Vega - PulaPulski a.ORC4
8305.01-03IZBORNA REGATA OPTIMISTA JK Horizont - PorečPorečOPT2
8405.02-09Spring regattaJK Mande - ZagrebPrimoštenOPN4
8505.02-08PAPA regata 2020JK Marina Kaštela - Kaštel GomilicaKa - Tro - Mar - Ro - Mas - St - KaMON4
8605.02-09Amadeus Adriatic 1JK Šibenik - ŠibenikŠibenikOPN4
8705.02-09Kabestan Croatia RegattaJK Sailing Forever - Kaštel GomilicaKaš - Masl - Mil - Tro - RogOST4
8805.02-09United sailing week 2020JK Žal - BetinaŠibenski a.OPN4
8905.01-03Šibenik ORC cup JK Val - ŠibenikŠibenikORCi3
9005.02-09Zmey Gorynych cup 2020JK Val - ŠibenikSrednji JadranOST4
9105.03-07Pohodova regataJK Biograd - BiogradBiogradOPN - ORC4
9305.03-07Brennercom sailing weekJK Kun - TkonBiograd - Žut - KornatiMON4
9405.03-08United sailing weekJK Mande - ZagrebMurterOPN4
9505.03-078.Budweis regataJK Zadar - ZadarSrednja DalmacijaMON4
9605.03-0356. Pulska regataJK Uljanik Plovidba - PulaPulaOPN4
9705.05-05Brennercom sailing weekJK Biograd - BiogradBiogradOPN4
9805.08-10Sv. Duje - Memorijal T. MitrovićJK Mornar - SplitSplitski a.OPT3
9905.08-10IZBORNA REGATA OPTIMISTAJK Jugo - Mali Lošinj Lošinjski a.OPT2
10005.09-15ECC kupJK Split - SplitSt - Tro - Hv - V. Lu - Korč - Pom - Sl - DuOPN4
10105.09-09Gospa od LoretaJK Primošten - PrimoštenPrimoštenTRADIC4
10205.09-19Regge regataJK Yacht travel - ŠibenikBiogradOPN4
10305.09-0910. Regata sv. DujeJK Zenta - SplitSplitOPN4
10405.09-10Prvenstvo IŽ u monotipuJSIŽ - PulaPulaOPN3
10505.09-16Regata Mateja Bencura 2020JK Sailing Forever - Kaštel GomilicaKaš - Palm - V. Luka - Kor - Suć - SumOST4
10605.09-16Memorial Vlada Psalama 2020JK Žal - BetinaMurtersko m.OPN4
10705.09-16Mercedes cup 2020JK Žal - BetinaMurtersko m.OPN4
10805.09-19Blue cup 2020JK Val - ŠibenikSrednji JadranOST4
10905.10-13Sententia 2020JK Zadar - ZadarPir - Zla - PirMON4
11005.10-13Hanse cup AdriaticJK Zenta - SplitSrednjodalmat. otociMON4
11105.14-21Austria cupJK Mande - ZagrebPrimoštenOPN4
11205.15-17Kup Hrvatske 2020 - Labudova regata za 420 (kriterij)JK Labud - SplitSplit4203
11305.15-17Splitova monotip regataJK Split - SplitKaštelanski z. - Splitski k.MON4
11405.16-21Erste premier trophyJK Biograd - BiogradBiogradOPN4
11505.16-1615. Regata Labinska republikaJK Kvarner - RabacRabački a.OPN - MON4
NU-39805.16-16FažolkaJK Špinut - SplitSplit - Kaštelanski z.OPN OPT OST 3
11605.16-23Quality regattaJK Mande - ZagrebPrimoštenOPN4
11705.16-23Carpe diem cupJK Monoflot - Kaštel GomilicaSrednjodalmat. otociMON4
11805.16-16Fažolka 2020JK Špinut - SplitSplit - Kaštelanski z.OPN - OPT - OST3
11905.16-17Zadarska regataJK Uskok - ZadarZadarski k.OPN4
12005.16-17Corintia cupJK Vihor - BaškaBaščanska u.OPT - L 4.7 - RAD3
12105.16-23JYFAJK Sailing Forever - Kaštel GomilicaKaš -Tro - Mil - Palm - Masl - KašOST4
12205.16-23KilanaJK Sailing Forever - Kaštel GomilicaKaš - Hv - Vis - KašOST4
12305.16-23Trend regattaJK Žal - BetinaŠibenski a. - Zadarski a.OPN4
12405.16-23Brother cupJK Val - ŠibenikSrednji JadranOST4
12505.17-21Manazerska jahtaJK Biograd - BiogradBiogradOPN4
12605.19-23Seawolf cup flotilla XXJK Biograd - BiogradBiograd - MurterOPN4
12705.20-246. Murter challengeJK Val - ŠibenikMurterKAT F184
12805.23-26Rotary regata CarniolaJK Kon-Tiki CRO - Hum na SutliMurter - KornatiMON4
12905.23-27Business cupJK Kun - TkonBiograd - VrgadaORC - MON - MOCRA4
13005.23-24Mića regataJK Malinska - MalinskaMalinskaOPT - L 4.7 - RAD4
13105.23-30Avtotur cupJK Monoflot - Kaštel GomilicaSrednjodalmat. otociMON4
13205.23-24Ortvoreno prvenstvo PostiraJK Postira - PostiraBrački k.OPT3
13305.23-24Sv. Jelina - Dan Grada VodicaJK Tijat - VodiceVodički a.OPT - L 4.7 - RAD3
13405.23-24SurfPit openKJD Zagreb - ZagrebPašmanski k.NOD SLALOM - FOIL - TCH4
13505.23-27G and T RegattaJK Sailing Forever - Kaštel GomilicaKaš - S. Grad - Palm - KašOST4
13605.23-30Johann 2020JK Sailing Forever - Kaštel GomilicaKaš - Hv - Vis - KašOST4
13705.23-30Lucran yacht 20'JK Žal - BetinaŠibenski a. - Splitski a.OPN4
13805.23-30Pohodova regattaJK Val - ŠibenikSrednji JadranOST4
13905.24-28Češka namorny business regattaJK Biograd - BiogradSt - Mil - Drv. V. - ŠoOPN4
14005.24-28Alpe Adria sailing week 2020JK Punat - PunatKvarnerićOPN4
14105.24-28Gentleman sailing regata 2020JK Zadar - ZadarSrednja DalmacijaMON4
14205.27-30Lions rally KonjiceJK Kon-Tiki CRO - Hum na SutliMurter - KornatiMON4
14305.29-3129. Komiška regataJK Labud - SplitSplit - Komiža - SplitOPN - ORC4
14405.29-3036. Croatia cup 2020JK Punat - PunatKvarnerićOPN4
14505.29-31Bando Route 048JK Primošten - PrimoštenHRV-ITAOPN3
14605.30-06.01Biogradska regata optimistaJK Biograd - BiogradPakoštaneKAT4
14705.30-06.02Regata Vieste-LastovoJK Biograd - BiogradVieste - LastovoOPN4
14805.30-30LA Mula De ParenzoJK Horizont - PorečPorečki a.OPN4
14905.30-06.02KonjičankaJK Kon-Tiki CRO - Hum na SutliVodiec - ŠibenikMON4
15005.30-06.02St. Georgs orden regattaJK Kon-Tiki CRO - Hum na SutliSplitMON4
15105.30-06.06Window cupJK Mande - ZagrebMurterOPN4
15205.30-31SIPAR International 2020JK Orion - Moščenička dragaMošćenička d.SNP4
15305.30-06.06FIRST 35 one design cup IJK Ventan - JezeraJezera - MurterMON4
15405.30-30Regata Dana državnostiJK Orsan - DubrovnikKoločepski k.ORC - OPN4
15505.30-06.06Kabestan JK Sailing Forever - Kaštel GomilicaKaš - Hv - Vis - KašOST4
15605.30-06.06LTC Window cup 20'JK Žal - BetinaŠibenski a. - Splitski a.OPN4
15705.30-06.06Ewentowo 20'JK Žal - BetinaŠibenski a. - Splitski a.OPN4
15805.31-06.04Pumps regataJK Biograd - BiogradBiogradOPT - L 4.7 - RAD - LAS3
15906.01-01KonjičankaJK Biograd - BiogradBiogradOPN - ORC4
16006.02-05Lions VrhnikaJK Kon-Tiki CRO - Hum na SutliSplitMON4
16106.05-07Primorska regataJK 3.maj - RijekaKvarnerski z.OPN - YARD4
16206.05-07Sušac 100 X 2JK Mornar - SplitSt - Suš - StOPN4
16306.05-05On i OnaJK Uskok - ZadarZadarski k.OPN4
16406.05-07Jedriličarski kup FSB 2020SNK FSB - ZagrebŠibenski a.MON4
16506.06-0638. Zagrebačka - Biograd spring regataJK Biograd - BiogradBiogradOPN4
16606.06-06Biograd cupJK Biograd - BiogradBiogradOPT - L 4.7 - RAD - LAS3
16706.06-10European space agency regattaJK Biograd - BiogradBiogradOPN - ORC4
16806.06-06IT 06.27-27 / ODGOĐENE RADI IZVANREDNE SITUACIJE COVID-19Klupska regata GiričićJK Giričić - Kaštel GomilicaKaštela - Šolta StomorskaOPN4
16906.06-13Union regattaJK Kon-Tiki CRO - Hum na SutliMurterMON4
17006.06-13Start cup 1JK Monoflot - Kaštel GomilicaSjevernodalmat. o.MON4
17106.06-07Lapadska regataJK Orsan - DubrovnikKoločepski k.OPT - L 4.7 - RAD - LAS3
17206.06-13Russian yacht rally 2020JK Šibenik - ŠibenikBiograd - ŠibenikMON - OPN4
17306.06-13Team regataJK Yacht travel - ŠibenikKaštelaOPN4
17406.06-0738. Zagrebačka - Biograd spring regattaJK Zagreb - ZagrebPašmanski k. - Murtersko m.OPN - IRC4
17506.06-13Union regatta 20'JK Žal - BetinaŠibenski a. - Splitski a.OPN4
17606.06-0772.Istarska regataJK Uljanik Plovidba - PulaZapadna obala IstreOPN4
17706.06-13TKON challengeJK Kun - TkonBiograd - KornatiORC - MON - MOCRA4
17806.09-13Marais regatta 2020JK Biograd - BiogradBiograd - MurterOPN - ORC4
17906.09-10Proljetna regata YCBJK Biograd - BiogradBiogradOPN4
18006.10-10Seawolf adventure flotillaJK Biograd - BiogradBiogradOPN4
18106.12-1467. Splitova regata krstašaJK Split - SplitSplit - Jelsa - SplitOPN4
18206.13-1329. Regata sv. KvirinaHJK Siscia - SisakZadar - O. Jidula - Ošljak - ZadarOPN4
18306.13-14Regata sv. VidJK 3.maj - RijekaRiječki z.OPT - L 4.7 - RAD - LAS - OST - 4203
18406.13-20Friends cupJK Kon-Tiki CRO - Hum na SutliMurterMON4
18506.13-14Kup sv. AnteJK Podstrana - PodstranaBrački k.NOD - OST4
18606.13-20AT 2020JK Šibenik - ŠibenikBiogradMON4
18706.13-20Start cup 2JK Monoflot - Kaštel GomilicaSrednjedalmat. otociMON4
18806.13-20Friends cup 20'JK Žal - BetinaŠibenski a. - Splitski a.OPN4
18906.19-22Kup Poljičke republikeJK Podstrana - PodstranaBrački k.NOS SLALOM4
19009.04-06IZMJENA TERMINA RADI IZVANREDNE SITUACIJE COVID-19PH ŠLJUKE JK Split - SplitKaštelanski z. - Splitski k.SNP3
19106.20-2015. Grobnička regata - Paštekin memorijal 2020JK Neverin - ČavleKvarnerski z.OPN4
19206.20-27Unicredit raceJK Kon-Tiki CRO - Hum na SutliMurterMON4
19306.20-27TechnoregattaJK Marina Kaštela - Kaštel GomilicaKa - Masl - Rog - Ši - Tro - KaMON4
19406.20-21Špinutova regata optimistaJK Špinut - SplitKaštelanski z.OPT3
NU-39906.20-21Špinutova regata optimista JK Špinut - SplitSplit - Kaštelanski z.OPT3
19506.20-27MustGO cupJK Monoflot - Kaštel GomilicaSrednjedalmat. otociMON4
19606.20-223. Glumačka regata PrekoJK Zagreb - ZagrebZadarski k. - Srednji k. - Preko - SaliOPN4
19706.20-24Summerling JK Sailing Forever - Kaštel GomilicaKaš - Hv - Vis - KašOST4
19806.20-27Fun cup 20'JK Žal - BetinaŠibenski a. - Splitski a.OPN4
19906.20-27Linz cup 2020JK Žal - BetinaŠibenski a. - Zadarski a.OPN4
20006.20-27Gentleman sailing week 2020JK Žal - BetinaŠibenski a. - Zadarski a.OPN4
20106.24-27Middle Adriatic offshore cup 2020JK Zadar - ZadarAncona - Božava - AnconaOPN4
20206.25-07.02Broker consulting regataJK Mande - ZagrebPrimoštenOPN4
20306.27-2726. Kraljevačka regata krstašaJK Oštro - Kraljevicaa. Grada KraljeviceOPN - YARD4
20406.27-28OTKAZANO RADI IZVANREDNE SITUACIJE COVID-19Regata 61. MDFJK Val - ŠibenikŠibenikOPT - L 4.7 - RAD3
20506.27-28Krčka regata 2020JK Plav - KrkKrčki z.OPT - L 4.7 - RAD3
20607.04-04Hotel Cavtat kup 2020JK Cavtat - CavtatCavtatski o.OPN - ORC4
20707.04-04Selce open 2020JK Jadro - SelceSelceOPN4
20807.06-07Regata Trani - DubrovnikJK Orsan - DubrovnikTrani - DubrovnikORC - OPN4
20907.06-12Šibenik - Civitanova 2020JK Val - ŠibenikMeđunarodne vodeORC3
21007.11-18VSB regattaJK Kon-Tiki CRO - Hum na SutliSplit - DubrovnikMON4
21107.11-12Kraljevačka regataJK Oštro - Kraljevicaa. Grada KraljeviceOPT - L 4.73
NU-39407.11-11Regata Velebitskog kanalaJK Burin - N. VinodolskiVelebitski k.OPN4
21207.11-11Regata ol Postirske fjereJK Postira - PostiraBrački k.OPN - TRADIC4
21307.13-18 PWA qualifier BOL - youth and junior world tourJK Podstrana - PodstranaHvarski k.NOD SLALOM4
21407.16-16Južnojadranska regataJK Cavtat - CavtatJužni JadranOPN4
21507.18-19Otvoreno prvenstvo grada PorečaJK Horizont - PorečPorečki a.OPT - RAD - L 4.73
21607.18-18Opatijka - Homo si bordižat 2020JK Opatija - OpatijaKvarnerski z.OPN4
21707.18-18Soho raceJK Kon-Tiki CRO - Hum na SutliSplitOPN4
7507.25-2528. Senjska regataJK Senj - SenjSenjOPN4
21807.25-08.02Media cupJK Kon-Tiki CRO - Hum na SutliSplitMON4
21907.25-26Regata sv. RokoJK Sv.Filip i Jakov - Sv.Filip i JakovPašmanski k.OPT - L 4.7 - RAD - LAS -TCH - 4203
NU-39507.25-26Novljanska regataJK Burin - N. VinodolskiNovi VinodolskiOPT LAS RAD L4.74
22007.26-26Latinskin idrun na kureja 2020JK Yacht club Zlarin - ZlarinZlarinTRADIC4
22108.05-05Regata Dana pobjede i domovinske zahvalnostiJK Biograd - BiogradBiograd - BlitvenicaOPN - OPT - STAR - L 4.7 - RAD - LAS3
22208.07-09Južnodalmatinska regataJK Orsan - DubrovnikOrebić - DubrovnikOPN - ORC4
22308.08-098. Kup Košljun 2020JK Punat - PunatPuntarska D.OPT - L 4.73
22408.08-0945 Betinska regataJK Žal - BetinaPirovački k.OPT - L4.73
22508.15-22Newbie cupJK Kon-Tiki CRO - Hum na SutliSplit - VisMON4
22608.22-23Regata dani GradaJD Val - CrikvenicaVinodolski k.OPT - L 4.7 - RAD - LAS - 4203
22708.22-29Summer fun regattaJK Marina Kaštela - Kaštel GomilicaKa - St. Grad - Vis - Hv - Masl - KaMON4
22808.22-22Krčka jedra 2020JK Plav - KrkKrčki z.OPN4
22908.22-29First 35 one design cup IIJK Ventan - JezeraJezera - MurterMON4
23008.29-09.05JCIJK Žal - BetinaŠibenski a. - Splitski a.OPN4
23108.29-30Kup DubašniceJK Malinska - MalinskaMalinskaOPN4
NU-40008.29-30Faros Maraton JK Špinut - SplitSplit - Starigrad - Split OPN4
23208.29-09.05Polbud regattaJK Šibenik - ŠibenikŠibenikMON - OPN4
23308.29-30Faros Maraton 2020JK Špinut - SplitSplit - Starigrad - SplitOPN4
23408.29-09.05Mangold Cup 2020JK Sailing Forever - Kaštel GomilicaKaš - Mil - Palm - V. Luka - Vis - KašOST4
23508.30-30Cavtat optimist kup 2020JK Cavtat - CavtatCavtatski o.OPT4
23608.30-09.02JCI regattaJK Val - ŠibenikSrednji JadranOST4
23708.30-09.05ODGOĐENO ZA 29.8.-4.9.20212020 Otvoreno Europsko prvenstvo Snipe JK Split - SplitKaštelanski z. - Splitski k.SNP1
23909.03-10Gate - be light regattaJK Mande - ZagrebPrimoštenOPN4
24009.03-05European regatta 2020JK Medveščak - ZagrebŠibenikMON4
24109.05-05Regata ribarskog tjednaJD Val - CrikvenicaVinodolski k.OPN - YARD4
24209.05-12Union cupJK Mande - ZagrebMurterMON4
24309.05-0638. Galijola 2020JK Opatija - OpatijaOpatija - Galijola - OpatijaOPN - YARD - ORC4
24409.05-12Student regataJK Yacht travel - ŠibenikPirovacOPN4
24509.05-12Hungary WeekJK Sailing Forever - Kaštel GomilicaKaš - Mil - S. Grad - Sum - B. Voda - Sup - MaslOST4
24609.05-06Bunarina Open - 9. Memorijal P.BajloJK Uljanik Plovidba - PulaPulaOPN4
24709.06-13Build cupJK Val - ŠibenikSrednji JadranOST4
24809.07-11Stavebeni regattaJK Biograd - BiogradBiogradOPN4
24909.08-12Seawolf cup flotilla XXIJK Biograd - BiogradBiograd - MurterOPN4
25009.10-12Tkon cupJK Kun - TkonBiograd - KornatiORC - MON - MOCRA4
25209.11-13Shimuni katamaran raceJK Surfbase - ŠimuniMaunski k. - Šimuni KAT4
25309.12-15VH Corporate eventJK Biograd - BiogradBiogradOST4
25409.12-19Farm regataJK Kon-Tiki CRO - Hum na SutliTrogir - HvarMON4
25509.12-19Red Rooster cupJK Kon-Tiki CRO - Hum na SutliSplitMON4
25609.12-19MBY cupJK Monoflot - Kaštel GomilicaSrednjedalmat. otociMON4
25709.12-19Amadeus Adriatic 2JK Šibenik - ŠibenikŠibenikOPN4
25809.12-19Family regataJK Yacht travel - ŠibenikSplitOPN4
25909.12-13Lošinjska regataJK Jugo - Mali LošinjLošinjski a.OPN4
26009.12-19Sailing Forever CupJK Sailing Forever - Kaštel GomilicaKaš - Palm - Vis - Rog - Masl - KašOST4
26109.12-19IFSEC Bussines cup 20'JK Žal - BetinaMurter - KornatiOPN4
26209.13-19EU Agencies regata - HrvatskaJK Marina Kaštela - Kaštel GomilicaKa - Starigrad - Hv - Mil - KaMON4
26309.13-13Kup veterana JK Maestral - Rovinja. RovinjaOPT4
26409.13-18SF regattaJK Val - ŠibenikSrednji JadranOST4
26509.15-22Pivni regattaJK Biograd - BiogradBiograd - MurterOPN4
26609.15-22Oststeirer cup 2020JK Biograd - BiogradBiogradOPN4
26709.17-27Regata tisuću otokaRiječki JK - RijekaRijeka - Tivat - RijekaORC - MOCRA3
26809.18-20Croatel cupJK Mornar - SplitSplitski a.STAR4
26909.18-20Shimuni openJK Surfbase - ŠimuniMaunski k. - Šimuni NOD SLALOM - KITE3
NU-39609.18-20Trka oko KrkaJK Burin - N. VinodolskiNovi VinodolskiOPN ORC
27109.19-20Regata hrvatskih mornaraJK Bura - MakarskaMakarska - PostiraOPN4
27209.19-23IR Croatia HeinikenJK Kon-Tiki CRO - Hum na SutliSplit - HvarOPN - ORC4
27309.19-2022. Labud classicJK Labud - SplitSplit - Bobovišće - SplitOPN4
27409.19-26Champagne cup classicJK Mande - ZagrebPrimoštenOPN - ORC4
27509.19-26Adriatic sailing week 2020JK Mande - ZagrebPrimoštenOPN4
27609.19-20In Memoriam Alen BruketaJK Uskok - ZadarZadarski k.OPN4
27709.19-26Alternautika sailing tour IIJK Ventan - JezeraJezera - MurterMON4
27809.19-19Teuta 2020 - Regata za dameJK Zadar - ZadarZadar - IžOPN4
27909.19-26Quazaqstan cupJK Monoflot - Kaštel GomilicaSrednjedalmat. otociMON4
28009.19-26First Cross RegattaJK Sailing Forever - Kaštel GomilicaKaš - Hv - Vis - KašOST4
28109.19-26MoorelandJK Sailing Forever - Kaštel GomilicaKaš - Hv - Vis - KašOST4
28209.19-26Sailingpass regatta 2020JK Žal - BetinaŠibenski a. - Zadarski a.OPN4
28309.19-26Sailors cup 2020JK Žal - BetinaŠibenski a. - Zadarski a.OPN4
28409.19-25Sea promo regattaJK Val - ŠibenikSrednji JadranOST4
28509.19-2032. Kepertov memorijalJK Zagreb - ZagrebJarun - Veliko jezeroOPT - L 4.7 - RAD - 470 - LAS3
28609.20-2229. Prethodni pokal JK OdisejJK Zadar - ZadarMurterMON - OPN4
28709.20-23IZ cupJK Maestral - Rovinja. PuleOPEN4
28809.21-25Tuffieh funds regattaJK Biograd - BiogradBiogradORC4
28909.22-29Adriatic sailing weekJK Biograd - BiogradBiograd - Murter - SaliOPN4
29009.24-26Adria Tech tackJK Kon-Tiki CRO - Hum na SutliVodiceMON4
29109.25-27Kup Hrvatske 2020 - Regata Grada Crikvenice (kriterij)JD Val - CrikvenicaVinodolski k.L 4.7 - RAD - 4203
29209.25-27Rabačka regata 2020 (kvalifikac. SJEVER)JK Kvarner - RabacRabački a.OPT3+
29309.25-2719. Mrduja optimist kup (kvalifikac. JUG)JK Labud - SplitSplitOPT3+
29409.26-26Nautička regataJK 3.maj - RijekaRiječki z.OPN - YARD4
29509.26-26Kvarnerska regataJK Galeb - KostrenaKvarnerski z.OPN - YARD4
29609.26-10.03Champions cupJK Kon-Tiki CRO - Hum na SutliMurterMON4
29709.26-10.03Champagne race - MCR ORCJK Mande - ZagrebPrimošten - VodiceORC4
29809.26-10.03ASKJK Mande - ZagrebPrimoštenOPN4
29909.26-10.03VRY regattaJK Monoflot - Kaštel GomilicaSrednjedalmat. otociMON4
30009.26-2715. Šoltanska regataJK Zenta - SplitSplit - Stomorska - SplitOPN4
30109.26-10.03Sarres ASK CupJK Sailing Forever - Kaštel GomilicaKaš - Hv - Vis - KašOST4
30209.26-10.03Sailing Forever Cup 2JK Sailing Forever - Kaštel GomilicaKaš - Hv - Vis - KašOST4
30309.26-10.03Z Vetrom 20'JK Žal - BetinaŠibenski a. - Zadarski a.OPN4
30409.26-10.03And RegattaJK Val - ŠibenikSrednji JadranOST4
30509.27-10.02Orange cupJK Mande - ZagrebPirovacOPN4
30609.28-10.03IT regattaJK Biograd - BiogradBiogradOPN4
30709.28-10.05AMS kupJK Horizont - PorečVrs - Nov - Pomer - Cr - M. Loš - Rab -VrsOPN4
30809.28-09.29Regata sv. Mihovila 2020JK Val - ŠibenikŠibenikOPT - L 4.73
30909.29-10.02Korošica 2020JK Biograd - BiogradBiogradOST4
31010.02-04PH FDJK Vega - PulaPulaFD3
31110.03-03XVI Memorijal kap Marka MarinovićaJK Delfin - PulaPomer - Medulinski a.OPN4
9210.03-04Katamaran PrimoštenJK Primošten - PrimoštenPrimoštenKAT4
31210.03-04Kostrenska regataJK Galeb - KostrenaRiječki z.L 4.7 - RAD - OPT - SNP - 4203
NU-39710.03-04PH F18JK Primošten - PrimoštenPrimoštenF182
31310.03-06IV. Jesenska KonjičankaJK Kon-Tiki CRO - Hum na SutliPirovac - ZlarinMON4
31410.03-0489. Mrdujska regataJK Labud - SplitSplitOPN4
31510.03-10Mande cupJK Mande - ZagrebPrimoštenOST4
31610.03-10Adria cup 2020JK Ventan - JezeraJezera - MurterMON - OPN4
31710.03-10BavAdria cup 2020JK Sailing Forever - Kaštel GomilicaKaš - Prim - Bet - Kaš OST4
31810.03-11Split TF 35 TourJK Sailing Forever - Kaštel GomilicaKaš - Hv - Vis - KašOST4
31910.03-10Cascaruda Yachtchalange 20'JK Žal - BetinaŠibenski a. - Splitski a.OPN4
32010.04-10Bav cupJK Mande - ZagrebBiograd - Tribunj - Šibenik - BiogradOPN4
32110.04-09Sarres cupJK Marina Kaštela - Kaštel GomilicaRog - Stom - Ka - Hv - Mas -RogMON4
32210.04-09Revival raceJK Val - ŠibenikSrednji JadranOST4
32310.05-09BHS-Weekrace 2020JK Žal - BetinaSrednji JadranOST4
32410.07-10Komunalka 2020JK Kon-Tiki CRO - Hum na SutliPirovac - ZlarinMON4
32510.08-11Frapa Bussines CupJK Frapa - RogoznicaRogoznica - PrimoštenOPN4
32610.09-11Dubrovačka regata (kvalifikac. JUG)JK Orsan - DubrovnikKločepski k.OPT3+
32710.10-1010. Kaštelanska regataJK Giričić - Kaštel GomilicaKaštelanski z.OPN4
32810.10-16Offshore challengeJK Kun - TkonBiograd - Dubrovnik - BiogradORC - MON - MOCRA4
32910.10-11Zlatna ribicaJSIŽ - PulaPulaOPT - L 4.7 - RAD3
33010.10-114. Orebićka regata za optimiste i laserePSU Peliška jedra - Orebića. OrebićaOPT - LAS3
33110.10-17TPS - 24. Česka rallye - Prvenstvo Česke One Design 2020JK Sailing Forever - Kaštel GomilicaKaš - Prim - Bet - KašOST4
33210.10-11European MR tour grand finaleJK Val - ŠibenikŠibenikMR4
33310.10-17Iccadria WPSC 20JK Žal - BetinaŠibenski a. - Splitski a.OST4
33410.15-1719. Pomurska regata 2020JK Zadar - ZadarMurter - Piškera - MurterMON4
33510.16-18Kup Hrvatske 2020 - Lovranska regata Marunada 2020 (kriterij)JK Istra - LovranRiječki z.420 - L 4.7 - RAD - OPT3
33610.16-1876. Viška regataJK Labud - SplitSplit - Vis - SplitOPN - ORC4
33710.16-19Lions Šibenik regattaJK Val - ŠibenikSrednji JadranOST4
33810.17-18Druga BrivaJK Briva - BiogradPašmanski k.OPT4
33910.17-18Kup PrimoštenaJK Primošten - PrimoštenPrimoštenOPT - LAS - RAD - L 4.7 - 4203
34010.17-1820. Prvenstvo zagrebačkih osnovnih škola i jesenska regataJK Sv.Nikola - ZagrebJezero JarunOPT - L 4.7 - RAD - LAS - 470 - 4203
34110.17-24Police sailing championshipJK Ventan - JezeraJezera - MurterMON4
34210.17-18Otvoreno prvenstvo Istarske županijeJSIŽ - PulaPulaOPT - L 4.7 - RAD3
34310.17-24Savinjska regata 20'JK Žal - BetinaŠibenski a. - Zadarski a.OPN4
34410.19-22SavinjčankaJK Biograd - BiogradBiogradOST4
34510.20-24Iccadria Komunalka 20JK Žal - BetinaŠibenski a. - Zadarski a.OPN4
34610.22-25BBSJK Biograd - BiogradBiogradOPN4
34710.23-25OTKAZANOPH NEOLIMPIJSKE KLASE (Kup Hrvatske 2020)JD Val - Crikvenica CrikvenicaL4.7(U16 i U18) RAD M(U17 i U19) 420(OPEN i U17 i U19) TCH (U11 i U13 i U15 i U17)2
34810.23-25Round Long Island raceJK Kon-Tiki CRO - Hum na SutliZlarin - Veli RatOPN - ORC4
34910.24-27End of season sailJK Kun - TkonBiograd - SaliORC - MON - MOCRA4
35010.24-24Bavadria cupJK Marina Kaštela - Kaštel GomilicaKa - St - ŠoMON4
35110.24-2513. Kup Kaštelanskog zaljevaJK Split - SplitKaštelanski z.OPN4
35210.24-24Zadarska kokaJK Uskok - ZadarZadarski k.OPN4
35310.24-25Trofej ZenteJK Zenta - SplitSplitOPT3
35410.24-25Trogirska regata krstašaJK Trogir - TrogirTrogirOPN4
35510.25-30Friends cup 2020JK Zadar - ZadarMurter - Sali - Iž - MurterMON - OPN4
35610.30-11.014. Pelješka regata krstašaPSU Peliška jedra - OrebićPelj - Las - KorčOPN4
35710.30-11.01Hell of wind 2020KJD Jadrija - ŠibenikŠibenikNOD SLALOM FOIL3
35810.31-31Samoborska regataJK Biograd - BiogradZadar - BiogradOPN4
35911.01-10Impression saling weekJK Biograd - BiogradBiogradOPN - ORC4
36011.06-0822. Kup Lošinja (kvalifikac. SJEVER)JK Jugo - Mali LošinjM. LošinjOPT3+
36111.07-08Nenin đirJK Briva - BiogradBiogradOPEN4
36211.07-07Tradicionalna regata veteranaJK Sv.Nikola - ZagrebJezero JarunOPT4
36311.07-08Mala JabukaJK Tijat - VodiceVodički a.OPT4
36411.07-14First 35 one design cup IIIJK Ventan - JezeraJezera - MurterMON4
36511.13-15Regata JabukaJK Tijat - VodiceVodice - Jabuka - VodiceOPN - ORC3
36611.13-15ACI Cup OptimistJK Croatia - OpatijaRiječki z. OPT3
36711.14-15Kup sv. KrševanaJK Uskok - ZadarZadarski k.OPT3
36811.15-15Regata krstašaJK Orsan - DubrovnikKoločepski k.OPN - ORC4
36911.20-22Susak za dvoje/Susak za posadeJK Croatia - OpatijaKvarnerski z.OPN - ORC - YARD4
37211.21-22CRO fishJK Horizont - PorečPorečki a.OPT3
37311.21-22Valov cupJK Val - ŠibenikŠibenikMON - KAT - L 4.7 - RAD - LAS - STAR3
37411.22-25Nagradna regata JK ZadarJK Zadar - ZadarZd - Barot - Žut - Sut - ZdOPN - MON2
37511.27-29Cup Opatije 2020JK Opatija - OpatijaKvarnerski z.L 4.7 - RAD - LAS - 4201
37611.27-29Dan UljanikaJK Uljanik Plovidba - PulaPulaL 4.7 - RAD - LAS2
37711.28-29Strožanac openJK Strožanac - StrožanacPodstranaOPN4
37812.03-06Sv. NikolaJK Mornar - SplitSplit - Palagruža - KomižaOPN4
37912.03-06Sv. Nikola 2020 (kvalifikac. SJEVER)JK Vega - Pulaa. VerudicaOPT - L 4.7 - RAD - LAS3+
38012.04-0621. Šibenska regata krstašaJK Val - ŠibenikŠibenikOPN - ORC4
38112.05-05Marina Kornati cupJK Biograd - BiogradBiograd - KornatiOPN - ORC4
38212.05-05Vološćanski predbožićni kup 2020JK Opatija - OpatijaKvarnerski z.OPN4
38312.05-06PH NOD WAVE - Jadrija open 2020KJD Jadrija - ŠibenikŠibenikNOD WAVE3
38412.06-06Regata sv. NikoleJK Biograd - BiogradBiogradOPN4
38512.12-12Cavtatska regata 2020JK Cavtat - CavtatDubrovnik - CavtatOPN ORC4
38612.12-1325. Šibenska regata modelaJK Val - ŠibenikŠibenikIOM3
38712.19-20Božićna regataJK Uskok - ZadarPašmanski i Zadarski k.OPN4
38812.19-2026. Božićna regataJK Zenta - SplitSplitOPN4
38912.28-3144. MNR za klase laser (kvalifikac. JUG)JK Zvir - HvarHvarski a. - Pakleni k. L4.7 - RAD - LAS - OPT1
39012.30-01.02Novogodišnja regataJK Biograd - BiogradSplit - Milna - Drvenik Veli - ŠoltaOPN4