Legenda nomenklatura sportova HJS/HOO/WS:

A. olimpijske klase
A. jedrilice sa pomičnom kobilicom (centerboat)
A. jedrilice sa čvrstom kobilicom (keelboat)
A. višetrupci
A. daske (boards)
B. krstaši (yachts)
B. ostale rekreativne manifestacije
RU. radio upravljanje jedrilice

 

Dodatak Kalendaru  - Najmanji uvjeti za sastav regatnih odbora i odbora za prosvjede prema 3.2 Pravilnika zbora sudaca.

RBDATUM ODDATUM DOIZMJENA TERMINAORGANIZATORNAZIV REGATEPODRUČJEKATKLASAVRSTA PO NS
115.1.202215.1.2022JK BIOGRADRegata sv. StošijeBiograd4OPNB
229.1.202230.1.2022JK ORSANDubrovnik Melges 24 kupDubrovnik4MELG24B
35.2.20227.2.2022OTKAZANOJK ZVIRHvarska regataHvar3OPTA
46.2.20226.2.2022JK ORSANRegata sv. VlahaKoločepski k.4ORC OPNB
511.2.202213.2.2022JK TROGIR(kvalifikacijska regata JUG) Kup Kairos Šaldun z.3+OPT TCH293 STARA
65.2.20226.2.2022JK ISTRAMaškarana 2022.Lovran4RG65RU
712.2.202213.2.2022JK ZENTAPH IOM - 21. IOM Trofej ZenteSplit3IOMRU
814.2.202214.2.2022JK BIOGRADRegata sv. ValentinaBiograd4OPNB
918.2.202220.2.2022JK OPATIJA(kvalifikacijska regata SJEVER) 28. Međunarodni karneval kup 2022Opatija1OPTA
1019.2.202220.2.2022JK BRIVABiograd Melges 24 kupBiograd4MELG24B
1125.2.202227.2.2022JK USKOK(kriterijska regata) 420 Zadar OpenZadarski k.4420A
1225.2.202227.2.2022JK VALŠibenska regata optimistaŠibenik3OPTA
1325.2.202227.2.2022JK MORNAR(kriterijska regata) Velika nagrada MornaraSplitski a.2ILCA 4,7,6 A
1425.2.202227.2.2022JK BIOGRADKarnevalska regataBiograd4ORC OPNB
1526.2.202227.2.2022JK VEGA16. Memorijal Zlatan PečenkovićPulski a.3OPT ILCA 4,6 A
163.3.20226.3.2022JK HOSTPMS ženaVis4MONB
174.3.20226.3.2022JK MORNARPH ILCA 7 sen i jun U21 M (kriterijska regata)Split2ILCA 7A
184.3.20226.3.2022JD VAL(kvalifikacijska regata SJEVER) Crikvenička regataVinodolski k.3OPTA
195.3.20226.3.2022OTKAZANOJK SPLIT Otvoreno prvenstvo SplitaKaštelanski z. - Splitski k.3OPTA
2011.3.202213.3.2022JK JUGOPH 420 Kup Lošinja 2022- Lošinj Spring Cup (kriterijska regata) Lošinjski a.2420 ILCA 4,7,6A
2111.3.202213.3.2022JK BRIVA(kvalifikacijska regata JUG) Prva BrivaPašmanski k.3+OPTA
2212.3.202212.3.2022JK SPLIT3. Trofej Splita za klasu DF65Kaštelanski z.4RG65RU
2312.3.202213.3.2022JK MAESTRALMemorijal Aldo Prodan i kup Rovinjaa. Rovinja3OPT ILCA 4,6 FDA
2412.3.202213.3.2022JK USKOKZadar ORC CupZadarski k.4ORCiB
2518.3.202220.3.2022JK DELFINOffshore Pula CresPula-Susak-Cres4OPNB
2618.3.202227.3.2022JK MANDE201 MilesBiograd4OPNB
2719.3.202220.3.2022ODGOĐENOJK KVARNER" ILCA 4,6,7 - Rabac cup"Rabački a.3ILCA 4,7,6 A
2819.3.202220.3.2022JK ZENTA1. Regata hrvatskih skiperaSrednjodalmat. otoci4OPNB
2919.3.202220.3.2022IT 26.-27.03.JK OPATIJA13. IOM Opatija cup 2022Opatija3IOMRU
3019.3.202220.3.2022JK SV. NIKOLA27. Zagrebačka proljetna regata - mem. Igor Božičević - team raceJezero Jarun3OPTA
3119.3.202220.3.2022JK VALFun CupŠibenski a.4OPNB
3219.3.202220.3.2022JK CROATIAOpatija Melges 24 kupLovran - Opatija - Ičići4MELG24B
3325.3.20223.4.2022JK MANDE500 MilesDrvenik4OPNB
3426.3.202227.3.2022JK SV. NIKOLA4. Zagreb open match raceJezero Jarun4470A
3526.3.202227.3.2022JK GALEBProljetni kup GalebaRiječki z.3OPT ILCA 4,6A
3626.3.202227.3.2022JK BIOGRADMR regataBiograd4OPNB
3727.3.202227.3.2022IT 02.04.JK HYDRODubrovačka regata modelaDubrovački a.4RG65RU
3831.3.20228.4.2022JK MANDEMendulaPrimošten4OPNB
3931.3.20223.4.2022JK VALProljetni ApostoliSrednji Jadran4ORCB
401.4.20223.4.2022JK KON-TIKI CRO2. Skradinska regata krstašaProkljansko jezero4OPN ORCB
411.4.20223.4.2022JK MAESTRALRovinj Melges24 European Sailing SeriesRovinjski a.3MELG24B
421.4.20223.4.2022JD VAL(1. Izborna regata) Proljetni kup CrikveniceVinodolski k.2OPTA
432.4.20229.4.2022JK ŽALVelikonočni regata 2022Murter - Dubrovnik - Murter4OPNB
443.4.20228.4.2022JK ZADAR15. Captains Adria kup 2022Murter - Iž Veli - Murter4MONB
457.4.20229.4.2022JK A.N.A.24. Uskršnja regataHvar3ORC ORCi OPNB
468.4.202210.4.2022JK HORIZONT(2. Izborna regata) Regata Grada Poreča Porečki a.2OPTA
478.4.202210.4.2022PSU PELIšKA JEDRA4. Pelješka regata krstašaPelj - Las - Korč4OPNB
489.4.202210.4.2022JK ZENTA1. DF65 memorijal S. NinčevićaSplit4RG65RU
499.4.202210.4.2022JK GALEBGaleb Snipe raceRiječki z.4SNPA
509.4.202216.4.2022JK KON-TIKI CROHeroesZadar - Rab4MONB
519.4.202216.4.2022JK SAILING FOREVERSailing Forever cupKa - Masl - Mil - Tro - Rog4OSTB
529.4.202216.4.2022JK BIOGRADRound Palagruža cannonballBiograd - Palagruža4OPNB
5310.4.202215.4.2022JK VENTANGebirgssegler cup 2022Jezera - Murter4MON OPNB
5414.4.202217.4.2022JK ULJANIK CSC CUP - Memorijal Antolić ČesićMedulin3OPTA
5514.4.202224.4.2022JK MANDESententia regatta 2022Primošten4OPNB
5615.4.202216.4.2022JK OPATIJAPH DASKE FOIL FORMULA 2. Foil Opatija cup 2022 Formula i IQ FoilOpatija2FOILA
5716.4.202217.4.2022IT 09.-10.04.RIJEčKI JK25. Riječka regata RU jedrilicaRijeka3IOMRU
5816.4.202223.4.2022JK SAILING FOREVERSSW 10xF35Ka - Starigrad - Ka4OSTB
5919.4.202225.4.2022JK VALTBR RegattaSrednji Jadran4OSTB
6020.4.202223.4.2022JK ŽALLions cup 2022Murtersko m.4OSTB
6121.4.202228.5.2022JK SAILING FOREVERErste Trophy regattaKa - Mil - Hv - Masl - Tro - Ka4OSTB
6221.4.202224.4.2022JK PLOčE SAILINGFirst and Seascape ChallengeMurter - Kornati4OSTB
6321.4.202223.4.2022JK KON-TIKI CROLions regata - Jedrima protiv drogeMurter - Kornati4MONB
6422.4.202224.4.2022JK VEGAPH ILCA 4 U18 M/Ž, U16 M/Ž (kriterijska regata)Pula2ILCA 4A
6522.4.202224.4.2022JK VALŠibenik ORC cup Šibenik3ORCiB
6622.4.202224.4.2022JK BIOGRADPlastic free waters - yachting fllowshipZadar4OPN ORCB
6723.4.202224.4.2022JK YACHT CLUB ZLARIN18. Zlarinska regata krstašaZlarin4OPNB
6823.4.202224.4.2022IT 04.-05.06.JK ZAGREB 30. Velika nagrada grada ZagrebaJarun - Veliko jezero3OPT ILCA 4,6,7 420 470A
6923.4.202230.4.2022JK KON-TIKI CRO3CRPirovac4MON OPN ORCB
7023.4.202223.4.2022JK ZADARJoshua Slocum 2022Zadar4OPNB
7123.4.202224.4.2022JK ULJANIK Marina Veruda sailing cupPula4OPNB
7223.4.202230.4.2022JK SAILING FOREVERSlovak sailing week F45Ka - Starigrad - Ka4OSTB
7325.4.202228.4.2022JK VALMajova regattaSrednji Jadran4OPNB
7425.4.202229.4.2022IT 08.-12.05.JK BIOGRADPohodova regattaBiograd4OPN ORCB
7529.4.20221.5.2022JK LABUDPaiška regataSplit - Stari Grad - Split4OPNB
7629.4.20228.5.2022JK MANDESpring regattaPrimošten4OPNB
7730.4.202230.4.2022JK DELFIN18. Brioni kup 2022Pula - Fažana - NP Brijuni4OPNB
7830.4.20221.5.2022IT 03.-04.12.KRUJ BUMPERPH RG65 - 2. RogačicaRogač - Šolta4RG65RU
7930.4.20221.5.2022KJD ZAGREBSurf Pit openSv. Filip i Jakov4NOD SLALOMA
8030.4.20222.5.2022JK BIOGRAD35. Biogradska i 10. županijska regataBiograd4OPNB
8130.4.20222.5.2022JK BIOGRADPakoška regata - katamaraniPakoštane4OPNB
8230.4.20222.5.2022JK BIOGRADWASZP - Pašmanska regata FoilPašmanski k.4OPNB
8330.4.20227.5.2022JK SAILING FOREVER45 FT regattaKa - Milna - Hvar - Masl - Tro - Ka4OSTB
8430.4.20227.5.2022JK VALAmadeus Adriatic Srednji Jadran4OSTB
8530.4.20227.5.2022JK VALKabestan regatta 2022Srednji Jadran4OSTB
8630.4.20224.5.2022JK KORNATIKornati cup 2022Murter - Kornati - Biograd4ORCB
8730.4.20221.5.2022IT 04.-05.06.JK ORSANLapadska regataKoločepski k.3OPT ILCA 4,6,7A
8829.4.20221.5.2022JK SPLIT(3. Izborna regata) Split 1700Kaštelanski z. - Splitski k. 2OPTA
8930.4.20227.5.2022JK KON-TIKI CROSpring cupKaštela - Hvar4MONB
9030.4.20227.5.2022KRUJ BUMPERVRY regattaSrednjedalmat. o.4MONB
911.5.20222.5.2021JK BRIVA Briva 1Pašmanski k.4OPNB
921.5.20223.5.2022KK SPLITNeretva kite openušće Neretve4KBDA
931.5.20226.5.2022JK ZADARRusskiy potok 2022Sukošan4MONB
944.5.20229.5.2022JK ULJANIK Pula-Pesaro/Pesaro-PulaPesaro - Pula3OPNB
955.5.20228.5.2022JK ULJANIK Maxi On PulaPulski a.4OPNB
966.5.20228.5.2022JK MORNAR(4. Izborna regata) Sv. Duje - Memorijal T. MitrovićSplitski a.2OPTA
977.5.20227.5.2022JK ZENTA11. Regata sv. DujeSplit4OPNB
987.5.202211.5.2022JK BIOGRADČeška namorny business regattaBiograd4OPNB
997.5.202213.5.2022JK SPLITECC kupSt - Tro - Hv - V. Lu - Korč - Pom - Si - Du4OPNB
1007.5.202214.5.2022JK KON-TIKI CRONavygator Murter - Kornati4MONB
1017.5.20228.5.2022JSIŽPrvenstvo IŽ u monotipuPula4OPNB
1027.5.202214.5.2022JK SAILING FOREVERSailing Forever WeekKaš - Masl - Mil - Tro - Rog4OSTB
1037.5.20228.5.2022IT 30.04.-01.05.JK STROžANACStrožanac kup 2022Podstrana3ILCA 4,6,7A
1047.5.202214.2.2022JK VALStudent regattaSrednji Jadran4OSTB
1057.5.20228.5.2022JK ZAGREB Sveučilišno prvenstvo grada ZagrebaJarun - Veliko jezero3ILCA 6,7 470A
1067.5.202214.5.2022JK ŽALUSW 2022Šibensko-knin. žup.4OPNB
1078.5.202213.5.2022JK ZADAR10. Budweis regataSrednja Dalmacija4MONB
1088.5.20228.5.2022JK ULJANIK 58. Pulska regataPula4OPNB
1098.5.202212.5.2022JK KUNBrennercom sailing week 2022Vrgadinski k.4OPNB
1108.5.202211.5.2022JK ZADARSententia 2022Pir - Zla - Pir4MONB
1118.5.202213.5.2022JK MANDEUnited sailing weekMurter4OPNB
1129.5.202213.5.2022JK ZENTAHanse cup AdriaticSrednjodalmat. otoci4MONB
11310.5.202216.5.2022JK VALBlue cup 2022Srednji Jadran4OSTB
11412.5.202215.5.2022JK VAL15. Rogoznički kupRogoznica3IOMRU
11513.5.202215.5.2022OTKAZANOJK BURAKup MakarskeMakarska4OPTA
11613.5.202222.5.2022JK MANDEQuality regattaPrimošten4OPNB
11714.5.202215.5.2022IT 07.-08.05.JK ISTRALovran slalomPreluk u.4NOD SLALOM FOILA
11814.5.202215.5.2022JK REFULCreska regata za klasu FD Cres4FDA
11914.5.202221.5.2022JK ŽALKapitanska regata 2022Šibensko-knin. žup.4OSTB
12014.5.202221.5.2022OTKAZANOJK SAILING FOREVERKapitanska regatta 2022Kaš - Hv - Vis - Kaš4OSTB
12114.5.202221.5.2022JK SAILING FOREVERMatej Bencur regatta 2022Ka - Palm - V. Luka - Kor - Suć - Sum4OSTB
12214.5.202221.5.2022JK ŽALMercedes regatta 2022Šibensko-knin. i Zadarska žup.4OPNB
12314.5.202221.5.2022JK ŽALMH regata 2022Murtersko m.4OPNB
12414.5.202215.5.2022JK USKOKZadarska regataZadarski k.4OPNB
12515.5.202219.5.2022JK KUNVitesse extreme cup 2022Vrgadinski k.4OPNB
12616.5.202220.5.2022IT 15.-17.05.JK BIOGRADManazerska jahtaBio-Pir-Vod-Hram-Pir-Bio4OPNB
12717.5.202222.5.2022JK MARINA KAšTELAEU Agencies regata - HrvatskaKa - Starigrad - Hv - Mil - Ka4MONB
12820.5.202222.5.2022JD VALPH ILCA 6 sen M/Ž, jun U19 M/Ž i U21 Ž (kriterijska regata)Vinodolski k.2ILCA 6A
13020.5.202222.5.2022JD VALILCA 4,6,7 - Crikvenica cup 2021. Vinodolski k.3ILCA 4,6,7A
13120.5.202222.5.2022JK KVARNERQuarnaro cup - 16. Regata Labinske republikeKvarner4OPNB
13220.5.202222.5.2022JK GALEBQuarnaro cup - 20. Milja Riječkog zaljevaKvarnerski z.4OPN YARDB
13320.5.202222.5.2022JK DELFINPula Unija 1Pula - Galijola - Unije - Pula4OPNB
13421.5.202222.5.2022JK VIHORCorinthia cup Bašćanska u.3OPT ILCA 4,6A
13521.5.202228.5.2022JK VALPohodova regattaSrednji Jadran4OSTB
13621.5.202222.5.2022JK TIJATSv. Jelina - Dan Grada VodicaVodički a.3OPT ILCA 4,6A
13722.5.202226.5.2022JK PUNATAlpe Adria sailing weekKvarnerić4OSTB
13822.5.202226.5.2022JK KUNBusiness cup 2022Vrgadinski k.4OPNB
13922.5.202222.5.2022JK ŠPINUTFažolkaSplitski k. i Kaštelanski z.3OPN OPT OSTB
14022.5.202227.5.2022JK A.N.A.Sail openDra - Ši - Kor - Zd4OPNB
14122.5.202229.5.2022JK MARINA KAšTELATechnoregattaKa - Mil - Stari Grad - Hvar - Stomor - Ka4MONB
14227.5.202229.5.2022JK LABUD31. Komiška regataSt - Komiža - St4OPN ORCB
14327.5.202230.5.2022JK PODSTRANAPH DASKE SLALOM Bol o. Brač3NOD SLALOM A
14427.05.2022. 28.05.2022.JK PRIMOŠTENBando Route 048Hrvatska - Italija3OPN B
14528.5.202228.5.2022JK PUNAT36. Croatia cupKvarnerić4OPNB
14628.5.202229.5.2022JK HORIZONTREGATA La mula de ParenzoPorečki a.4OPNB
14728.5.202229.5.2022IT 04.06.JK POSTIRAOtvoreno prvenstvo PostiraBrački k.3OPTA
14828.5.20222.6.2022JK BIOGRADPumps Adriatic challengeBiograd4OPT ILCA 4,6,7A
14928.5.20224.6.2022JK VALBrother cupSrednji Jadran4OSTB
15028.5.20224.6.2022JK VENTANFirst 35 One design cup IJezera - Murter4MONB
15128.5.20224.6.2022JK ŽALLTC window cupŠibensko-knin. i Zadarska žup.4OPNB
15228.5.20224.6.2022IT 25.-28.05.JK ŽALLucron yacht regataŠibensko-knin. i Zadarska žup.4OPNB
15328.5.202229.5.2022JK MALINSKAMića regataMalinska3OPT ILCA 4,6A
15428.5.202231.5.2022JK KON-TIKI CRORotary regata CarniolaMurter - Kornati4MONB
15528.5.20224.6.2022JK SAILING FOREVERStarline regattaKa - Hv - Vis - Ka4OPNB
15628.5.20224.6.2022JK MANDEWindow cupMurter4OPNB
15729.5.20223.6.2022JK ZADARGentleman sailing regata 2022Srednja Dalmacija4MONB
15829.5.20223.6.2022JK MARINA KAšTELAPapa regataB. Voda - Kor - Palm - Mil - Ka4MONB
1591.6.20224.6.2022JK KON-TIKI CROLions rally KonjiceMurter - Kornati4MONB
1603.6.20225.6.2022IT 07.-10.04.JK BIOGRADPoetovio cupBiograd4OPNB
1613.6.20225.6.2022JK 3. MAJPrimorska regataKvarnerski z.4OPN YARDB
1623.6.20225.6.2022JK MORNARSušac 100x2St - Suš - St4OPNB
1633.6.20225.6.2022JK BIOGRADRegata Vieste - LastovoVieste - Lastovo4OPNB
1644.6.20224.6.2022OTKAZANOJK GIRIčIć20. Klupska regata GiričićKaštela - Stomor4OPNB
1654.6.20225.6.2022JK ZAGREB 38. Zagrebačka regataBiogradski k. - Murtersko m.4OPNB
1664.6.20225.6.2022JK ULJANIK 73. Istarska regataZapadna o. Istre4OPNB
1674.6.20225.6.2022JK BRIVABriva 2Pašmanski k.4OPNB
1684.6.202211.6.2022JK SAILING FOREVERExporteri.skKa - Mil - Hv - Vis - Masl - Tro - Ka4OSTB
1694.6.20227.6.2022JK KON-TIKI CROKonjičankaVodice - Šibenik4MONB
1704.6.202211.6.2022JK SAILING FOREVERNewton cupKa - Hv - Vis - Ka4OSTB
1714.6.202211.6.2022JK YACHT TRAVELTeam regataSibenik4OPNB
1724.6.202222.6.2022JK KON-TIKI CROUnion regattaMurter4MONB
1735.6.20225.6.2022JK ORSANRegata Dana državnostiKoločepski k.4ORC OPNB
1745.6.202217.6.2022JK MANDEStart cupMurter - Dubrovnik - Murter4OPNB
1757.6.202211.6.2022JK SAILING FOREVERMotor car regattaKa - Tro -Mil - Palm - Masl - Ka4OSTB
1767.6.202211.6.2022JK KUNTkon cup 2022Vrgadinski k.4OPNB
1777.6.202211.6.2022JK ŽALTrend regatta 2022Šibensko-knin. i Zadarska žup.4OPNB
17810.6.202210.6.2022IT 11.06.HJK SISCIA31. Regata sv. KvirinZadar - o.Jidula - Ošljak - Zadar4OPNB
NU10.6.202212.6.2022DSNM VOLOSKOWindsurf FiumankaVolosko4NOD SLALOM FOILA
17911.6.202218.6.2022JK SAILING FOREVERAluminium TrophyKa - Hv - Vis - Ka4OSTB
18011.6.202217.6.2022JK A.N.A.Aqu cupPirovac - Murter - Šibenik4OPNB
18111.6.202218.6.2022JK ŽALLinz cup 2022Šibensko-knin. i Zadarska žup.4OPNB
18211.6.202218.6.2022JK VALOCS regattaSrednji Jadran4OPNB
18311.6.202212.6.2022IT 14.-15.05.JK 3. MAJRegata sv. VidRiječki z.3OPT ILCA 4,6,7 OSTA
18411.6.202214.6.2022JK KON-TIKI CROSt. Georgs orden regattaSplit4MONB
18512.6.202214.6.2022JK PODSTRANARegata sv. AntePodstrana3OPT ILCA 7A
18615.6.202218.6.2022JK KON-TIKI CROLions VrhnikaSplit4MONB
18717.6.202219.6.2022JK ULJANIKPH OPTIMIST ekipno (kadeti U16) Pula2OPTA
18818.6.202218.6.2022JK NEVERIN17. Grobnička regata - Paštekin memorijal 2022Kvarnerski z.4OPNB
18918.6.202225.6.2022JK KON-TIKI CROFriends cupMurter4MONB
19018.6.202224.6.2022JK ŽALFriends cupŠibensko-knin. i Zadarska žup.4OPNB
19118.6.202225.6.2022JK SAILING FOREVERGolden Regatta Ka - Hv - Vis - Ka4OSTB
19218.6.202225.6.2022KRUJ BUMPERMustGO cupSrednjedalmat. o.4MONB
19319.6.202219.6.2022JK CROATIAOmišaljska regata krstašaRiječki z.4OPNB
19418.6.202224.6.2022JK A.N.A.SailfastKaštela - Srednjedalmat. o.4OPNB
19518.6.202219.6.2022ODGOĐENOJK ŠPINUTŠpinutova regata optimistaKaštelanski z.4OPTA
19620.6.202220.6.2022JK BIOGRADProljetna regata YCBBiograd4OPNB
19723.6.202226.6.2022JK ZADARMiddle Adriatic offshore cup 2022Ancona - Božava - Ancona3OPNB
19824.6.202226.6.2022JK ORIONPH ŠLJUKA - (SIPAR International 2022)Mošćenička d.3SNPA
19924.6.202226.6.2022JK SPLIT69. Splitova regata krstašaSplit - Jelsa - Split4OPNB
20025.6.202225.6.2022JK OšTRO28. Kraljevačka regata krstašaKraljevački a.4OPN YARDB
20125.6.202225.6.2022JK DELFINTivoli Mandrač kup 2022Pulski a.4OPNB
20225.6.20222.7.2022JK ŽALAMC regattaŠibensko-knin. i Zadarska žup.4OPNB
20325.6.202226.6.2021JK VALRegata 63. MDFŠibenik3OPT ILCA 4,6A
20425.6.20222.7.2022JK KON-TIKI CROUnicredit raceMurter4MONB
2052.7.20222.7.2022JK JADROSelce open 2022Selce4OPNB
2062.7.20223.7.2022JK PLAVKrčka regata 2022Krčki z.3OPT ILCA 4,6A
2072.7.20228.7.2022JK A.N.A.Techno 1Trogir - Srednjedalmat. o.4OPNB
2085.7.20229.7.2022IT 02.-06.07.JK PODSTRANAPWA ZOO Station Bol 2022Bol o. Brač4NOD SLALOM FOILA
2095.7.202218.7.2022JK VALŠibenik - Civitanova 2022Međunarodne vode3ORCB
2107.7.20228.7.2022JK ORSANRegata Trani - DubrovnikTrani - Dubrovnik3ORC OPNB
2119.7.20229.7.2022JK POSTIRARegata ol Postirske fjereBrački k.4OPNB
2129.7.202210.7.2022JK OšTROKraljevačka regataKraljevački a. - rt Oštro3ILCA 4 OPTA
2139.7.202215.7.2022JK A.N.A.Techno 2Trogir - Srednjedalmat. o.4OPNB
2149.7.20229.7.2022JK CAVTATVI. Cavtat kup 2022Cavtatski o.4ORCB
2159.7.202210.7.2022JK BURINRegata velebitskog kanalaVinodolski k.4OPNB
2169.7.202216.7.2022JK KON-TIKI CROVSB regattaSplit - Dubrovnik4MONB
21710.7.202210.7.2022JK SENJ30. Senjska regataSenjski a.4OPNB
21816.7.202223.7.2022JK SAILING FOREVERCroatian windsurfing cupPelješki k.4OSTB
21916.7.202216.7.2022JK OPATIJAOpatijka - Homo si Bordižat - 2022Opatija4OPNB
22016.7.202217.7.2022JK HORIZONTOtvoreno prvenstvo Grada PorečaPorečki a.3OPT ILCA 4,6A
22118.7.202219.7.2022JK VALŠibenik FD CupŠIbenski a.4FDA
22223.7.202224.7.2022JK DELFIN12. Regata barbanske rivijere 2022Pulski a.4OPNB
22323.7.202230.7.2022JK KON-TIKI CROMedia cupSplit4MONB
22430.7.202231.7.2022JK BURINNovljanska regataVinodolski k.3OPT ILCA 4,6,7A
22530.7.202231.7.2022JK DELFIN4. Trget kup 2022Pulski a.4OPNB
22630.7.202231.7.2022JK SV.FILIP I JAKOVRegata sv. Roko 2022Pašmanski k.3OPT ILCA 4,6 420A
22731.7.202231.7.2022JK YACHT CLUB ZLARINLatinskin idrun na kureja 2022Zlarin4TRADICB
2285.8.20225.8.2022JK BIOGRADRegata Dana pobjede i domovinske zahvalnostiBiograd - Blitvenica3STAR ILCA 4,6,7A
2296.8.20227.8.2022IT 10.-11.09.JK SPLITSplit Snipe regattaKaštelanski z. - Splitski k. 4SNPA
2305.8.20227.8.2022JK ORSANJužnodalmatinska regataOrebić - Dubrovnik4OPN ORCB
2316.8.20227.8.2022JK PUNAT8. Kup KošljunPuntarska Draga4OSTB
23213.8.202213.8.2022JK POSTIRAMala noćna regataPostira4OSTB
23313.8.202214.8.2022JK ŽAL47. Betinska regataPirovački z.3ILCA 4 OPTA
23413.8.202220.8.2022JK KON-TIKI CRONewbie cupSplit - Vis4MONB
23513.8.202214.8.2022JD VALRegata dani GradaVinodolski k.3OPT ILCA 4,6A
23619.8.202221.8.2022JK ULJANIKJKU Team raceBunarina a.OPTA
23720.8.202220.8.2022JK PLAVKrčka jedra 2022Krčki zaljev4OPNB
23820.8.202227.8.2022JK ŽALMini USWŠibensko-knin. i Zadarska žup.4OPNB
23923.8.202225.8.2022JK HOSTJadranska regataVis - Palagruža - Vis4OPN NHP ORCB
24027.8.202228.8.2022JK ŠPINUTFaros Maraton 2021Split - Starigrad - Split4OPNB
24127.8.20223.9.2022JK VENTANFirst 35 One design cup IIJezera - Murter4MONB
24227.8.20223.9.2022JK ŽALJCI 2022Šibensko-knin. i Zadarska žup.4OPNB
24327.8.202228.8.2022JK MALINSKAKup DubašniceMalinska4OPN YARDB
24427.8.20223.9.2022JK SAILING FOREVERMangold Cup 2022Ka - Mil - Palm - V. Luka - Vis - Ka4OSTB
24528.8.20222.9.2022JK VALJCI regattaSrednji Jadran4OSTB
2461.9.20224.9.2022JK SPLIT PH OPTIMIST flotno (kadeti U16)Split2OPTA
2472.9.20229.9.2022JK MANDEUnion cupMurter4OPNB
2483.9.20224.9.2022JK BRIVABriva 3Pašmanski k.4OPNB
2493.9.20224.9.2022JK CAVTATCavtat optimist kup 2022Cavtatski o.3OPTA
2503.9.202217.9.2022JK VALCroatia 600 +Hrv - Ita - Slo3ORC IRCB
2513.9.202210.9.2022JK KON-TIKI CROFarm regataTrogir - Hvar4MONB
2523.9.20223.9.2022JD VALRegata ribarskog tjednaVinodolski k.4OPN YARDB
2533.9.202210.9.2022JK VALRegatta business PolandSrednj Jadran4ORC OSTB
2543.9.202210.9.2022JK SAILING FOREVERSailing forever family weekKa - Mil - S. Grad - Vis - Masl - Ka4OSTB
2553.9.202210.9.2022JK YACHT TRAVELStudent regataŠibenik4OPNB
2565.9.202211.9.2022JK LABUD"IQ Foil senior Labud cup -""Full of life"""Bol o. Brač4FOILA
2579.9.202211.9.2022JSPGŽPH OPTIMIST flotno (kadeti U12)Cres2OPTA
2589.9.202218.9.2022JK MANDEChampagne cupSplitsko-dalmat. žup.4OPN ORCB
2599.9.202211.9.2022JK SURFBASE ŠIMUNIShimuni katamaran raceMaunski k. - Šimuni 4F18A
NU9.9.202211.9.2022DSNM VOLOSKOVolosko open 2022.Volosko4NOD SLALOM FOILA
26010.9.202211.9.2022JK OPATIJA2. Regata Vela vrata - Galijola 2022Opatija - Cres - Opatija4OPN YARDB
26110.9.202217.9.2022JK VALAmadeus Adriatic 2Srednji Jadran4OSTB
26210.9.202217.9.2022JK VALGate&Be light regattaSrednji Jadran4OSTB
26310.9.202217.9.2022JK SAILING FOREVERIT regattaKa - Hv - Vis - Ka4OSTB
26410.9.202217.9.2022JK ŽALIT regatta 2022Šibensko-knin. i Zadarska žup.4OPNB
26510.9.202217.9.2022JK ŽALLimit yachtŠibensko-knin. i Zadarska žup.4OPNB
26610.9.202211.9.2022JK JUGOLošinjska regataLošinjski a.4OPNB
26710.9.202211.9.2022IT 03.-04.09.JK MORNARMornar Melges24 kupSplitski a.4MELG24B
26810.9.202217.9.2022JK KON-TIKI CRORed rooster cupSplit4MONB
26916.9.202225.9.2022JK MANDEAdriatic sailing week 2022Primošten4OPNB
27016.9.202218.9.2022JK MORNARCroatel cupSplitski a.4STARA
27116.9.202218.9.2022JK JADROTrka oko KrkaN. Vinodolski-Selce4OPN ORCB
27216.9.202218.9.2022JK SPLITPH ZA KLASU MOTH Kaštelanski z. - Splitski k.3MOTHA
27316.9.202222.9.2022JK VALSea promo regattaSrednji Jadran4OSTB
27416.9.202218.9.2022JK SURFBASE ŠIMUNIShimuni openMaunski k. - Šimuni 3NOD KBD OSTA
27517.9.202217.9.2022JK DELFIN7. Ližnjanska regataPulski a. - Medulinski a.4OSTB
27617.9.202224.9.2022JK VENTANAlternautika sailing tour IJezera - Murter4MONB
27717.9.202224.9.2022JK VALAnd regattaSrednji Jadran4OSTB
27817.9.202224.9.2022JK BIOGRADOststeirer cup 2022Biograd4OPNB
27917.9.202218.9.2022JK LABUDBoboviška Labud classicSplit - Bobovišće - Split4OPNB
28017.9.202224.9.2022JK ŽALColin regataŠibensko-knin. i Zadarska žup.4OPNB
28117.9.202224.9.2022JK SAILING FOREVEREuropean regattaKa - Maslinica - Vis - Hvar - Milna - Ka4OSTB
28217.9.202224.9.2022JK ŽALIFSEC Business cup 2022Šibensko-knin. i Zadarska žup.4OPNB
28317.9.202218.9.2022JK USKOKIn memoriam Alen BruketaZadarski k.4OPNB
28417.9.202221.9.2022JK KON-TIKI CROIR Croatia HeinikenSplit - Hvar4OPN ORCB
28517.9.202224.9.2022JK SAILING FOREVERMoorelandKa - Hv - Vis - Ka4OSTB
28617.9.202218.9.2022JK BURARegata hrvatskih mornaraMakarska - Postira4OPNB
28717.9.202225.9.2022RIJEČKI JKRegata tisuću otokaRijeka - Tivat - Rijeka4ORCi ORC MOCRAB
28817.9.202224.9.2022JK ŽALRitten sailing daysŠibensko-knin. i Zadarska žup.4OPNB
28917.9.202218.9.2022JK SPLITSplit Moth RegattaKaštelanski z. - Splitski k. 4MOTHA
29017.9.202224.9.2022JK ŽALStavebni regattaŠibensko-knin. i Zadarska žup.4OPNB
29118.9.202223.9.2022JK MANDEBav cupBiograd - Tribunj - Šibenik - Biograd4OPNB
29218.9.202223.9.2022JK ZADARBPC 2022Srednja Dalmacija4OSTB
29321.9.202223.9.2022JK KON-TIKI CROAdria Tech tackVodice4MONB
29423.9.20222.10.2022JK MANDEChampagne race - MCR ORCPrimošten - Vodice4ORCB
29523.9.202225.9.2022JK LABUDMrduja optimist cup - In memoriam Boris VujnovićSplit3OPTA
29623.9.202225.9.2022JK KVARNERRabačka regata 2022Rabački a.3ILCA 4, 6 OPTA
29723.9.202225.9.2022JK DELFINIstra pod jedrima Rabac-Pula-Poreč4OPNB
29824.9.202224.9.2022JK GIRIčIć11. Kaštelanska regataKaštelanski z.4OPNB
NU24.9.202224.9.2022JK BIOGRADBiograd cup RUBiogradski k.3IOMA
29924.9.202225.9.2022JK ZAGREB 33. Kepertov memorijalJarun Veliko jezero3OPT ILCA 4,6,7 420 470A
30024.9.202225.9.2022JK BIOGRADStavebni regatta - Septembrova regattaBiograd4OPNB
30124.9.20221.10.2022JK VALAdriatic sailing week 2022Srednji Jadran4OPNB
30224.9.20221.10.2022JK VALAmadeus Adriatic 3Srednji Jadran4OSTB
30324.9.20221.10.2022JK SAILING FOREVERASK cupKa - Hv - Vis - Ka4OSTB
30424.9.20221.10.2022JK KON-TIKI CROChampions cupMurter4MONB
30524.9.20221.10.2022JK ŽALICCA 2022Šibensko-knin. žup.4OPNB
30624.9.20221.10.2022JK ŽALKombat tourŠibensko-knin. i Zadarska žup.4OPNB
30724.9.202225.9.2022JK GALEBKvarnerska regataKvarnerski z.4OPN YARDB
30824.9.20221.10.2022JK ŽALMemorial Vlada Psalamana 2022Šibensko-knin. i Zadarska žup.4OPNB
30924.9.202224.9.2021JK 3. MAJNautička regataRiječki z.4OPN YARDB
31024.9.20221.10.2022JK SAILING FOREVERStudentska regatta Ka - Milna - Hvar - Vis- Maslinica - Ka-4OSTB
31124.9.202224.9.2022JK ZADARTeuta 2022 - Regata za dameZadar4OSTB
31224.9.20221.10.2022JK ŽALUnion regatta 2022Šibensko-knin. i Splitsko-dalmat. žup.4OPNB
31325.9.202227.9.2022JK ZADAR30. Prehodni pokal JK OdisejMurter4OSTB
31425.9.202230.9.2022JK MANDEOrange cupPirovac4OPNB
31526.9.202227.9.2022JK VALRegata sv. Mihovila 2022Šibenik3OPT ILCA 4A
31629.9.20222.10.2022JK ORSANDubrovačka regata krstašaDubrovnik4ORC OPNB
31730.9.20222.10.2022JK LABUDLabud Melges 24 cupSplit4MELG24B
31830.9.202210.10.2022JK MANDEMande cupPrimošten4OSTB
31930.9.20222.10.2022JK VEGAPH FLYING DUTCHMAN Pulski a.3FDA
3201.10.20221.10.2022JK DELFIN18. Memorijal kap. Marka MarinovićaMedulinski a. - Albanež - Kamenjak4OPNB
3211.10.20221.10.2022JK LABUD91. Mrdujska regataSplit - Mrduja - Split4MELG24B
3221.10.20222.10.2022JK GALEBKostrenska regataRiječki z.3OPT ILCA 4,6A
3231.10.20228.10.2022JK HORIZONTAMS cup 2022Vrs – Por – Novig – Ver – Cr – M. Lošinj4OPNB
3241.10.20222.10.2022JK PRIMOŠTENKatamaran PrimoštenPrimošten4F18A
3251.10.20222.10.2022JK BRIVABriva 4Biograd4OPNB
3261.10.20228.10.2022JK SAILING FOREVERFirst cross regattaKa - Hv - Vis - Ka4OSTB
3271.10.20225.10.2022JK KUNFriendship regatta 2022Vrgadinski k.4OPNB
3281.10.20228.10.2022JK ŽALKorošica 2022Šibensko-knin. žup.4OPNB
3291.10.20227.10.2022JK A.N.A.Sila vetra regattaTrogir - Primošten - Srednjedalmat. o.4OPNB
3302.10.20225.10.2022JK FRAPAMarten cup 2022Rogoznica- Murtersko m.4OPNB
3314.10.20228.10.2022JK MAESTRALClub Swan 36 ACI cupa. Rovinja3MONB
3327.10.20229.10.2022JK ORSANDubrovačka regataKločepski k.3OPTA
3337.10.20229.10.2022JK VALPH F18 - Wave Cat race 2021Šibenik4F18A
3347.10.202212.10.2022JK KUNSv. Jukština cup 2022Vrgadinski k.4OPNB
3358.10.20229.10.2022JK ZENTA15. Šoltanska regataSt - Stomorska - St4OPNB
3368.10.20229.10.2022JK BIOGRADEnd Polio regattaBiograd4OSTB
3378.10.202215.10.2022JK ŽALAutumun regattaŠibensko-knin. žup.4OPNB
3388.10.20228.10.2022JSPGŽRegata kapetana Ivana de DominisaRab4OPNB
3398.10.202215.10.2022JK SAILING FOREVERTPS - 26. Česka rallye - Prvenstvo Česke One Design 2021Ka - Prim - Bet - Ka4OSTB
3408.10.202211.10.2022JK KON-TIKI CROV. Jesenska KonjičankaPirovac - Zlarin4MONB
3418.10.20229.10.2022JSIŽZlatna ribica - 7. Memorijal kapetan Lucio ToffettiPula3OPT ILCA 4,6A
34212.10.202215.10.2022JK KON-TIKI CRO15. KomunalkaPirovac - Zlarin4MONB
34313.10.202215.10.2022JK ZADAR20. Pomurska regata 2022Murter - Žut - Murter4MONB
34413.10.202214.10.2022JK PODSTRANAStart up Regata EuropeSplit - Kaštela4OPNB
34514.10.202216.10.2022JK LABUD78. Viška regataSplit - Vis - Split4OPN ORCB
34615.10.202216.10.2022JK PRIMOŠTENKup Primoštena Primošten3OPT ILCA 4,6,7, 420A
34715.10.202216.10.2022JK SV. NIKOLA22. Prvenstvo osnovnih škola i jesenska regataJezero Jarun3OPT 420 470 ILCA 4,6,7A
34815.10.202222.10.2022JK VENTANAdria cup 2022Jezera - Murter4MON OPNB
34915.10.202221.10.2022JK KUNCroatia coast cup 2022.Biograd - Pula - Biograd4OPNB
35015.10.202216.10.2022JSIŽOtvoreno prvenstvo Istarske županijePula3OPT ILCA 4,6 FDA
35115.10.202222.10.2022JK SAILING FOREVERSeawolfcup InternationalKa - Palm - Vis - Rog - Masl - Ka4OSTB
35216.10.202221.10.2022JK ZADARFriends cup 2022Murter - Sali - Iž - Murter4OSTB
35317.10.202221.10.2022JK MARINA KAšTELASarres cupRog - Stom - Ka - Hv - Mas -Rog4MONB
35420.10.202223.10.2022JK FRAPAFrapa Business CupRogoznica4OPNB
35522.10.202222.10.2022JK SPLIT15. Kup kaštelanskog zaljevaKaštelanski z.4OPNB
35622.10.202223.10.2022JK ZENTA24. Trofej ZenteSplit3OPTA
35722.10.202223.10.2022JK ISTRALovranska regata Marunada 2022Lovran3OPT ILCA 4 OSTA
35822.10.202229.10.2022JK VENTANAlternautika sailing tour IIJezera - Murter4MONB
35922.10.202229.10.2022JK KON-TIKI CROAttems regataBiograd4MONB
36022.10.202229.10.2022JK SAILING FOREVERMMSR - Heneken Cup 2022Ka - Palm - Vis - Rog - Masl - Ka4OSTB
36122.10.202225.10.2022JK ŽALSavinjska regata 2022Šibensko-knin. žup.4OPNB
36222.10.202222.10.2022JK SV. NIKOLATradicionalna regata veteranaJezero Jarun4OPTA
36322.10.202222.10.2022JK USKOKZadarska KokaZadarski k.4OPNB
36422.10.202223.10.2022JK BIOGRADWASZP Foil/32 MacPašmanski k.4OPNB
36523.10.202228.10.2022JK FRAPAAustrian Big Boat challengeRogoz - Du - Rogoz4OPN ORCB
36623.10.202226.10.2022JK VALSavinjska regata 2022Srednji Jadran4OSTB
36727.10.202229.10.2022JK KON-TIKI CRORound Long Island raceZlarin - Veli Rat4OPN ORCB
36827.10.20224.11.2022JK VAL Svjetsko prvenstvo IOM RU jedriliceRogoznica1IOMRU
36928.10.202229.10.2022JK DELFIN18. Arena kup 2022Pulski a. - NP Brijuni4OPNB
37028.10.202230.10.2022JK BIOGRADImpression sailing weekBiograd4OPN ORCB
37129.10.20225.11.2022JK ŽALAFR 2022Šibensko-knin. i Zadarska žup.4OPNB
37229.10.202229.10.2022JK MARINA KAšTELABavadria cupKaštelanski z.4MONB
37329.10.202230.10.2022JK TROGIRTrogirska regataTrogirski a.4OPNB
3743.11.20226.11.2022JK VALPH ORCiŠibenik3ORCiB
3753.11.20227.11.2022JK KUNEnd of season cup 2022Biograd - Zaglav - Biograd4OPNB
3764.11.20226.11.2022JK JUGO23. Kup Lošinjaa. Lošinja3OPTA
3775.11.20226.11.2022JK BRIVADruga BrivaPašmanski k.4OPTA
3785.11.20228.11.2022JK BIOGRADAttems regataBiograd4OPNB
3795.11.202212.11.2022JK VENTANFirst 35 one design cup IIIJezera - Murter4MONB
3805.11.202211.11.2022JK A.N.A.SC CupPirovac - Du - Pirovac4OPNB
38111.11.202213.11.2022JK ULJANIK PH LASER STRATOS STUDENTSKOPula3LAS STRB
38211.11.202213.11.2022JK TIJATRegata JabukaVodice - Jabuka - Vodice4OPN ORCB
38312.11.202213.11.2022JK CROATIAACI cup optimistRiječki z. 3OPT 420 470 ILCA 4,6A
38412.11.202213.11.2022JK USKOKKup sv. KrševanaZadarski k.3OPTA
38518.11.202220.11.2022JK USKOKPH MELGES 24Zadar3MELG24B
38618.11.202220.11.2022JK SPLITSplit winter regattaKaštelanski z. - Splitski k. 3OPTA
38718.11.202220.11.2022JK DELFINPula Unija 2Pula - Galijola - Unije - Pula4OPNB
38819.11.202220.11.2022JK BRIVANenin đirPašmanski k.4OPNB
38920.11.202222.11.2022JK ZADARNagradna regata 2022Zd - Barotul - Žut - Sutomiš - Zd 4OSTB
39020.11.202220.11.2022JK ORSANRegata krstašaKoločepski k.4OPN ORCB
39124.11.202226.11.2022JK CROATIASusak za dvoje-Susak za posadeKvarnerski z.4OPN ORC YARDB
39225.11.202227.11.2022JK OPATIJA49. Cup Opatije 2022Opatija1ILCA 4,6,7A
39326.11.202227.11.2022JK HORIZONTCRO FishPorečki a.3OPTA
39426.11.202228.11.2022JK ULJANIK ILCA Dani UljanikaPula3ILCA 4,6A
39526.11.202226.11.2022JK STROžANACStrožanac open 2022Podstrana4OPNB
3961.12.20224.12.2022JK VEGA31. Regata sv. Nikola - 2. Memorijal Vladimir BarbićPulski a.1OPT, ILCA 4,6,7A
3973.12.20224.12.2022JK VAL22. Šibenska regata krstašaŠibenik4OPN, ORCB
3983.12.20224.12.2022JK BIOGRADKornati rallyBiograd - Kornati4OPN ORCB
3993.12.20226.12.2022JK MORNARSv. NikolaSplit - Palagruža - Komiža4OPNB
4003.12.20223.12.2022JK OPATIJAVološćanski predbožićni kup 2022Volosko4OPN YARDB
4016.12.20226.12.2022JK BIOGRADRegata sv. NikoleBiograd4OPNB
40210.12.202211.12.2022JK VAL27. Šibenska regata modelaŠibenik3IOMRU
40317.12.202218.12.2022JK ZENTA27. Božićna regataSplit4OPNB
40417.12.202218.12.2022JK USKOKBožićna regataZadarski k.4OPNB
40517.12.202217.12.2022JK CAVTATCavtatska regata 2022Dubrovnik - Cavtat4OPN ORCB
40628.12.202231.12.2022JK ZVIR46. Međunarodna novogodišnja regataPakleni o. - Hvar1ILCA 4,6,7 OPTA
40730.12.20222.1.2023JK BIOGRADNovogodišnja regataBiograd4OPNB