2021 Kalendar regata - radna verzija

Legenda nomenklatura sportova HJS/HOO/WS:

A. olimpijske klase
A. jedrilice sa pomičnom kobilicom (centerboat)
A. jedrilice sa čvrstom kobilicom (keelboat)
A. višetrupci
A. daske (boards)
B. krstaši (yachts)
B. ostale rekreativne manifestacije
RU. radio upravljanje jedrilice

 

Dodatak Kalendaru  - Najmanji uvjeti za sastav regatnih odbora i odbora za prosvjede prema 3.2 Pravilnika zbora sudaca.

PREDVIĐENI DATUM ODRŽAVANJAIZMJENA TERMINAORGANIZATORNAZIV REGATEPODRUČJEKATKL 1KL 2KL 3KL 4KL 5KL 6VRSTA PO NS
01.15-15.JK BiogradRegata Sv. StošijeBiograd4OPNB
01.22-24.JK Val15. Rogoznički kupRogoznica3IOMRU
02.07-07.JK OrsanRegata sv. VlahaKoločepski k.4ORCOPNB
02.07-07.JK Zenta1. DF65 Trofej ZenteSplit3RG65RU
02.13-14.JK TrogirKup KairosTrogir3OPTA
02.13-14.JK BiogradKarnevalska regataBiograd4ORCOPNB
02.13-13.JK IstraMaškarana 2021Luka Lovran3RG65RU
02.14-14.JK BiogradRegata sv. ValentinaBiograd4OPNB
02.19-21.JK Uskok420 Zadar openZadarski k.3+420A
02.19-21.ODOĐENOJK Opatija27. MNR Karneval kup 2021 (prijedlog izborna 30.04.-02.05. pod nazivom Proljetni OPT Cup 2021) Opatija1OPTA
02.20-21.JK Zenta20. IOM Trofej ZenteSplit3IOMRU
02.26-28.JK ValŠibenska regata optimistaŠibenik4OPTA
02.26-28.ODOĐENOJK MornarVelika nagrada MornaraSplitski a.2LASL4.7RADA
02.27-28.JK Vega15. Memorijal Zlatan PečenkovićPulski a.3RADL4.7OPTA
02.28-28.JK Split2. Trofej Splita za klasu DF65Kaštelanski z.3RG65RU
03.04-07.JK HostPMS ženaVis4MONB
03.19-21.JD ValCrikvenička regata (prijedlog izborna)Vinodolski k.3+OPTA
03.12-14.JK JugoKup Lošinja 2021- Lošinj Spring cup (prijedlog kriterijska 14.-16.05. i uvrštenje 420)Lošinjski a.3420L4.7RADLASA
03.19-21.JK BrivaBiograd Melges 24 kupBiograd4MEL 24B
03.13-14.JK UskokZadar ORC cupZadarski k.3ORCB
03.13-14.JK MaestralMemorijal Aldo Prodan i kup Rovinjaa. Rovinja3OPTL4.7RADFDA
03.13-14.JK Sv.Nikola4. Zagreb open Match Race 2021Jezero Jarun3470420A
03.05-07.JK SplitOtvoreno prvenstvo SplitaKaštelanski z.-Splitski k.3OPTA
03.05-07.JK BrivaPrva Briva (prijedlog izborna)Pašmanski k.3+OPT420A
03.18-21.JK ValProljetni ApostoliSrednji Jadran4ORCB
03.20-21.JK KvarnerLaser Rabac cupRabački a.3L4.7RADLASA
03.20-27.JK Mande201 MilesBiograd4OPNB
03.20-21.JK ŠibenikFun cup 2021Šibenik4OPNORCB
03.20-21.JK Sv.Nikola26. Zagrebačka proljetna regata - Team race 2021Jarun-Veliko jezero3OPTA
03.20-20.JK Sv. Filip i JakovRogata regataPašmanski k.4OPNB
03.20-21.JK Opatija12. IOM Opatija cup 2021Opatija3IOMRU
03.25-28.JK A.N.A.XXIV Uskršnja regataTBD3ORCORCIB
03.26-28.JK BiogradPustolovni rallyBiograd4OPNB
03.26-28.JK BuraKup Makarske (prijedlog izborna 16.-18.04. ili 07.-09.05.)Makarska3+OPTA
03.27-04.03.JK Mande500 MilesDrvenik4OPNB
04.30-05.02.JK SplitSplit 1700 (prijedlog izborna)Kaštelanski z.-Splitski k. 3+OPTA
04.01-04.JK UljanikCSC CUP - Memorijal Antolić ČesićMedulin3OPTA
04.02-11. JK UljanikKandidat: PH OPTIMIST ekipno i flotnoPula2OPTA
04.02-11.JK MandeMendulaPrimošten4OPNB
04.03-10.JK Kon-Tiki CROHeroesZadar-Rab4MONB
04.03-04.JK BiogradRound Palagruža cannonballBiograd-Palagruža4OPNB
04.03-10.JK ValThree countries regattaHrv-Ita-Slo4MONB
04.07-11.JK Zadar20. Pomurska regata 2021Murter-Žut-Murter4MONB
04.08-11.JK BiogradPoetovio cupBiograd4OPNB
04.08-11.JK ŽalPoetovio cupMurtersko m.4OPNB
04.10-17.JK Sailing ForeverSlovak sailing weekKaš-Starigrad-Kaš4OSTB
04.10-10.JK Kon-Tiki CRO1. Skradinska regata krstašaProkljansko jez.4OPNORCB
04.09-11.JK ŽalRegata memorijal B. Urode (prijedlog kriterijska)Šibensko-knin. i Zadar. žup. 3+LASRADL 4.7A
04.10-17.JK ŽalVelikonoćna regata 21'Murter-Dubrovnik-Murter4OPNB
04.10-11.JK OpatijaWindsurf Foil Opatija 2021Opatija4FOILA
04.10-11.JK UljanikMarina Veruda sailing cupPula4OPNB
04.10-11.JK Zagreb29. Velika nagrada grada ZagrebaJarun-Veliko jezero3OPTL 4.7RADLAS420470A
04.11-11.JK ZentaMemorijal Stanka NinčevićaSplit4RG65RU
04.11-17.JK MonoflotCarpe Diem cupSrednjodalmat. otoci4MONB
04.15-24.JK MandeSententia regatta 2021Primošten4OPNB
04.15-17.JK HorizontPorečka regata (prijedlog izborna 16.-18.04. ili 07.-09.05.) Porečki a.3+OPTA
04.16-17.JK ZagrebAkademsko prvenstvo grada ZagrebaJarun-Veliko jezero4LAS STRATOSA
04.16-18.JK ValWave Cat race 2021Šibenik4F18A
04.17-05.01JK Kon-Tiki CRO3CRPirovac4MONOPNORCB
04.17-18.JK Zenta1. Regata hrvatskih skiperaSrednjodalmat. otoci4OPNB
04.17-18.Riječki JK25. Riječka regata RU jedrilicaRijeka3IOMRU
04.17-24.JK Sailing ForeverSSW 10xF35Kaš-Starigrad-Kaš4OSTB
04.17-18.JK GalebProljetni kup GalebaRiječki z. 3420OPTL4.7LRDSNPA
04.17-17.JK GucGladuša 2021Saljski arhip.4OPNB
04.17-24.JK Zadar15. Captains Adria cup 2021Murter-Veli Iž-Murter4MONB
04.19-22.JK VentanGebirgssegler cup 2021Jezera-Murter4MONOPNB
04.24-29.JK KornatiKornati cup 2021Murter-Kornati-Biograd4ORCB
04.20-26.JK ValTBR RegattaSrednji Jadran4OSTB
04.21-24.JK Kon-Tiki CROLions regata - Jedrima protiv drogeMurter-Kornati4MONB
04.23-25.JK BiogradRegata - Water Yachting FllowskipZadar4OPNORCB
04.23-25. JK LabudKandidat: PH SWAN 36 (regata Club Swan 36)Split4OPNORCB
04.24-05.01JK Kon-Tiki CROSpring cupKaštela-Hvar4MONB
04.24-25.JK Histria10.Mittel Europa Opti raceUmag3OPTA
04.24-25.JK IstraLovranska regata 2021Riječki z. 3OPTA
04.24-24.JK ZadarJoshua Slocum 2021Zadar4OPNB
04.24-25.JK Yacht Club Zlarin19. Zlarinska regata krstašaZlarin4OPNB
04.24-05.01JK ZadarRussky Potok 2021Srednja Dalmacija4MONB
04.25-29.JK BiogradPohodova regataBiograd4OPNORCB
04.26-29.JK ValMajova regattaSrednji Jadran4OPNB
04.27-05.01JK ŽalMercedes - Trucks 21' Murtersko more4OPNB
04.29-05.02JK HostJadranska regataVis-Palagruža-Vis4OPNNHPORCB
04.29-05.02JK Marina KaštelaProljetna regataKa-Hv-Stomorska-Ka4OPNB
04.30-05.02JK Biograd33. Biogradska i 8. županijska regataBiograd4OPNB
04.30-05.02JK BiogradPakoška regata - katamaraniPakoštane4OPNB
04.30-05.08JK MandeSpring regattaPrimošten4OPNB
04.30-05.02JK LabudPaiška regataSplit-Stari Grad-Split3OPNORCB
04.28-05.03JK UljanikPesaro-Pula-PesaroPesaro-Pula3OPNB
05.01-02.KJD ZagrebSurf Pit openSv. Filip i Jakov4NOD SLALOM NOD FOILA
05.01-08.JK Kon-Tiki CROFortunaMurter-Kornati4MONB
05.01-02.JK ValŠibenik ORC cup Šibenik3ORCIB
05.01-08.JK ŠibenikAmadeus Adriatic 1Šibenik4OPNB
05.01-08.JK Sailing ForeverKabestan Croatia regattaKaš-Masl-Mil-Tro-Rog4OSTB
05.01-02.JK Monoflot1. RogačicaSrednjedalmat. otoci4IOMRG65RU
05.01-07.JK Marina KaštelaPAPA regatta 2021Ka-Marina-Rogoz-Maslin-St-Ka4MONB
05.01-08.JK ŽalSpring Cup 21'Šibensko-knin. i Zadar. žup. 4OPNB
05.01-08.JK ŽalMemorijal Vlada Psalamana 21'Šibensko-knin. i Zadar. žup. 4OPNB
05.01-08.JK Zadar9. Budweis regata 2021Srednja Dalmacija4MONB
05.02-02.JK Uljanik57. Pulska regataPula4OPNB
05.03-10.JK ValZmey Gorynych cup 2021Srednji Jadran4OSTB
05.04-08.JK ŽalMercedes Regatta 21'Šibensko-knin. i Zadar. žup. 4OPNB
05.04-07.JK ZadarMercedes regata 2021Murter-Žakan-Murter4MONB
03.05-07.JK MornarKandidat: PH LASER 4.7 (m/ž) i LASER (sen/U21)Splitski a.2LASL4.7A
03.12-14.JK MornarKandidat: PH LASER RADIAL (ž/m), U19 ž/m, U21 ž)Splitski a.2RADA
05.07-09.JK MornarSv. Duje - Memorijal T. MitrovićSplitski a.3OPTA
05.07-09.JK PrimoštenGospa od LoretaPrimošten4MEL 24B
05.07-08.JK StrožanacStrožanac cup - Optimist & LaserPodstrana3OPTLASRADL 4.7A
05.07-09.JK CroatiaMelges24 - Two lions chalangeLovran-Opatija-Ičići4MEL 24B
05.08-14.JK SplitECC kupSt-Tro-Hv-V. Lu-Korč-Pom-Si-Du4OPNB
05.08-08.JK Zenta10. Regata sv. DujeSplit4OPNB
05.08-09.JSIŽPrvenstvo IŽ u monotipuPula3OPNB
05.08-15.JK Sailing ForeverRegata Mateja Bencura 2021Kaš-Palm-V. Luka-Kor-Suć-Sum4OSTB
05.08-15.JK ValStudent regattaSrednji Jadran4OSTB
05.08-17.JK ValBlue cup 2021Srednji Jadran4OSTB
05.08-12.JK BiogradManazerska jahtaBiograd4OPNB
05.08-14.JK MonoflotVRY regattaSrednjedalmat. otoci4MONB
09.18-25.JK ValAnd RegattaSrednji Jadran4OSTB
05.08-15.JK Sailing ForeverSailing forever weekKa-Masl-Mil-Tro-Rog4OSTB
05.08-14.JK KunBrennercom sailing weekBiograd-Žut-Biograd4ORCMONMOCRAOSTB
05.08-13.JK LabudVelika nagrada Formula IQ FoilSplitski a.4FOILA
05.08-15.JK ŽalUSW 21'Šibensko-knin. i Zadar. žup. 4OPNB
05.09-14.JK MandeUnited sailing weekMurter4OPNB
05.09-13.JK ZentaHanse cup AdriaticSrednjodalmat. otoci4MONB
05.09-14.JK MandeUnited sailing weekBiograd - Zadar4OPNB
05.14-14.JK PodstranaStartup Regatta 2021Split - Kaštela4OPNB
05.14-16. JK ValKandidat: PH IOMŠibenik2IOMRU
05.14-16.JK Ploče SailingPločanska regataNeretv. i Korčul. k.4OPNB
05.15-15.JK Kvarner16. Regata Labinska republikaRabački a.4OPNMONB
05.15-22.JK MandeQuality regattaPrimošten4OPNB
05.15-16.JK UskokZadarska regataZadarski k.4OPNB
05.15-22.JK Sailing ForeverKapitanska regatta 2021Ka-Hv-Vis-Ka4OSTB
05.15-16.JK ValMonotip cup Platu 25 Murter4OSTB
05.15-16.JK OrišacRegata Sv. Josipaakv. Dugog Rata3OPTLASA
05.15-22.JK ValStarline regattaSrednji Jadran4OSTB
05.15-22.JK Sailing ForeverMotor car regattaKa-Tro-Mil-Palm-Masl-Ka4OSTB
05.15-19.JK KunBusiness cupVrgadinski k.4ORCMONMOCRAOSTB
05.15-19.JK KunInt. Osterreichische One Design Hochsee Staats MeisterschaftVrgadinski k.4MONORCOSTB
05.15-22.JK ŽalGentlemen Sailing Week 21'Šibensko-knin. i Zadar. žup. 4OPNB
05.15-22.JK ŽalMH Regatta 2021Murtersko m.4OPNB
05.15-16.JK VihorCorinthia cup Bašćanska uv.3OPTL 4.7RADA
05.15-22.JK ZadarSententia 2021Pirovac-Zlarin-Pirovac4MONB
05.15-16.JK CroatiaTramontana challengeKvarnerski z.4MEL 24B
05.16-20.JK BiogradČeška namorny business regattaSt-Mil-Drv. V.-Šo4OPNB
05.20-23.JK MornarDistict 17 championshipSplitski k.3STARA
05.21-22.JK PostiraOrtvoreno prvenstvo PostiraBrački k.3OPTA
05.22-25.JK Kon-Tiki CRORotary regata CarniolaMurter-Kornati4MONB
05.22-23.JK MalinskaMića regataMalinska3OPTL4.7RADA
05.22-23.JK TijatSv. Jelina - Dan Grada VodicaVodički a.3OPTL4.7RADA
05.22-29.JK ValPohodova regattaSrednji Jadran4OSTB
05.22-22.JK ŠpinutFažolkaSplitski k. i Kaštel. z.3OPNOPTOSTB
05.22-29.JK Sailing ForeverNewton cupKa-Hv-Vis-Ka4OSTB
05.22-29.JK Yacht TravelRegata 1Šibenik4OPNB
05.22-29.JK ŽalErste Premier TrophyŠibensko-knin. i Zadar. žup. 4OPNB
05.22-29.JK ŽalLucron Yachts 21'Šibensko-knin. i Zadar. žup. 4OPNB
05.23-27.JK PunatAlpe Adria sailing weekKvarnerić4OPNB
05.24-29.JK MornarStar Europen Championship 2021Splitski k.1STARA
05.26-29.JK Kon-Tiki CROLions rally KonjiceMurter-Kornati4MONB
05.26-30.JK PrimoštenBando Route 048Hrv-Ita3OPNB
05.28-29JK Punat36. Croatia cupKvarnerić4OPNB
05.28-30JK Labud30. Komiška regataSt-Komiža-St4OPNORCB
05.28-28.JK HorizontLa mula de ParenzoPoreč4OPNB
05.29-06.05JK ValBrother cupSrednji Jadran4OSTB
05.29-06.05JK MandeWindow cupMurter4OPNB
05.29-06.05JK VentanFirst 35 One Design cup IJezera-Murter4MONB
05.29-06.03JK BiogradPumps Adriatic challengeBiograd3OPTL4.7RADLASA
05.29-06.05JK Kon-Tiki CROUnion regattaMurter4MONB
05.29-06.05JK Sailing ForeverStarline regattaKa-Hv-Vis-Ka4OSTB
05.29-06.05JK ZadarStart cup 1Suk-Žminj-Ši-Pišk-Sali-Zd-Suk4MONB
05.29-06.05JK ŽalWindow cupŠibensko-knin. i Zadar. žup. 4OPNB
05.30-30.JK OrsanRegata Dana državnostiKoločepski k.4ORCOPNB
06.01-05.JK ŽalTrend regattaŠibensko-knin. i Zadar. žup. 4OPNB
06.03-06.JK Val Murter challangeMurter4F18A
06.03-06.JK PodstranaKup Hrvatske - Jedrenje na dasciBol o. Brač3NODFOILA
06.03-06.JK ŠibenikSolaris cup AdriaticŠibenik4OPNORCORCIB
06.05-05.HJK Siscia30. Regata sv. KvirinaZadar - o. Rivanj - Ošljak - Zadar4OPNB
06.04-06.JK 3. MajPrimorska regataKvarnerski z.4OPNYARDB
06.04-06.JK BiogradRegata Vieste - LastovoVieste-Lastovo4OPNB
06.04-06.JK MornarSušac 100x2St-Suš-St4OPNB
06.04-06.JK UskokOn i OnaZadarski k.4OPNB
06.05-08.JK Kon-Tiki CROKonjičankaVodice-Šibenik4MONB
06.05-06.JK OrsanLapadska regataKoločepski k.3OPTL4.7RADLASA
06.05-12.JK ŠibenikRussian yacht rally 2021Biograd-Šibenik4MONOPNB
06.05-05.JK GiričićKlupska regata GiričićKa-Stomoska4OPNB
06.05-12.JK ZadarStart cup 2Pirov-Žut-Pišk-Kapr-Rogoz-Ši-Pirov4MONB
06.05-11.JK MonoflotStart cup 1Srednje dalmatinski otoci4MONB
06.05-12.JK ŽalUnion regatta 21'Šibensko-knin. i Zadar. žup. 4OPNB
06.05-06.JK Uljanik72. Istarska regataZapadna obala Istre4OPNB
06.05-06.JK Zagreb38. Zagrebačka regataBiogradski k.-Murter. m.4OPNB
06.07-13.JK KunTkon cupVrgadinski k.4ORCMONMOCRAOSTB
06.11-13.JK Split68. Splitova regata krstašaSt-Jelsa-St4OPNB
06.12-13.JK 3. MajRegata sv. VidRiječki z. 3OPTL4.7 RADLASOSTA
06.12-13.JK PodstranaKup Sv. AntePodstrana3OPTOSTA
06.12-15.JK Kon-Tiki CROSt. Georgs orden regattaSplit4MONB
06.12-13.JK Biograd39. Zagrebačka - Biograd spring regataBiograd4OPNB
06.12-19.JK Yacht TravelTeam regataKaštela4OPNB
06.12-19.JK ŠibenikAT 2021Biograd4MONB
06.12-18.JK MonoflotStart Cup 2Srednjedalmat. o.4MONB
06.13-17.JK ZadarGentleman Sailing regata 2021Srednja Dalmacija4MONB
06.16-19.JK Ploče SailingFirst and Seascape challengeMurtersko m.4OSTB
06.16-18.JK Kon-Tiki CROLions VrhnikaSplit4MONB
06.18-18.JK Neverin16. Grobnička regata - Paštekin memorijal 2021Kvarnerski z.4OPNB
06.19-20.JK ŠpinutŠpinutova regata optimistaKaštelanski z.3OPTA
06.19-21.JK Zagreb3. Glumačka regataZadarski k.-Srednji k.4OPNB
06.19-25.JK MonoflotMustGO cupSrednjedalmat. otoci4MONB
06.19-26.JK Kon-Tiki CROFriends cupMurter4MONB
06.19-26.JK ŽalLinz cupŠibensko-knin. i Zadar. žup. 4OPNB
06.19-26.JK ŽalFriends cupŠibensko-knin. i Zadar. žup. 4OPNB
06.20-20.JK CroatiaOmišjanska regata krstašaOmišjanski z. i Riječki z.4OPNB
06.20-20.JK BiogradProljetna regata YCBBiograd4OPNB
06.20-24.JK ZadarPartner group 2021Srednja Dalmacija4MONB
06.24-27.JK ZadarMiddle Adriatic Offshore cup 2021Ancona-Božava-Ancona4OPNB
06.25-27.JK OrsanDubrovnik Melges 24 kupDubrovnik4MEL 24B
06.26-27.JK OrionSIPAR International 2021Mošćenička d.4SNPA
06.26-07.03JK Kon-Tiki CROUnicredit raceMurter4MONB
06.26-27.JK ValRegata 62. MDFŠibenik3OPTL4.7RADA
06.26-26.JK Oštro27. Kraljevačka regata krstaša Kraljevački a.4OPNYARDB
06.26-07.03JK Marina Kaštela Radial Youth European Championship & Open Europiean Trophy 2021Kaštelanski z.-Splitski k.4RADA
06.29-07.03JK Sailing ForeverStarfx regattaKa-Hv-Vis-Ka4STARA
07.02-07.JK PodstranaPWA Croatia Slalom World Tour 2021Bol o. Brač3NOD SLALOMNOD FOILA
07.03-10.JK Kon-Tiki CROVSB regattaSplit-Dubrovnik4MONB
07.03-04.JK PlavKrčka regata 2021Krčki z.3OPTL 4.7RADA
07.03-03.JK JadroSelce Open 2021Selce4OPNB
07.06-07.JK ValŠibenik - Civitanova 2021Međunarodne vode3ORCB
07.07-07.JK OrsanRegata Trani - DubrovnikTrani-Dubrovnik4ORCOPNB
07.10-11.JK OštroKraljevačka regata Kraljevački a.3OPTL 4.7A
07.10-10.JK PostiraRegata ol Postirske fjereBrački k.4OPNTRADICB
07.10-18.JK Kon-Tiki CROSoho raceSplit4OPNB
07.10-10.JK CavtatVI. Cavtat cupCavtatski o.4ORCOPNB
07.10-11.JK BurinRegata Velebitskog kanalaVelebitski k.4OPNB
07.12-19.JK Sailing ForeverCroatian windsurfing cupPelješki k.3NODA
07.16-17.JK HorizontOtvoreno prvenstvo grada PorečaPorečki a.3OPTL 4.7RADA
07.17-17.JK OpatijaOpatijka - Homo si Bordižat 2021Opatija4OPNB
07.23-23.JK Senj29. Senjska regataSenj4OPNB
07.24-31.JK Kon-Tiki CROMedia cupSplit4MONB
07.24-25.JK HorizontRegata Grada Poreča (prijedlog izborna)Porečki a.3+OPTL 4.7RADA
07.24-25.JK BurinNovljanska regataNovi Vinodolski3OPTLASRADL 4.7A
07.31-08.01JK Sv. Filip i JakovRegata sv. RokoPašmanski k.3OPTL4.7RAD420A
08.01-01.JK Yacht Club ZlarinLatinskin idrun na kureja 2021.Zlarin4TRADICB
08.05-05.JK BiogradRegata Dana pobjede i domovinske zahvalnostiBiograd-Blitvenica3OPNOPTSTARL4.7RADLASB
08.06-08.JK OrsanJužnodalmatinska regataOrebić-Dubrovnik4OPNORCB
08.07-08.JK Punat8. Kup KošljunPuntarska Draga3OPTL 4.7A
08.07-08.JK Žal46. Betinska regataPirovački k. 3L4.7RADOPTA
08.14-21.JK Kon-Tiki CRONewbie cupSplit-Vis4MONB
08.16-16.JK Sv. Filip i JakovNoćerkaPašmanski k.4OPNB
08.20-22. JK SplitKandidat: PH ŠLJUKA (odgoda iz 2020.)Kaštelanski z.-Splitski k. 3SNPA
04.23-25.JD ValCrikvenica Laser cup 2021. (prijedlog kriterijska)Vinodolski k.3+LASRADL4.7A
08.21-22.JD ValRegata dani GradaVinodolski k.3OPTL4.7RADLASA
08.21-21.JK PlavKrčka jedra 2021Krčki z.4OPNB
08.28-09.04JK VentanFirst 35 one design cup IIJezera-Murter4MONB
08.28-29.JK MalinskaKup DubašniceMalinska4OPNB
08.28-29.JK ŠpinutFaros Maraton 2021Split-Starigrad-Split4OPNB
08.28-09.04JK Sailing ForeverMangold cup 2021Ka-Mil-Palm-V. Luka-Vis-Ka4OSTB
08.28-29.JK CavtatCavtat optimist kup 2021Cavtatski o.4OPTA
08.28-09.04JK ŽalJCL regattaŠibensko-knin. i Zadar. žup. 4OPNB
08.28-09.01JK ValJCI regattaSrednji Jadran4OSTB
08.28-09.04JK Split2021 Snipe open European championshipKaštelanski z.-Splitski k.1SNPA
09.01-07.JK ValBuild cupSrednji Jadran4OSTB
09.03-09.JSPGŽ, RijekaKandidat: PH OPTIMIST do 12 godinaCres2OPTA
09.03-08.JK KunVitesse cupVrgadinski k.4ORCMONMOCRAOSTB
09.04-11.JK ŠibenikRBP 2021Šibenik4MONOPNB
09.04-04.JD ValRegata ribarskog tjednaVinodolski k.4OPNYARDB
09.04-11.JK MandeUnion cupMurter4MONB
09.04-11.JK Sailing ForeverSailing forever family weekKa-Mil-S. Grad-Vis-Masl-Ka4OSTB
09.04-11.JK Yacht TravelStudent regataPirovac4OPNB
09.04-11.JK ŽalFarm regatta Šibensko-knin. i Zadar. žup. 4OPNB
09.04-05.JK UljanikBunarina open - 9. Memorijal P. BajloPula4OPNB
09.04-05.JK Opatija2. Regata Vela vrataOpatija-Cres-Opatija4OPNYARDORCB
09.05-07.JK BiogradKorošica 2021Biograd4OSTB
09.07-11.JK Sailing ForeverFirst Cross regattaKa-Hv-Vis-Ka4OSTB
09.10-12.JK Surfbase ŠimuniShimuni katamaran raceMaunski k.-Šimuni 4F18A
09.10-12.DSNM VoloskoVolosko open 2021uv. Preluk-Volosko-Opatija4NOD SLALOMNODA
09.11-18.JK Kon-Tiki CROFarm regataTrogir-Hvar4MONB
09.11-12.JK JugoLošinjska regataLošinjski a.4OPNB
09.11-18.JK Sailing ForeverSailing Forever cupKa-Palm-Vis-Rog-Masl-Ka4OSTB
09.11-18.JK MandeChampagne cupSplitsko-dalmatinska ž.4OPNORCB
09.11-18.JK Sailing ForeverIT regattaKa-Hv-Vis-Ka4OSTB
09.11-18.JK ŽalWPSCŠibensko-knin. i Zadar. žup. 4OPNB
09.12-12.JK MaestralRegata optimista za veterane a. Rovinja4OPTA
09.16-26.Riječki JKRegata tisuću otokaRijeka-Tivat-Rijeka3ORCMOCRAB
09.17-19. JK UljanikKandidat: PH MONOTIP LASER STRATOSPula4LAS STRB
09.17-19.JK MornarCroatel cupSplitski a.4STARA
09.17-19.JK Surfbase ŠimuniShimuni openMaunski k.-Šimuni 3NODKBDOSTA
09.17-23.JK ValSea promo regattaSrednji Jadran4OSTB
09.17-19.JD ValKup Hrvatske 2021 - Regata Grada CrikveniceVinodolski k.3420L4.7RADLASA
09.17-19.JK JadroTrka oko KrkaSelce-o. Krk4OPNORCB
09.18-19.JK Zagreb32. Kepertov memorijalJarun Veliko jezero3OPTL 4.7RADLAS420470A
09.18-19.JK BuraRegata hrvatskih mornaraMakarska-Postira4OPNB
09.18-19.JK UskokIn Memoriam Alen BruketaZadarski k.4OPNB
09.18-25.JK Kon-Tiki CRORed Rooster cupSplit4MONB
09.18-25.JK BiogradOststeirer cup 2021Biograd4OPNB
09.18-22.JK Kon-Tiki CROIR Croatia HeinikenSplit-Hvar4OPNORCB
09.18-25.JK MandeAdriatic sailing week 2021Primošten4OPNB
09.18-25.JK VentanAlternautika sailing tour IJezera-Murter4MONB
09.18-25.JK Sailing ForeverMoorelandKa-Hv-Vis-Ka4OSTB
09.18-25.JK ŠibenikBHS Regatta 2021Šibenik-Kornati4OPNMONB
naknadnoJK LabudKandidat: PH 470 (m/ž/mix)Split3470A
naknadnoJK LabudKandidat: PH FINN (m), OLIMPIJSKA DASKA (m/ž) (prijedlog O.D. 03.-06.05.)SplitFINNODA
09.18-19.JK Labud23. Labud classicSplit-Bobovišća-Split4OPNB
09.18-25.JK ŽalSailingpass regatta Šibensko-knin. i Zadar. žup. 4OPNB
09.18-25.JK ŽalSailors cupŠibensko-knin. i Zadar. žup. 4OPNB
09.18-25.JK ŽalBusiness cup Šibensko-knin. i Zadar. žup. 4OPNB
09.18-25.JK Zadar10. Budweis regata 2021Srednja Dalmacija4MONB
09.18-25.JK ZadarBPC 2021.Srednja Dalmacija4MONB
09.19-24.JK MandeBav cupBiograd-Tribunj-Šibenik-Biograd4OPNB
09.19-24.JK A.N.A.BR cupBiograd4OPNB
09.20-10.20JK Kon-Tiki CRORegata FortunaSplit4MONB
09.23-24.JK Kon-Tiki CROAdria Tech tackVodice5MONB
09.24-26.JK KvarnerRabačka regata 2021Rabački a.3+OPTA
09.24-10.03JK MandeChampagne race - MCR ORCPrimošten-Vodice5ORCB
09.24-26.JK LabudMrduja optimist kupSplit3OPTA
09.24-26.JK UljanikKandidat: PH MONOTIP STUDENTSKO LASER STRATOSPula3LAS STRB
09.25-25.JK 3. MajNautička regataRiječki z. 4OPNYARDB
09.25-25.JK OrišacRegata o Soparnikaa. Dugi Rat4OSTB
09.25-10.02JK ŠibenikAmadeus Adriatic 2Šibenik4OPNMONB
09.25-10.02JK MaestralIZ cup opena. Pule4OPNB
09.25-10.02JK Kon-Tiki CROChampions cupMurter4MONB
09.25-26.JK Zenta15. Šoltanska regataSplit-Stomorska-Split4OPNB
09.25-10.02JK Sailing ForeverSarres ASK cupKa-Hv-Vis-Kaš4OSTB
09.25-10.02JK Sailing ForeverSailing Forever cup 2Ka-Hv-Vis-Kaš4OSTB
09.25-10.02JK BiogradSeptembrova regataBiograd4OPNB
09.25-26.JK GalebKvarnerska regataKvarnerski z.4OPNYARDB
09.25-10.02JK ŽalZ Vetrom 21' Šibensko-knin. i Zadar. žup. 4OPNB
09.25-10.10JK SplitMonotip Kup Platu 25Kaštelanski z.-Splitski k. 4MONB
09.25-25.JK ZadarTeuta 2021 - regata za dameZadar4OPNB
09.26-10.01JK MandeOrange cupPirovac4OPNB
09.26-10.01JK A.N.A.OC RegattaMurter4OPNB
09.26-28.JK Zadar30. Prehodni pokal JK OdisejMurter4MONOPNB
09.27-28.JK ValRegata sv. Mihovila 2021Šibenik3OPTL4.7A
10.01-03. JK VegaKandidat: PH FLYING DUTCHMANPulski a.3FDA
10.02-03.JK PrimoštenKatamaran PrimoštenPrimošten4F18A
10.02-09.JK MandeMande cupPrimošten4OSTB
10.02-05.JK Kon-Tiki CROKomunalka 2020Pirovac-Zlarin4MONB
10.02-09.JK Yacht TravelOktobrova regataSukošan4OPNB
10.02-09.JK Marina KaštelaSaress cup Ro-Masl-Ka-Mil-Drve-Ro4MONB
10.02-03.JK GalebKostrenska regataRiječki z. 3420L 4.7RADOPTSNPA
10.02-02.JK DelfinXVII Memorial kap. Marka MarinovićaMedulinski a.4OPNB
10.02-03.JK Labud90. Mrdujska regataSplit-Mrduja-Split4OPNB
10.02-09.JK ŽalRevival race 2021Šibensko-knin. i Zadar. žup. 4OPNB
10.02-03.JK BrivaBrivaPašmanski k.4OPNB
10.03-08.JK ValRevival raceSrednji Jadran4OSTB
10.06-09.JK Kon-Tiki CROIV. Jesenska KonjičankaPirovac-Zlarin4MONB
10.07-10.JK FrapaFrapa Business cupRogoznica4OPNB
10.08-10.JK OrsanDubrovačka regataKločepski k.3+OPTA
10.08-10.JK Ploče SailingBitka u Korčulanskom kanaluNeretv. i Korčul. k.4OPNB
10.09-10.JSIŽZlatna ribicaPula3OPTL4.7RADA
10.09-10.JK TrogirTrogirska regataTrogir4OPNB
10.09-16.JK Sailing ForeverTPS - 25. Češka rallye - Prvenstvo Češke One Design 2021Ka-Prim-Bet-Ka4OSTB
10.09-09.JK Giričić10. Kaštelanska regataKaštelanski z.4OPNB
10.09-15.JK KunOffshore challengeBiograd-Dubrovnik-Biograd4ORCMONMOCRAOSTB
10.10-11.JK ValEuropean MR tour grand finaleŠibenik4OPNB
10.15-18.JK ValLions Šibenik regattaSrednji Jadran4OSTB
10.15-17.JK Labud77. Viška regataSplit-Vis-Split4OPNORCB
10.15-17.JK IstraMarunada 2021Riječki z. 3420FORMULAL4.7RADA
10.16-17.JK Sv.Nikola21. Prvenstvo zagrebačkih osnovnih škola i jesenska regataJarun Veliko jezero3OPTL4.7RAD420470A
10.16-23.JK VentanAdria cup 2021Jezera-Murter4MONOPNB
10.16-17.JK PrimoštenKup PrimoštenaPrimošten3OPTLASRADL4.7420A
10.16-17.JSIŽOtvoreno prvenstvo Istarske županijePula3OPTL4.7RADFDA
10.16-23.JK ZadarFriends cup 2021Murter-Sali-Iž-Murter4MONOPNB
10.16-23.JK ValGrand prix CYASrednji Jadran4OSTB
10.23-30.JK Sailing ForeverMMSRKa-Palm-Vis-Rog-Masl-Ka4OSTB
10.23-30.JK VentanAlternautika sailing tour IIJezera-Murter4MONB
10.23-24.JK Biograd31.MAC - BBSBiograd4OPNB
10.23-24.JK Split14. Kup Kaštelanskog zaljevaKaštelanski z.4OPNB
10.23-23.JK UskokZadarska kokaZadarski k.4OPNB
10.23-24.JK Zenta22. Trofej ZenteSplit3OPTA
10.23-26.JK ŽalSavinjska regata 21'Šibensko-knin. i Zadar. žup. 4OPNB
10.24-25.JK BiogradSavinjčankaBiograd4OSTB
10.21-24.JK Kon-Tiki CRORound Long island raceZlarin-Veli Rat4OPNORCB
10.29-31.JK BiogradImpression saling weekBiograd4OPNORCB
10.29-31.JK LabudMelges 24 cupSplit4MONB
10.30-11.01KJD JadrijaHell of windJadrija4NOD SLALOMNOD FOILA
10.30-31.JK Marina KaštelaBavadria cupKaštelanski z.4MONB
naknadno KK SplitKandidat: PH KYTE (m/ž)Split3KYTEA
11.04-07.JK MaestralClub Swan 36 ACI Cupa. Rovinja3MONB
11.05-07.JK ValKandidat: PH ORCŠibenik-ZlarinORCB
11.05-07.JK Jugo22. Kup LošinjaM. Lošinj3+OPTA
11.05-07.PSU Peliška jedra5. Pelješka regata krstašaPelj-Las-Korč4OPNB
11.06-07.JK PrimoštenVesela djecaPrimošten4RG65RU
11.06-07.JK TijatMala JabukaVodički a.4OPTA
11.06-13.JK VentanFirst 35 one design cup IIIJezera-Murter4MONB
11.06-06.JK Sv.NikolaTradicionalna regata veteranaJezero Jarun4OPTA
11.12-14. JK MornarKandidat: PH MELGES-24Split3MEL 24B
11.12-14.JK TijatRegata JabukaVodice-Jabuka-Vodice4OPNORCB
11.12-14.JK MornarMornar Melges 24 kupSplit4MEL 24B
11.13-14.JK UskokKup sv. KrševanaZadarski k.3OPTA
11.14-14.JK OrsanRegata krstašaKoločepski k.4OPNORCB
11.15-20.JK KunEnd od season sailBiograd-Sali-Biograd4ORCMONMOCRAB
11.20-21.JK CroatiaACI Cup optimistRiječki z. 3OPT420470L4.7RADA
11.20-21.JK BrivaNenin đirPašmanski k.4OPNB
11.21-24.JK ZadarNagradna regata 2021Zadar-Barotul-Žut-Sutomišćica-Zadar4OPNMONB
11.26-28.JK CroatiaSusak za dvoje - Susak za posadeKvarnerski z.4OPNORCYARDB
11.26-28.JK UljanikDan UljanikaPula3L 4.7RADLASA
11.26-28.JK HorizontCRO FishPorečki a.3OPTA
11.26-28.JK OpatijaCup Opatije 2021Opatija3L 4.7RADLASA
11.27-28.JK ValValov cup - monotip cup Platu 25Šibenik3MONL4.7RADLASSTARB
11.27-27.JK StrožanacStrožanac openPodstrana4OPNB
12.02-05.JK Vega30. Regata sv. Nikolaa. poluotoka Verudica1LASRADL 4.7OPTA
12.03-06.JK MornarSv. NikolaSplit-Palagruža-Komiža4OPNB
12.03-05.JK Val22. Šibenska regata krstašaŠibenik4OPNORCB
12.04-05.JK BiogradKornati rallyBiograd-Kornati4OPNORCB
12.04-04.JK OpatijaVološćanski predbožićni kup 2021Volosko4OPNB
12.06-06.JK BiogradRegata sv. NikoleBiograd4OPNB
12.11-12.JK Val26. Šibenska regata modelaŠibenik3IOMRU
12.18-18.JK CavtatCavtatska regata 2021Dubrovnik-Cavtat4OPNORCB
12.18-19.JK UskokBožićna regataPašmanski i Zadarski k.4OPNB
12.18-19.JK Zenta26. Božićna regataSplit4OPNB
12.27-28. JK ZentaKandidat: PH DF65 Split3RG65RU
12.28-31.JK Zvir45. Međunarodna Novogodišnja regataa. Paklenih otoka-Hvar1LASRADL4.7OPTA
12.30-01.02JK BiogradNovogodišnja regataSplit- Milna-Drvenik Veli-Šolta4OPNB