Datum Ime Organizator Mjesto Klase Kat. Napomena
11.1.
15.1.
Regata Sv. StošijaYC Biograd, BiogradBiogradOPEN ORC4
18.1.
20.1.
Rogoznički cup 2014JK Val, ŠibenikRogoznicaIOM3
8.2.
8.2.
O´kruškaJK Trogir, TrogirTrogirOPEN4
14.2.
14.2.
Regata Sv. ValentinaYC Biograd, BiogradBiogradOPEN ORC4
15.2.
16.2.
Kup KairosJK Trogir, TrogirTrogirOPT LAS L4.7 LRD 3
15.2.
16.2.
132 IOM Trofej ZenteJK Zenta, SplitSplitIOM3
21.2.
23.2.
Velika nagrada MornaraJK Mornar, SplitSplitLAS LRD L4.7 RS:X STAR2
28.2.
2.3.
Karnevalska regataYC Biograd, BiogradBiogradOPEN ORC4
1.3.
2.3.
Memorijal Zlatana Pečenkovića 2014JK Vega, PulaPulaOPT L4.7 LRD LAS3
8.3.
9.3.
Otvoreno prvenstvo SplitaJK Split, SplitKaštelanski z.OPT LRD L4.73
8.3.
9.3.
Dan UljanikaJK Uljanik Plovidba, PulaBunarinaLRD L4.7 2
15.3.
16.3.
7. Memorijal Aldo ProdanJK Maestral, RovinjRovinjOPT L4.7 LRD3
15.3.
16.3.
Zagrebačka proljetna regataJK Sv. Nikola, ZagrebZagreb jezero JarunOPT4
15.3.
16.3.
Primošten kup JK Primošten, PrimoštenPrimošten MONOTIP4
15.3.
16.3.
Šibenik Fun Cup 2014JK Šibenik, ŠibenikŠibenikOPEN ORC4
21.3.
23.3.
Crikvenička regata 2014 (OPT 1.6)JD Val, CrikvenicaCrikvenica OPT2
22.3.
23.3.
20. Međunarodna riječka regata RU jedrilicaJK Jedro, RijekaRijekaIOM3
28.3.
30.3.
5. Solaris cup (OPT 1.6)JK Val, ŠibenikŠibenikOPT2
28.3.
31.3.
Pustolovni rally / ŽupanijskaYC Biograd, BiogradBiogradMONOTIP4
29.3.
5.4.
Three Coutries regattaJK Kon Tiki Sailing Croatia, Hum na SutliBiograd-Trieste-PortorožMONOTIP3
29.3.
5.4.
Velikonočna regata 2014JK Žal, Betinasrednji i južni JadranOPEN3
29.3.
5.4.
201 MilesJK Mande, ZagrebBiogradOPEN4
2.4.
12.4.
JadrolanaJK Horizont, PorečVrsar-Dubrovnik-VrsarMONOTIP4
3.4.
6.4.
NCP Proljetni Apostoli 2014SD NCP, PrimoštenŠibenik-Žut-Sutomiščica-Murter-ŠibenikOPEN ORC4
4.4.
6.4.
Regata RU jedrilicaJK Orsan, DubrovnikDubrovnikIOM3
5.4.
5.4.
Memorijal Stanka Ninčevića G70JK Zenta, SplitSplitG 704
5.4.
6.4.
Regata Sv. JosipaJK Orišac, Dugi Ratakvatorij Dugi RatOPT4
5.4.
6.4.
22. Velika nagrada ZagrebaYC Zagreb, ZagrebJarunOPT LAS L4.7 EUR 4703
5.4.
11.4.
8. Zlatni gambet Jadrana YC Zadar, ZadarRogoznicaMONOTIP4
5.4.
12.4.
Alternautika sailing tour IJK Ventan, ZagrebJezera-MurterMONOTIP OPEN4
5.4.
12.4.
FirstByFirst 5.0JK First Sailing, Kaštel GomilicaKa-Trogir-Milna-Vis-KaMONOTIP4
5.4.
12.4.
Round palagruža CannonballYC Biograd, BiogradBiograd-Palagruža-BiogradONE DESIGN ORC4
9.4.
12.4.
XVIII. Uskršnja regataJK A.N.A., BakarVodiceOPEN ORC3
10.4.
13.4.
PtujčankaYC Biograd, BiogradBiogradMONOTIP4
10.4.
13.4.
Dolomythi cup IIYC Biograd, BiogradBiogradOPEN4
11.4.
13.4.
Međunarodni proljetni kup za optimiste 2014 (OPT 1.6)JK Opatija, OpatijaOpatijaOPT1
12.4.
12.4.
GladušaJK Guc, SaliSaliOPEN4
12.4.
16.4.
Split Olympic Sailing Week 2014JK Labud, SplitSplitAOC1
12.4.
19.4.
Offshore sailing weekJK First Sailing, Kaštel GomilicaKaštelanski z.MONOTIP4
12.4.
19.4.
Yacht academy cupJK Val, ŠibenikSrednji JadranOPEN MONOTIP4
12.4.
19.4.
MariborčankaJK Kon Tiki Sailing Croatia, Hum na SutliSali-ŽutMONOTIP4
12.4.
19.4.
MendulaJK Mande, ZagrebPrimošten OPEN4
13.4.
15.4.
Onedesign Business SprintYC Biograd, BiogradUmag-BiogradOPEN ONE DESIGN4
15.4.
20.4.
Kamil Smoczynsky Poljska regataYC Biograd, BiogradMurterOPEN4
17.4.
20.4.
Hanse cup AdriaticJK Zenta, SplitSplit-MaslinicaMONOTIP4
18.4.
21.4.
Biograd WS cupYC Biograd, BiogradBiogradDASKE3
19.4.
20.4.
Sušac za posadeJK Mornar, SplitSplit-Sušac-SplitOPEN3
19.4.
20.4.
Proljetni kup Galeba JK Galeb, KostrenaKostrenaLRD L4.7 ŠLJUKA3
19.4.
20.4.
Regata građevinaraJK Senj, SenjSenjOPEN3
19.4.
26.4.
Povod cupJK First Sailing, Kaštel GomilicaKaštelanski z.MONOTIP4
19.4.
26.4.
KilanaJK Mande, ZagrebMurterMONOTIP S384
20.4.
25.4.
Festa di primavera YC Zadar, ZadarZadar-Molat-ZadarMONOTIP4
24.4.
27.4.
Chioggia-Rovinj-ChioggiaJK Maestral, RovinjRovinjOPEN4
26.4.
26.4.
Joshua Slocum 2014YC Zadar, ZadarZadarOPEN ORC4
26.4.
27.4.
Mittel Europa Opti Race JK Histria, UmagUmagOPT4
26.4.
27.4.
5. IOM Opatija cup 2014JK Opatija, OpatijaOpatijaIOM3
26.4.
27.4.
Grand prix Slovakia 2014JK Val, ŠibenikZlarin ORCi3
26.4.
27.4.
12. Zlarinska regata krstašaŠD YC Zlarin, ZlarinZlarinOPEN4
26.4.
1.5.
Kornati cup 2014.YC Kornati, MurterMurter-Biograd-KornatiORC YARDSTICK4
26.4.
3.5.
7th Friendship regattaJK Kon Tiki Sailing Croatia, Hum na SutliBiograd-Žut-ZadarMONOTIP4
26.4.
3.5.
Amadeus Adriatic 1JK Šibenik, ŠibenikŠibenik-BiogradOPEN MONOTIP4
27.4.
1.5.
Slovak sailing weekJK First Sailing, Kaštel GomilicaKaštelanski z.MONOTIP4
27.4.
1.5.
Starline regattaJK First Sailing, Kaštel GomilicaKaštelanski z.MONOTIP4
27.4.
3.5.
Budweis regattaYC Zadar, ZadarMurter-Biograd-MurterMONOTIP4
29.4.
4.5.
Majova regataYC Biograd, BiogradSukošan-Zadarski k.OPEN ONE DESIGN ORC4
29.4.
5.5.
Rovinj-Pesaro-RovinjJK Maestral, RovinjRovinjOPEN4
30.4.
4.5.
8. Jadranska regata - Adriatic RaceYC Host, VisVis-Sv. Andrija-Palagruža-VisORC IRC OPEN 3
30.4.
4.5.
24. BG regata & Jeanneau family cupYC Biograd, BiogradBiogradOPEN OPT LAS STAR 4
1.5.
4.5.
Viganj open I 2014. PŠU Peliška jedra, OrebićViganj-PontaDASKA SLALOM3
1.5.
4.5.
Adriatic Lagoon regataYC Lagoon, SplitSplit-Šolta-Vis-PalmižanaOPEN4
2.5.
4.5.
Split 1700 (OPT 1.6)JK Split, SplitKaštelanski z.-Brački k.OPT2
3.5.
4.5.
Pakoška regata - katamaraniYC Biograd, BiogradPašmanski k.-PakoštaneKAT4
3.5.
4.5.
Dani jedrenja na Rabu 2014 - Regata Uhvati vjetarJK Rab, RabRabOPEN4
3.5.
5.5.
Cavtatska regata 2014.JK Cavtat, CavtatAkvatorij CavtataNHP OPEN4
3.5.
10.5.
Navigatour regattaYC Biograd, BiogradBiograd-MurterOPEN ORC4
3.5.
10.5.
First 45 cupJK First Sailing, Kaštel GomilicaKaštelanski z.MONOTIP4
3.5.
10.5.
Pelikan regattaJK Kon Tiki Sailing Croatia, Hum na SutliBiograd-VodiceMONOTIP4
3.5.
10.5.
Kabestan Croatia regattaJK First Sailing, Kaštel GomilicaKaštelanski z.MONOTIP4
3.5.
10.5.
EuroregataJK Mande, ZagrebPrimošten MONOTIP S384
4.5.
4.5.
3. Regata Sv. DujeJK Zenta, SplitSplitOPEN ORC4
9.5.
9.5.
Euro regataJK Orsan, DubrovnikDubrovnik-Koločepski k.OPEN ORC4
9.5.
10.5.
Zadar ORC CupJK Uskok, ZadarZadarORC3
9.5.
11.5.
Regata Sv. Dujma i memorijal T. Mitrovića (OPT 1.6)JK Mornar, SplitSplitOPT2
10.5.
11.5.
Europska regataJK Senj, SenjSenjOPEN4
10.5.
11.5.
Regata RU jedrilica - Memorijal Marin PomenićJK Trogir, TrogirTrogirIOM3
10.5.
11.5.
9. Regata Labinska republikaJK Kvarner, RabacRabacOPEN4
10.5.
11.5.
Sv. Jelina - Dan Grada 2014JK Tijat, VodiceVodiceOPT L4.73
10.5.
17.5.
First 35 One design cup IJK Ventan, ZagrebJezera-MurterMONOTIP4
10.5.
17.5.
Spring regattaJK Kon Tiki Sailing Croatia, Hum na SutliVodiceMONOTIP4
10.5.
17.5.
FS WeekJK First Sailing, Kaštel GomilicaKaštelanski z.MONOTIP4
10.5.
17.5.
Adriatic sailing weekJK First Sailing, Kaštel GomilicaKa-Palmižana-Hvar-Vis-KaMONOTIP4
10.5.
17.5.
Eventery cupJK Mande, ZagrebPrimošten MONOTIP S384
16.5.
17.5.
Zadarska regataJK Uskok, ZadarZadar-Brgulje-ZadarOPEN4
17.5.
17.5.
Gradska regata - FažolkaJK Špinut, SplitSplitOPEN MALE KLASE4
17.5.
18.5.
Prvenstvo Istarske županije u monotipuJSIŽ, PulaRovinjMONOTIP4
17.5.
18.5.
Memorijal Nerio Vok JK Histria, UmagTrst-Umag-TrstOPEN4
17.5.
18.5.
In Memoriam Toni MontanaJK A.N.A., BakarJezera OPEN4
17.5.
21.5.
BMW Business cupYC Biograd, BiogradBiogradOPEN ONE DESIGN ORC4
17.5.
24.5.
Whiskey cupJK Mande, ZagrebPrimošten MONOTIP S384
18.5.
20.5.
Dolomythi cup IIYC Biograd, BiogradBiograd-KornatiOPEN ONE DESIGN4
23.5.
25.5.
Regata grada Poreča (OPT 1.6)JK Horizont, PorečPorečki a.OPT2
23.5.
25.5.
Sipar International regataJK Orion, Mošćenička DragaMošćenička DragaŠLJUKA L4.7 LRD3
23.5.
25.5.
Jadrija 2014KJD Jadrija, ŠibenikJadrijaDASKA FUNBOARD FORMULA3
23.5.
25.5.
Memorijal Antolić-ČesićJK Uljanik Plovidba, PulaBunarinaOPT3
23.5.
25.5.
23. Komiška regata 2014.JK Labud, SplitSplit-Komiža-SplitOPEN ORC ORCi3
23.5.
25.5.
PRVENSTVO HRVATSKE ŠLJUKAJK ORION, MOŠĆENIČKA DRAGAMOŠĆENIČKA DRAGAŠLJUKA - SEN 2
24.5.
25.5.
Regata grada Poreča - Race to istarskaJK Horizont, PorečPorečki a.OPEN4IZMJ. TERMINA 31.05.-01.06.
24.5.
25.5.
Omišjanska regata RU jedrilicaJK Pesja, OmišaljOmišaljIOM3
24.5.
31.5.
Gentleman sailing regatta 2014YC Zadar, ZadarBiograd-Kornati-BiogradMONOTIP 4
24.5.
31.5.
Gentleman sailing 2014JK Žal, BetinaŠibenski a.-Zadarski a.OPEN4
24.5.
31.5.
45 FTJK First Sailing, Kaštel GomilicaKa-Frapa-Palmižana-Milna-KaMONOTIP3
24.5.
31.5.
Amadeus Adriatic 2JK Šibenik, ŠibenikŠibenikOPEN MONOTIP4
25.5.
28.5.
Erste premier regattaYC Biograd, BiogradBiograd OPEN4
25.5.
30.5.
Business sail adventureYC Biograd, BiogradBiogradOPEN4
28.5.
1.6.
Rip Curl Adriakite DK Karkadur, PomerBolKITE3
30.5.
31.5.
30. Međunarodna regata Croatia cup 2014JK Punat, PunatPunat akvatorij KvarnerićaOPEN4
30.5.
1.6.
Biograd cupYC Biograd, BiogradBiogradOPT LAS3
30.5.
1.6.
Star class district 17 champ. 2014YC Biograd, BiogradBiogradSTAR1
30.5.
1.6.
Srima 2014KJD Jadrija, ŠibenikSrimaDASKA FUNBOARD3
30.5.
3.6.
Grand Prix MornarJK Mornar, SplitSplitLAS3
31.5.
31.5.
Škojorsko MrdujaJK Postira, PostiraBrački k.-Šoltanski k.-Hvarski k.OPEN4
31.5.
31.5.
Regata open Marina (Marinska regata)JK Strožanac, PodstranaStrožanac-MarinaOPEN4
31.5.
3.6.
KonjičankaJK Kon Tiki Sailing Croatia, Hum na SutliBiograd-VodiceMONOTIP4
31.5.
3.6.
First sailing weekJK First Sailing, Kaštel GomilicaKaštelanski z.MONOTIP4
31.5.
6.6.
SF regataJK Val, ŠibenikSrednji JadranOPEN4
31.5.
7.6.
Alternautika sailing tour IIJK Ventan, ZagrebJezera-MurterMONOTIP4
31.5.
7.6.
Trend regattaJK Žal, BetinaMurterOPEN4
31.5.
7.6.
IT cup 2014JK Žal, BetinaŠibenski a.OPEN4
3.6.
6.6.
VelenjčankaJK Kon Tiki Sailing Croatia, Hum na SutliBiograd-VodiceMONOTIP4
3.6.
7.6.
HN Business weekJK First Sailing, Kaštel GomilicaKaštelanski z.MONOTIP4
5.6.
5.6.
On i OnaJK Uskok, ZadarZadarOPEN4
6.6.
9.6.
Lions regata KonjiceJK Kon Tiki Sailing Croatia, Hum na SutliBiograd-VodiceMONOTIP4
7.6.
7.6.
23. Regata Sv. Kvirina HJK Siscia, SisakZadarski akvatorijOPEN4
7.6.
7.6.
Klubska regata - GiričićJK Giričić, Kaštel GomilicaKaštela-StomorskaOPEN4
7.6.
8.6.
Regata modela IOMJK Mornar, SplitSplitIOM3
7.6.
8.6.
Sušac 2014. (100*2)JK Mornar, SplitSplit-Sušac-SplitOPEN4
7.6.
8.6.
Lapadska regataJK Orsan, DubrovnikDubrovnik-Koločepski k.OPT LAS3
7.6.
8.6.
66. Istarska regata 7 i 8/6JK Uljanik Plovidba, PulaUmag-Rovinj-PulaOPEN3
7.6.
8.6.
Pomer Open 2014KJD Pomer, MedulinPomerski akvatorijDASKA TECHNO 2933
7.6.
8.6.
Primorska regataJK 3. Maj, RijekaRijeka-Cres-RijekaOPEN4
7.6.
14.6.
RYR race 2014JK Val, ŠibenikSrednji JadranOPEN MONOTIP4
7.6.
14.6.
Vishe Radugi cupJK Zenta, SplitSrednje dalmat. otociMONOTIP4
7.6.
14.6.
Kilana 2JK Mande, ZagrebPrimošten MONOTIP S384
7.6.
14.6.
Team regataJK Mande, ZagrebBiogradOPEN4
7.6.
14.6.
Amadeus Adriatic 3 - AT regatta JK Šibenik, ŠibenikŠibenik-VisOPEN MONOTIP4
7.6.
14.6.
Europsko prvenstvo klase Laser za seniore 2014JK Split, SplitKaštelanski z.-Splitski k.LAS LRD W/M L4.7 W0
8.6.
15.6.
First 35 One design cup IIJK Ventan, ZagrebJezera-MurterMONOTIP4
8.6.
15.6.
Proljetna regata YCBYC Biograd, BiogradBiogradOPEN4
10.6.
15.6.
Eingeneering cup 2014YC Biograd, BiogradBiogradOPEN4
12.6.
13.6.
Liburnijska regataJK Maxi, RijekaMali Lošinj - RijekaOPEN IRC3
12.6.
15.6.
Middle Adriatic offshore cupYC Zadar, ZadarAncona-Božava-AnconaOPEN3
13.6.
15.6.
Fiumanka 2014.JK Maxi, RijekaRijekaOPEN IRC MONOTIP TRADIC.4
14.6.
15.6.
Kup Sv. Ante 2014.JK Podstrana, PodstranaPodstranaOPT DASKA SLALOM3
14.6.
15.6.
Regata Svetog VidaJK 3. Maj, RijekaRijekaOPT LRD L4.73
14.6.
21.6.
Moscow summer cupJK Zenta, SplitSrednje dalmat. otociMONOTIP4
14.6.
28.6.
Australia sailing weekJK First Sailing, Kaštel GomilicaKaštelanski z.MONOTIP4
15.6.
19.6.
Linz cupYC Biograd, BiogradBiograd-KornatiOPEN ONE DESIGN4
16.6.
20.6.
Team regattaYC Biograd, BiogradKornati-MurterOPEN4
17.6.
25.6.
RINA Sailing week IYC Biograd, BiogradBiograd-KornatiOPEN4
19.6.
22.6.
Kup Podstrane u jedrenju dasci - slalomJK Podstrana, PodstranaPodstrana-RuskamenDASKA SLALOM3
19.6.
23.6.
Neretva Kite openKK Split, Splitušće NeretveKITE FREESTYLE COURSE RACE3
19.6.
23.6.
PRVENSTVO HRVATSKE KITEBOARDKK SPLIT, SPLITUŠĆE NERETVECOURSE - FREESTYLE - (SEN, JUN) - M/Ž2
20.6.
22.6.
61. Splitova regata krstašaJK Split, SplitSplit-Jelsa-SplitOPEN ORC4
20.6.
23.6.
Ravena - Umag - RavenaJK Histria, UmagRavena-Umag-RavenaOPEN3
20.6.
25.6.
Rota Palagruzona 2014.JK Mornar, SplitKomiža-PalagružaTRADIC. BROD.4
21.6.
21.6.
9. Grobnička regata - Paštekin memorijal 2014JK Neverin, ČavleKvarnerski z.OPEN4
21.6.
22.6.
Špinutova regata OptimistaJK Špinut, SplitSplitOPT4
22.6.
25.6.
Viganj slalom open PŠU Peliška jedra, OrebićViganjDASKA FUNBOARD SLALOM3
22.6.
28.6.
ORC Srednjeeuropsko prvenstvoJK Jedro, RijekaCresORCi1
24.6.
29.6.
Regata Šibenik civitanovaJK Val, ŠibenikŠibenikOPEN ORC3
25.6.
25.6.
Regata Dana državnostiJK Orsan, DubrovnikDubrovnik-Koločepski k.OPEN ORC4
28.6.
28.6.
20. Kraljevačka regata krstašaJK Oštro, KraljevicaKraljevica-Bakarac-u. Scoot-rt Neriz-KraljevicaOPEN4
28.6.
29.6.
9. Međunarodna Pula open 2.4mR i 5. Pula Snipe openJK Uljanik Plovidba, PulaBunarina2.4mR ŠLJUKA3
28.6.
29.6.
30. Monfalcone-Umag-MonfalconeJK Fiandara, UmagMonfalcone-Umag-MonfalconeOPEN4
28.6.
5.7.
Broker consulting cup 2014JK Žal, BetinaŠibenski a.OPEN4
29.6.
30.6.
Regata MFDJK Val, ŠibenikŠibenikOPT L4.73
30.6.
31.6
Faros MaratonJK Špinut, SplitSplit-Starigrad-SplitOPEN4
1.7.
8.7.
RINA Sailing week IIYC Biograd, BiogradBiograd-KornatiOPEN4
3.7.
4.7.
Regata Trani-DubrovnikJK Orsan, DubrovnikTrani-DubrovnikOPEN3
5.7.
5.7.
Selce Open 2014.YC Jadro, SelceSelceOPEN4
5.7.
6.7.
Krčka regata JK Plav, KrkKrčki z.OPT L4.7 LRD3
12.7.
12.7.
Regata ol Postirske fjereJK Postira, PostiraBrački k.OPEN TRADIC. BROD.4
12.7.
12.7.
Regata barbanske rivijereJK Delfin, PulaRaški kanalOPEN4
12.7.
13.7.
Regata velebitskog kanalaJK Burin, Novi VinodolskiVelebitski kanalOPEN4
12.7.
13.7.
Kraljevačka regataJK Oštro, KraljevicaKraljevica-rt OštroOPT L4.73
16.7.
20.7.
PRVENSTVO HRVATSKE NEOLIMPIJSKE DASKEPŠU PELIŠKA JEDRA, OREBIĆUŠĆE NERETVE, PLOČESLALOM - (SEN, JUN) M/Ž2
19.7.
20.7.
Kvarner cupJK Pesja, OmišaljOmišaljŠLJUKA4
19.7.
20.7.
Galijola 2014JK Opatija, OpatijaOpatija-Galijola-OpatijaOPEN4
19.7.
20.7.
32. Zagrebačka regataYC Zagreb, ZagrebSutomišćica otok Ugljan-Zadarski k.OPEN ORC ORCi4
26.7.
27.7.
In memoriam Tomislav ArmandaJK Orion, Mošćenička DragaMošćenička DragaOPT4
26.7.
27.7.
22. Senjska regataJK Senj, SenjSenjOPEN4
26.7.
27.7.
Novljanska regata JK Burin, Novi VinodolskiNovi VinodolskiOPT LAS LRD L4.73
26.7.
27.7.
Otvoreno prvenstvo grada PorečaJK Horizont, Porečuvala Peškera PorečOPT LRD L4.73
27.7.
27.7.
Latinskin idrun na kureja 2014.ŠD YC Zlarin, ZlarinZlarinTRAD. BROD.4
1.8.
3.8.
Južnodalmatinska regataJK Orsan, DubrovnikOrebić-DubrovnikOPEN ORC4
1.8.
5.8.
PRVENSTVO HRVATSKE NEOLIMPIJSKE DASKEKJD TRI STRIJELE, ZAGREBPERNA, PELJEŠACFREESTYLE - (SEN, JUN) M/Ž2
2.8.
3.8.
32. Lošinjska regataJK Jugo, Mali LošinjMali Lošinj NHP OPEN4
2.8.
3.8.
Otvoreno prvenstvo Istarske županijeJSIŽ, PulaBale-KoloneOPT3
2.8.
3.8.
Otvoreno prvenstvo Istarske županije i cup Mon PerinJK Maestral, RovinjColone-BaleOPT L4.7 LRD3
3.8.
4.8.
Regata sv. RokoJK Sv. Filip i Jakov, Sv. Filip i JakovSv. Filip i JakovOPT L4.7 LRD EUR3
4.8.
5.8.
Regata Dana pobjede i domovinske zahvalnostiYC Biograd, BiogradBiograd-BlitvenicaOPEN OPT LAS STAR 3
9.8.
9.8.
Memorijal Pavle Bajlo JK Uljanik Plovidba, PulaBunarinaOPEN4
9.8.
9.8.
Mala noćna regataJK Gažul, SplitPostira otok BračOPEN4
9.8.
10.8.
Regata dani grada CrikveniceJD Val, CrikvenicaCrikvenica OPT L4.7 LRD3
9.8.
10.8.
39. Betinska regataJK Žal, BetinaPirovački z.OPT L4.73
10.8.
11.8.
Riječka regata JK FlumenJK Flumen, RijekaRijekaOPEN4
15.8.
15.8.
Krčka jedra - tradicionalne brodiceJK Plav, KrkKrčki z.TRADIC. BROD.4
16.8.
16.8.
Regata Sv. RokaJK Busola, SlanoDubrovnik-SlanoOPEN4
16.8.
17.8.
Kup Dubašnice JK Malinska, MalinskaMalinska OPEN4
23.8.
23.8.
Krčka jedra - openJK Plav, KrkKrčki z.OPEN4
23.8.
24.8.
Tramontana kup 2014JK Tramontana, OpatijaPagOPT L4.7 LRD LAS3
23.8.
24.8.
Omišjanska regata OptimistaJK Pesja, OmišaljOmišaljOPT4
23.8.
27.8.
IZ cupJK Maestral, RovinjRovinjOPEN4
25.8.
31.8.
IFCA slalom European Championships Youth, Senior and MasterJK Podstrana, PodstranaBol otok BračDASKA SLALOM3
26.8.
1.9.
JCI regataJK Val, ŠibenikSrednji JadranMONOTIP4
30.8.
30.8.
Regata ribarskog tjednaJD Val, CrikvenicaCrikvenica OPEN4
30.8.
31.8.
Classic regataJK Labud, SplitSplit-Milna-SplitOPEN4
30.8.
31.8.
Regata optimista "Kup Košljun 2014" JK Punat, PunatPunat akvatorij KvarnerićaOPT4
30.8.
6.9.
Alternautika sailing tour IIIJK Ventan, ZagrebJezera-MurterMONOTIP4
30.8.
6.9.
JCI Sailing weekJK First Sailing, Kaštel GomilicaKaštelanski z.MONOTIP4
30.8.
6.9.
MariteamJK Mande, ZagrebPrimošten MONOTIP S384
1.9.
8.9.
RINA Sailing week IIIYC Biograd, BiogradBiograd-KornatiOPEN4
2.9.
6.9.
Viganj open II 2014.PŠU Peliška jedra, OrebićViganjDASKA FORMULA 3
2.9.
6.9.
PRVENSTVO HRVATSKE NEOLIMPIJSKE DASKEPŠU PELIŠKA JEDRA, OREBIĆ VIGANJFORMULA - (SEN, JUN) M/Ž2
4.9.
7.9.
Stavebni regattaYC Biograd, BiogradBiogradOPEN4
5.9.
7.9.
Volosko Open 2014DŠM Volosko, OpatijaOpatija-VoloskoDASKA FUNBOARD SLALOM3
5.9.
7.9.
Sjeverno Jadranska regataJK Burin, Novi VinodolskiKrkOPEN4
5.9.
7.9.
PRVENSTVO HRVATSKE OPTIMIST do 12 godinaJK ZENTA, SPLITSPLITOPT (KAD U12) - M/Ž2
6.9.
6.9.
9. Bunarina openJK Uljanik Plovidba, PulaBunarinaOPEN4
6.9.
7.9.
7. Kup kaštelanskog zaljevaJK Split, SplitKaštelanski z.OPEN ORC4
6.9.
7.9.
Porečki DelfinJK Horizont, Porečuvala Peškera PorečOPT LRD L4.73
6.9.
13.9.
Leasing cup 2014JK First Sailing, Kaštel GomilicaKaštelanski z.MONOTIP4
6.9.
13.9.
Industry cupJK First Sailing, Kaštel GomilicaKaštelanski z.MONOTIP4
6.9.
13.9.
FakroJK Mande, ZagrebPrimošten OPEN4
6.9.
13.9.
Student regataJK Mande, ZagrebBiogradOPEN4
9.9.
12.9.
IT regattaYC Biograd, BiogradBiogradOPEN4
11.9.
14.9.
Rotary regataJK Uskok, ZadarZadarOPEN4
12.9.
14.9.
Regata hrvatskih mornaraJK Bura, MakarskaMakarskaOPEN4
13.9.
13.9.
2. Perušićka regataJK Senj, SenjSenjOPT4
13.9.
13.9.
Regata Sv. FumeJK Maestral, RovinjRovinjOPEN4
13.9.
13.9.
Opatijka - Homo si bordižatJK Opatija, OpatijaOpatijaOPEN4
13.9.
14.9.
49. Pulska regataJK Uljanik Plovidba, PulaBunarinaOPEN4
13.9.
14.9.
26. Kepertov memorijalYC Zagreb, ZagrebJarunOPT LAS L4.7 EUR 4703
13.9.
14.9.
2. Otvoreno zagrebačko akademsko i srednjoškolsko prvenstvoYC Zagreb, ZagrebJarunLAS LRD3
13.9.
14.9.
PRVENSTVO HRVATSKE SPEEDSURFING GPSKJD ZAGREB, ZAGREBKOŠLJUN, PAGSPEED FUNBOARD2
13.9.
16.9.
Lions regata VrhnikaJK Kon Tiki Sailing Croatia, Hum na SutliBiograd-VodiceMONOTIP4
13.9.
19.9.
Total cupJK Zenta, SplitSrednje dalmat. otociMONOTIP4
13.9.
20.9.
Korošica 2014JK Ventan, ZagrebJezera-MurterMONOTIP OPEN4
13.9.
20.9.
Champagno cupJK Mande, ZagrebPrimošten OPEN4
14.9.
15.9.
Šibenik ORCi cupJK Val, ŠibenikŠibenikORCi3
14.9.
16.9.
23. Prethodni pokal JK OdisejYC Zadar, ZadarSukošan-Zadarski k.MONOTIP4
16.9.
21.9.
Silver sailJK Val, ŠibenikSrednji JadranMONOTIP4
18.9.
28.9.
Regata tisuću otokaJK Jedro, RijekaRijeka-Tivat-RijekaORCi ORC3
20.9.
20.9.
Teuta 2014 - regata za dameYC Zadar, ZadarZadarOPEN ORC4
20.9.
20.9.
1. Senjska regata za klasu OptimistJK Senj, SenjSenjOPT4
20.9.
20.9.
Regata 20 milja riječkog zaljevaJK Galeb, KostrenaKvarnerski z.OPEN4
20.9.
21.9.
Lafodia kupJK Orsan, DubrovnikDubrovnik-Koločepski k.OPEN ORC4
20.9.
21.9.
Kvarnerska regataJK Galeb, KostrenaKvarnerski z.OPEN4
20.9.
21.9.
Rabačka regata 2014. JK Kvarner, RabacRabacOPT LRD L4.73
20.9.
25.9.
SAG Elektrovod cup 2014JK First Sailing, Kaštel GomilicaKaštelanski z.MONOTIP4
20.9.
27.9.
IFSEC cup 2014JK Žal, BetinaMurterski a.OPEN4
20.9.
27.9.
Scandinavian racing weekJK Mande, ZagrebPrimošten MONOTIP S384
21.9.
25.9.
Nike cup - Jadranski maratonYC Zadar, ZadarZadar-Palagruža-ZadarMONOTIP3
22.9.
26.9.
Nes cupJK Val, ŠibenikSrednji JadranOPEN MONOTIP4
23.9.
26.9.
Oststeirer cup 2014YC Biograd, BiogradBiogradOPEN ORC4
26.9.
28.9.
ORCi Mireo Cup 2014JK Vega, PulaPulaORCi2
26.9.
28.9.
PRVENSTVO HRVATSKE ORC INTERNATIONAL (u sklopu MIREO CUP)JK VEGA, PULA PULAORC INTERNATIONAL / GRUPE2
27.9.
28.9.
83. Mrdujska regata JK Labud, SplitSplitOPEN4
27.9.
28.9.
In Memoriam Alen BruketaJK Uskok, ZadarZadar-Veli Iž-ZadarOPEN4IZMJ. TERMINA 20.09.-21.09.
27.9.
28.9.
Sv. Mihovil star cupJK Val, ŠibenikŠibenikSTAR LRD L4.73
27.9.
28.9.
Regata optimista Sv. IvanJK Rab, RabRabOPT3
27.9.
30.9.
XV. Attems regattaJK Kon Tiki Sailing Croatia, Hum na SutliSplit-JelsaMONOTIP4
27.9.
3.10.
Hanse cup Russia openJK Zenta, SplitSrednje dalmat. otociMONOTIP4
27.9.
4.10.
Ness regataYC Zadar, ZadarBiograd-Kornati-BiogradMONOTIP4
27.9.
4.10.
AMS CupJK Horizont, PorečVrsar-Veruda-Unije-Brijuni-VrsarMONOTIP4
27.9.
4.10.
Adria Cup 2014JK First Sailing, Kaštel GomilicaKaštelanski z.FIRST 45 MONOTIP4
27.9.
4.10.
Navigare race weekJK First Sailing, Kaštel GomilicaKa-Šolta-Vis-Hvar-Brač-KaFIRST 35 MONOTIP3
27.9.
4.10.
CSI cupJK Mande, ZagrebPrimošten MONOTIP S384
27.9.
4.10.
BAV cupJK Mande, ZagrebBiogradOPEN4
29.9.
6.10.
Amadeus Adriatic 4JK Šibenik, ŠibenikŠibenik-BiogradOPEN MONOTIP4
1.10.
4.10.
8. KomunalkaJK Kon Tiki Sailing Croatia, Hum na SutliSplit-JelsaMONOTIP4
2.10.
5.10.
Mrduja Optimist cup - Memorijal Boris VujnovićJK Labud, SplitSplitOPT2
3.10.
5.10.
Jedriličarski kup FSB 2014SNK F.S.B. ZagrebCresMONOTIP JOD 354
4.10.
4.10.
10. Memorijal kap. Marka MarinovićaJK Delfin, PulaPomerski akvatorijOPEN4
4.10.
5.10.
9. Šoltanska regataJK Zenta, SplitSplit-Stomorska-SplitOPEN ORC4
4.10.
5.10.
Prvenstvo Istarske županije JSIŽ, PulaPulaLAS LRD L4.73
4.10.
5.10.
Katamaran Primošten JK Primošten, PrimoštenPrimošten KAT4
4.10.
10.10.
Češki rellyJK Val, ŠibenikSrednji JadranOPEN MONOTIP4
4.10.
11.10.
Ocean Medi cupJK Zenta, SplitSrednje dalmat. otociMONOTIP4
4.10.
11.10.
Cascaruda 2014JK Ventan, ZagrebJezera-MurterMONOTIP OPEN4
4.10.
11.10.
FUN WeekJK First Sailing, Kaštel GomilicaKaštelanski z.MONOTIP4
5.10.
10.10.
Offshore challengeYC Biograd, BiogradBiogradOPEN ORC4
6.10.
9.10.
Revival cup JK Marina Kaštela, KaštelaKa-Pakleni o.-Vis-Maslinica-DrvenikMONOTIP F354
10.10.
11.10.
9. Otočka regataJK Reful, HvarHvar-Komiža-HvarOPEN4
10.10.
12.10.
Murter windsurf cup 2014.YC Kornati, MurterMurter-Pirovački k.DASKA FUNBOARD SLALOM3
10.10.
12.10.
Dubrovačka regata (OPT 1.6)JK Orsan, DubrovnikDubrovnik-Koločepski k.OPT2
11.10.
12.10.
Zagrebačka regata RU 1 metarJK Sv. Nikola, ZagrebZagreb jezero JarunIOM3
11.10.
12.10.
Prvenstvo Splita - ORCi kup finaleJK Špinut, SplitSplitORCi3
11.10.
18.10.
Champions cupJK First Sailing, Kaštel GomilicaKa-Milna-Hvar-Vis-Korčula-Polače-DuMONOTIP3
11.10.
18.10.
8th Friendship regattaJK Kon Tiki Sailing Croatia, Hum na SutliBiograd-VodiceMONOTIP4
11.10.
18.10.
Adria cup 2014JK Ventan, ZagrebJezera-MurterMONOTIP OPEN4
11.10.
18.10.
TBR regataJK Val, ŠibenikSrednji JadranOPEN MONOTIP4
11.10.
18.10.
Aichfeld yachting daysJK Mande, ZagrebPrimošten MONOTIP S384
15.10.
19.10.
Pomurska regataYC Zadar, ZadarMurter-Žakan-MurterMONOTIP4
17.10.
19.10.
70. Viška regataJK Labud, SplitSplit-Vis-SplitOPEN ORC ORCi3
18.10.
19.10.
Zlatna ribica PBF 2014. JSIŽ, PulaPulaOPT L4.74
18.10.
19.10.
Kostrenska regata JK Galeb, KostrenaKostrenaOPT L4.7 LRD 3
18.10.
19.10.
1. Samoborska regataYC Biograd, BiogradBiogradOPEN4
18.10.
19.10.
Kup PrimoštenaJK Primošten, PrimoštenPrimošten OPT4
18.10.
19.10.
NCP Winter cup 2014SD NCP, PrimoštenŠibenikOPEN ORC4
18.10.
25.10.
First cupJK First Sailing, Kaštel GomilicaKaštelanski z.MONOTIP4
18.10.
25.10.
MaslinaJK Mande, ZagrebPrimošten OPEN4
19.10.
22.10.
BMW Offshore challenge Int. Aust. Champ.YC Biograd, BiogradBiogradOPEN ONE DESIGN ORC3
22.10.
26.10.
PRVENSTVO HRVATSKE OLIMPIJSKE KLASEJK USKOK, ZADAR ZADARAOC (SEN, JUN U21, VET) - M/Ž2
22.10.
26.10.
PRVENSTVO HRVATSKE ZA JUNIOREJK USKOK, ZADAR ZADARLRD / U19 - 4.7, 29er i 420 / U18 - TECHNO / U17 M/Ž2
23.10.
31.10.
Jesenska regata YCBYC Biograd, BiogradBiogradOPEN MONOTIP ORC4
24.10.
24.10.
Klubska regataJK Senj, SenjSenjOPEN TRADIC. BROD.4
24.10.
25.10.
End of seasonYC Biograd, BiogradBiogradOPEN ORC4
24.10.
27.10.
BBS regataYC Biograd, BiogradBiogradOPEN OPT LAS STAR 3
25.10.
25.10.
Zadarska kokaJK Uskok, ZadarZadarOPEN4IZMJ. TERMINA 04.10.
25.10.
25.10.
Bavadria cup JK Marina Kaštela, KaštelaKaštelanski z.MONOTIP4
25.10.
25.10.
Kaštelanska regataJK Giričić, Kaštel GomilicaKaštelanski z.OPEN4
25.10.
26.10.
19. Trofej Zente JK Zenta, SplitSplitOPT L4.73
28.10.
31.10.
Red Rooster regattaJK Kon Tiki Sailing Croatia, Hum na SutliZadarMONOTIP4
29.10.
31.10.
S cupYC Biograd, BiogradBiogradOPEN4
31.10.
2.11.
Hell of wind Jadrija 2014KJD Jadrija, ŠibenikJadrijaDASKA FUNBOARD FORMULA3
31.10.
3.11.
Kup VitrenjakaJK Uskok, ZadarZadar49er 470 4203
1.11.
2.11.
Rip Curl technoDK Karkadur, PomerPremanturaTECHNO4
1.11.
3.11.
Middle Adria cupYC Biograd, BiogradBiogradOPEN ORC4
7.11.
9.11.
16. Kup Lošinja (OPT 1.6)JK Jugo, Mali LošinjMali Lošinj OPT2
7.11.
9.11.
Trogirska regataJK Trogir, TrogirTrogirski a.OPEN4
7.11.
10.11.
Impression sailing weekYC Biograd, BiogradBiogradOPEN MONOTIP ORC4
8.11.
9.11.
9. Meridijanova jesenska regataJK Meridijan, SukošanUgljan-PašmanOPEN4
8.11.
10.11.
Marina Kornati ORC cupYC Biograd, BiogradBiogradOPEN ORC4
8.11.
14.11.
Champagne race cupJK Mande, ZagrebPrimošten OPEN4
13.11.
15.11.
12. Regata Jabuka 2014JK Tijat, VodiceVodice-Jabuka-VodiceOPEN ORC IRC4
13.11.
16.11.
Split openKK Split, SplitSplit ŽnjanKITE3
14.11.
16.11.
Cup Opatije 2014JK Opatija, OpatijaOpatija470 LAS LRD L4.72
14.11.
20.11.
Mande cupJK Mande, ZagrebPrimošten OPEN4
15.11.
16.11.
Kup Sv. KrševanaJK Uskok, ZadarZadarOPT3
15.11.
23.11.
First 35 One design cup IIIJK Ventan, ZagrebJezera-MurterMONOTIP4
22.11.
23.11.
ACI Cup OptimistJK Croatia, OpatijaOpatija-IčićiOPT L4.7 LRD3
22.11.
24.11.
Nagradna regata JK ZadarYC Zadar, ZadarZadar-Kornatski a.OPEN ORC4
23.11.
24.11.
4. KapljicaYC Biograd, BiogradBiogradIOM3
23.11.
25.11.
Mala match race regataJK Šibenik, ŠibenikŠibenikMATCH RACE4
29.11.
29.11.
23. Barotul cupYC Zadar, ZadarZadar-BarotulMONOTIP4
29.11.
30.11.
Lovranska regata 2014JK Istra, LovranLovranski a.OPT L4.7 LRD3
3.12.
6.12.
Regata Sv. Nikola za samce 2014JK Mornar, SplitSplit-Blitvenica-Palag.-KomižaOPEN3
4.12.
7.12.
Sveti Nikola 2014 (OPT 1.6)JK Vega, PulaPulaOPT L4.7 LRD LAS 4701
6.12.
6.12.
Regata Sv. NikoleYC Biograd, BiogradBiogradOPEN ORC4
6.12.
6.12.
Vološćanski predbožični kup 2014JK Opatija, OpatijaVoloskoOPEN4
6.12.
7.12.
15. Šibenska regata krstašaJK Val, ŠibenikŠibenikOPEN ORC4
13.12.
14.12.
18. Šibenska regata RU jedrilicaJK Val, ŠibenikŠibenikIOM3
13.12.
14.12.
20. Božićna regataJK Zenta, SplitSplitOPEN ORC4
20.12.
21.12.
Božićna regataJK Uskok, ZadarZadar-BiogradOPEN4
27.12.
30.12.
Novogodišnja regataJK Orsan, DubrovnikDubrovnik-Koločepski k.OPEN ORC4
28.12.
30.12.
38. Međunarodna novogodišnja regata - Optimist (OPT 1.6)JK Zvir, HvarHvar-Pakleni kanalOPT1
20.9.
20.9.
Regata open Strožanac JK Strožanac, PodstranaSplitski a.OPEN4
24.10.
26.10.
Round Long Island regattaJK Kon Tiki Sailing Croatia, Hum na SutliZlarinOPEN4
28.12.
31.12.
38. MNR Laser Europa cup JK Zvir, HvarHvar-Pakleni kanalLAS LRD L4.7 1
29.12.
30.12.
Christmas regattaYC Biograd, BiogradBiogradOPEN4
TBD
TBD
PRVENSTVO HRVATSKE RU JEDRILICENEMANEMAIOM2
TBD
TBD
PRVENSTVO HRVATSKE MONOTIP KRSTAŠINEMANEMAMONOTIP - M/Ž2
TBD
TBD
PRVENSTVO HRVATSKE DVOBOJ / DVOBOJ ZA ŽENENEMANEMAMONOTIP - M/Ž2
TBD
TBD
PRVENSTVO HRVATSKE ZA KADETENEMANEMAOPT (FLOTNO I EKIPNO), 4.7, 420, TECHNO - U16 - M/Ž2
29.10.
2.11.
IFCA Europsko juniorsko prvenstvoDK Karkadur, PomerPremanturaWINDSURF3