Broj verifikacije Ime Prezime Datum rodenja Klub Zvanje
1.5.Kornati Kup 2013YC Kornati, MurterORC YARDSTICKMurter-Kornati-BiogradDenis Magazin
10.5.Star Line RegattaJK First Sailing, Kaštel GomilFIRST 45 FIRST 35Kaštel GomilicaAna Višić
31.5.Window cup 2013JK Val, ŠibenikMONOTIP BAVARIA 42mBiogradAlen Kustić
14.6.Moja RegattaJK A.N.A., BakarOPENŠibenik-VodiceFranjo Jurić
5.7.BPC Regatta 2013JK Val, ŠibenikMONOTIP BAVARIA 46BiogradDenis Marinov
13.7.Svjetsko prvenstvo - OTVORENO PŠU Peliška Jedra, OrebićFORMULAViganjDražen Zdelarec
15.1.Regata Sv. StošijaYC Biograd, BiogradOPEN ORCBiograd
20.1.Rogoznički Cup 2013JK Val, ŠibenikIOMRogoznicaDenis Marinov
10.2.Karnevalska regataYC Biograd, BiogradOPEN ORCBiogradBaldasar Morožin
9.2.O´kruškaJK Trogir, TrogirSVE KLASETrogirZvonimir Šiljac
10.2.Regata RU jedrilicaJK Orsan, DubrovnikIOMDubrovnikAlen Kustić
14.2.Regata Sv. ValentinaYC Biograd, BiogradOPEN ORCBiogradBaldasar Morožin
16.2.Regata krstašaJK Orsan, DubrovnikOPEN ORCGruž-GradTonči Kordi
17.2.Kup KairosJK Trogir, TrogirOPT L4.7 LRD LAS FINTrogirŽeljko Katunarić
17.2.12. IOM Trofej ZenteJK Zenta, SplitIOMSplitAlen Kustić
24.2.Velika nagrada MornaraJK Mornar, SplitLAS LRD L4.7 RS:X STSplitJosip Višić
3.3.Memorijal Zlatana PečenkoJK Vega, PulaOPT L4.7 LRDPulaVladimir Barbić
3.3.Otvoreno prvenstvo SplitaJK Split, SplitOPT LAS LRD L4.7Split-Kaštelanski z.
3.3.19. Međunarodna riječJK Jedro, RijekaIOMRijekaDenis Marinov
10.3.19. Međunarodna riječJK Uljanik Plovidba, PulaLAS LRD L4.7 BunarinaTed Weidlich
10.3.Šibenik Fun Cup 2013JK Šibenik, ŠibenikOPEN ŠibenikDenis Marinov
17.3.Split Olympic Sailing Week 201JK Labud, SplitAOCSplitAlen Kustić
17.3.VI. Memorijal Aldo ProdanJK Maestral ronhill, RovinjOPT LAS L4.7 LRDJK Maestral ronhill, RovinjTed Weidlich
17.3.Zagrebačka proljetna regaJK Sv. Nikola, ZagrebOPTZagrebIgor Božičevi&#
23.3.Alternautika Sailing Tour I.JK Ventan, ZagrebMONOTIPJezera Murter
22.3.Grand Prix MornarJK Mornar, SplitLASSplit
24.3.XVII. Uskršnja regataJK A.N.A., BakarOPEN ORCVodiceDenis Marinov
24.3.Crikvenička regata (OPT 1JD Val, CrikvenicaOPT L4.7 LRDCrikvenica Dražen Zdelarec
24.3.Mittel Europa OPT Race JK Histria, UmagOPTUmagDavor Kivela
24.3.Memorijal Stanka Ninčevi&JK Zenta, SplitG 70Split
1.4.Pustolovni RallyYC Biograd, BiogradMONOTIPBiogradŠime Stanić
31.3.10. Primošten kup - Gospi od LJK Primošten, PrimoštenMONOTIPPrimošten Davor Piasevoli
6.4.201 Miles JK Mande, ZagrebOPENBiograd-Zadar-Žut-MurterAlen Kustić
6.4.FirstByFirst 4.0JK First Sailing, Kaštel GomilMONOTIPKa-Trogir-Milna-Palmižana-KaAna Višić
4.4.MendulaJK Mande, ZagrebOPEN ORCPrimoštenski a.
7.4.NCP Proljetni Apostoli 2013.SD NCP, PrimoštenOPEN ORCŠibenik-Vis-ŠibenikDenis Marinov
7.4.International Spring Optimist JK Opatija, OpatijaOPTOpatijaDražen Zdelarec
13.4.Alternautika Sailing Tour II.JK Ventan, ZagrebMONOTIPJezera MurterDenis Marinov
11.4.PtujčankaYC Biograd, BiogradMONOTIPBiogradTonko Petešić
13.4.Round Palagruža CannonballYC Biograd, BiogradONE DESIGN ORCBiograd-Palagruža-BiogradBaldasar Morožin
13.4.7. Zlatni Gambet Jadrana YC Zadar, ZadarMONOTIPKaštela-Vis-Murter-KaštelaRoberto Jadrešin
13.4.14. Velikonoćni regata 20YC Zadar, ZadarMONOTIPMurter-Dubrovnik-MurterDragan Penjalov
13.4.Three Coutries RegattaJK Kon Tiki Sailing Croatia, HMONOTIPBiograd-Grado-PortorožSebastijan Levstik
15.4.Proljetna regataJK Mande, ZagrebOPEN ORCPrimoštenski a.
14.4.Biograd WS CupYC Biograd, BiogradDASKEBiogradSimon Triva
15.4.4. Solaris Cup (OPT 1.6)JK Val, ŠibenikOPTŠibenikDenis Marinov
13.4.Hanse Cup AdriaticJK Zenta, SplitMONOTIPSplit-MaslinicaJosip Jospić
14.4.Sušac za posadeJK Mornar, SplitOPENSplit-Sušac-SplitJosip Višić
13.4.GladušaJK Guc, SaliOPENSali-Mrtovnjak-Lavdara-SaliTonko Petešić
20.4.Offshore Sailing WeekJK First Sailing, Kaštel GomilMONOTIPKaštelanski z.
20.4.Race weekJK Mande, ZagrebMONOTIP S38Primoštenski a.
20.4.Joshua Slocum 2013YC Zadar, ZadarOPEN ORCZadarski k.Dragan Penjalov
21.4.Proljetni kup Galeba JK Galeb, KostrenaLRD L4.7 ŠLJUKARiječki z.Igor Ružić
21.4.11. Zlarinska regata krstašaŠD YC Zlarin, ZlarinOPENZlarinDavor Piasevoli
21.4.21. Velika nagrada ZagrebaYC Zagreb, ZagrebOPT LAS LRD EUR 470JarunTonko Petešić
21.4.Regata modela IOMJK Mornar, SplitIOMSplitMarko Višić
23.4.Onedesign Business SprintYC Biograd, BiogradONE DESIGNUmag - BiogradŠime Stanić
23.4.20. regata Chioggia-Rovinj-ChiJK Maestral ronhill, RovinjOPENChioggia-Rovinj-ChioggiaTed Weidlich
27.4.KapitanskaJK Frapa, RogoznicaOPENMurtersko m.
22.4.Grand Prix Slovakia 2013JK Val, ŠibenikORCiZlarin Denis Marinov
26.4.Regata Sv. JurjaJK Azimut, PirovacOPEN MONOTIPPirovački z.
28.4.Split 1700 (OPT 1.6)JK Split, SplitOPTSplit-Kaštelanski z.Željko Katunarić
30.4.7. Jadranska regata - AdriaticYC Host, VisOPEN ORC IRC DHVis-Sv. Andrija-Palagruža-VisAlen Kustić
27.4.Cavtatska regata 2013.JK Cavtat, CavtatOPEN ORCAkvatorij CavtataTonči Kordi
2.5.29. regata Rovinj-Pesaro-RovinJK Maestral ronhill, RovinjOPENRovinj-Pesaro-RovinjTed Weidlich
4.5.Sail Sun & FunJK Kon Tiki Sailing Croatia, HMONOTIPBiograd-Žut-Zadar
29.4.Omega Match RaceJK Skiper, ZagrebMATCH RACEMarina-Trogirski z.
2.5.Slovak Sailing WeekJK First Sailing, Kaštel GomilMONOTIPKaštelanski z.Ana Višić
3.5.Festa di Primavera YC Zadar, ZadarMONOTIPZadar-Murter-ZadarDragan Penjalov
3.5.Majova regata 2013YC Zadar, ZadarMONOTIP ORCSukošan-Veli Rat-Žut-Molat-Suk
1.5.BG regata & Jeanneau Family CuYC Biograd, BiogradOPEN OPT LAS STAR BiogradBaldasar Morožin
3.5.Majova regataYC Biograd, BiogradOPEN ONE DESIGN ORCSukošanFranjo Jurić
7.5.Amadeus Adriatic 1JK Šibenik, ŠibenikOPEN MONOTIPBiograd-Rogoznica
5.5.Srima 2013KJD Jadrija, ŠibenikSLALOM FORMULASrimaBojan Berlengi
5.5.Regata Sv. Dujma i memorijal TJK Mornar, SplitOPTSplitJosip Višić
4.5.3. Regata Sv. DujeJK Zenta, SplitOPEN ORCSplitJosip Jospić
5.5.Regata grada Umaga - ekipnoJK Histria, UmagOPTUmag
5.5.Dani jedrenja na Rabu 2013.JK Rab, RabOPENRabNena Marelić Iu
5.5.Pakoška regata - katamaraniYC Biograd, BiogradKATPašmanski k.-PakoštaneBaldasar Morožin
5.5.Sv. Jelina - Dan grada 2013.JK Tijat, VodiceOPT L4.7VodiceDavor Piasevoli
5.5.MadrecinJK Orion, MošćeničkaFORMULA FW SLALOMMošćenička DragaDražen Zdelarec
5.5.Zadar ORC CupJK Uskok, ZadarORCZadarDenis Marinov
11.5.First 45 CupJK First Sailing, Kaštel GomilMONOTIPKaštelanski z.
11.5.Friendship sailing weekJK Šibenik, ŠibenikOPEN Šibenik-Vis-Šibenik
11.5.Ocean Spirit Cup 2013JK Ventan, ZagrebMONOTIP OPENJezera MurterDenis Marinov
11.5.EuroregattaJK Mande, ZagrebMONOTIP S38Primoštenski a.Frane Jurić
11.5.Premium raceJK Šibenik, ŠibenikOPEN Split-Biograd-SplitBoris Miškić
11.5.Bav lightJK Mande, ZagrebOPENBiograd-Šibenik-KremikAlen Kustić
12.5.Spring RegattaJK Kon Tiki Sailing Croatia, HMONOTIPVodice
15.5.Trofej srednjeg JadranaJK Mornar, SplitOPENsrednja DalmacijaČedo Perić
9.5.Euro regataJK Orsan, DubrovnikOPEN ORCDubrovnik-Koločepski k.Tonči Kordi
12.5.8. Regata Labinska republikaJK Kvarner, RabacOPENRabacDavor Kivela
12.5.Corinthia Cup SD Vihor, Baška OPT LAS LRD L4.7BaškaTed Weidlich
12.5.Zadarska regataJK Uskok, ZadarOPENZadar-Sali-ZadarJadranko Matana
15.5.BMW Business CupYC Biograd, BiogradOPEN ONE DESIGN ORCBiogradŠime Stanić
18.5.FS WeekJK First Sailing, Kaštel GomilMONOTIPKaštelanski z.
17.5.Dolomythi CupYC Biograd, BiogradONE DESIGN OPENBiograd-KornatiFranjo Jurić
18.5.Erste Premier regatta IYC Biograd, BiogradOPEN BiogradBaldasar Morožin
18.5.Prvenstvo Istarske županije u JSIŽ, PulaMONOTIPRovinj
19.5.PRVENSTVO HRVATSKE ZA JUNIOREJK Mornar, SplitLRD/U19 - L4.7, 29erSplitJosip Višić
18.5.Arena CupJK Delfin, PulaOPENPulski akvatorijVladimir Barbić
19.5.Memorijal Nerio Vok JK Histria, UmagOPENTrst-Umag-TrstTed Weidlich
23.5.Proljetna regata YCBYC Biograd, BiogradOPEN BiogradAlen Kustić
25.5.MarinadaJK Skiper, ZagrebMONOTIP OPENMarina-Trogirski z.
20.5.In Memoriam Toni MontanaJK A.N.A., BakarOPENJezera
20.5.Gradska regata - FažolkaJK Špinut, SplitOPEN LAS OPTSplitČedo Perić
23.5.Gentleman sailing regatta YC Zadar, ZadarMONOTIPBiograd-Vis-BiogradDragan Penjalov
23.5.Adriatic Sailing WeekJK First Sailing, Kaštel GomilMONOTIPKa-Palmižana-Hvar-Vis-KaDenis Marinov
21.5.Regata Dana općine DubrovJK Busola, SlanoOPENSlano-Elafiti-Slano
28.5.IPA Adriatic Cup JK Azimut, PirovacMONOTIPŠibenski arhipelagFranjo Jurić
25.5.VelenjčankaJK Kon Tiki Sailing Croatia, HMONOTIPBiograd-Vodice
26.5.Rip Curl Adriakite 1DK Karkadur, PomerKITEBolAlen Kustić
25.5.29. Međunarodna regata CrJK Punat, PunatOPENPunat akvatorij KvarnerićTed Weidlich
26.5.Sipar International regataJK Orion, MošćeničkaŠLJUKAMošćenička DragaDražen Zdelarec
26.5.Memorijal Antolić-ČeJK Uljanik Plovidba, PulaOPTBunarinaTonko Petešić
26.5.22. Komiška regata 2013.JK Labud, SplitOPEN ORC ORCiSplit-Komiža-SplitČedo Perić
26.5.Regata grada Poreča - RacJK Horizont, PorečOPENakvatorij grada PorečaĐani Petrovi
26.5.Omišaljska regata RU jedrilicaJK Pesja, OmišaljIOMRiva Hotela Jadran OmišaljDražen Zdelarec
28.5.KonjičankaJK Kon Tiki Sailing Croatia, HMONOTIPBiograd-VodiceSebastijan Levstik
1.6.Tag regataJK Skiper, ZagrebMONOTIPPrimošten
1.6.45 FTJK First Sailing, Kaštel GomilMONOTIPKa-Frapa-Palmižana-Milna-KaDenis Marinov
30.5.My Way-Business regattaYC Zadar, ZadarMONOTIPKaštela-Hvar-Lastovo
31.5.Yacht Academy CupJK Val, ŠibenikOPEN MONOTIPSrednji JadranDavor Piasevoli
1.6.Lions regata KonjiceJK Kon Tiki Sailing Croatia, HMONOTIPBiograd-Vodice
2.6.Star Class District 17 Champ. YC Biograd, BiogradSTARBiograd Tonko Petešić
2.6.Otvoreno prvenstvo PGŽ - RegatJK 3. Maj, RijekaOPT L4.7 LRDRijekaIgor Ružić
2.6.64. Istarska regataJK Uljanik Plovidba, PulaOPENUmag-Rovinj-PulaTed Weidlich
2.6.Biograd CupYC Biograd, BiogradOPT LASBiograd Baldasar Morožin
4.6.First Sailing WeekJK First Sailing, Kaštel GomilMONOTIPKaštelanski z.Denis Marinov
7.6.SIP raceJK Šibenik, ŠibenikOPEN Biograd-Zadar-Iž-MurterAlen Kustić
8.6.ORC Central European ChampionsJK Jedro, RijekaORCiCres
8.6.Alternautika Sailing Tour III.JK Ventan, ZagrebMONOTIPJezera Murter
8.6.Trend regattaJK Žal, BetinaOPEN Murterski a.Denis Magazin
8.6.Slovak Business WeekJK First Sailing, Kaštel GomilMONOTIPKaštelanski z.Denis Marinov
9.6.PRVENSTVO HRVATSKE NEOLIMPIJSKKJD Jadrija, ŠibenikSLALOMBol, BračŽeljko Katunarić
15.6.AT regata 2013JK Šibenik, ŠibenikOPEN MONOTIPKaštela-Vis-KaštelaAlen Kustić
7.6.On i OnaJK Uskok, ZadarOPENZadarJadranko Matana
9.6.Sušac 2013. (100*2)JK Mornar, SplitOPENSplit-Sušac-SplitJosip Višić
10.6.Lapadska regataJK Orsan, DubrovnikOPT LASDubrovnik-Koločepski k.Tonči Kordi
8.6.22. Regata Sv. Kvirina HJK Siscia, SisakOPENZadarski akvatorijDragan Penjalov
9.6.Marinska regata - Regata open JK Strožanac, PodstranaOPENStrožanac-Marina-StrožanacJosip Jospić
9.6.Primorska 2013.JK 3. Maj, RijekaOPEN ORC Rijeka-Cres-RijekaVilim Nakrst
15.6.RYR Race 2013JK Val, ŠibenikOPEN MONOTIPSrednji JadranDenis Marinov
15.6.SF regataJK Val, ŠibenikOPENSrednji JadranDavor Piasevoli
15.6.Vishe Radugi CupJK Zenta, SplitMONOTIPSrednjo-dalmat. otociMirko Ukas
14.6.4. Liburnijska regataJK Maxi, RijekaOPEN IRCMali Lošinj - RijekaDražen Zdelarec
15.6.Middle Adriatic Offshore Cup YC Zadar, ZadarOPENAncona-Božava-Ancona
16.6.14. Fiumanka 2013.JK Maxi, RijekaOPEN IRC MONOTIPRijekaZdravko Keleči&
16.6.60. Splitova regata krstašaJK Split, SplitOPEN ORCSplit-Hvar-SplitŽeljko Katunarić
16.6.Kup Sv. Ante za daske i katamaJK Podstrana, PodstranaDASKE KATPodstrana
16.6.8. Međunarodna Pula open JK Uljanik Plovidba, Pula2.4mR ŠLJUKABunarinaĐani Petrovi
16.6.Liburnia Sailing Cup 2013JK Tramontana, OpatijaOPT L4.7 LRD LASMošćenička DragaIgor Ružić
16.6.Proljetni Lopoč KupJK Skiper, ZagrebMATCH RACEJezero Jarun
20.6.Linz CupYC Biograd, BiogradOPEN ONE DESIGNBiograd-Kornati
22.6.Rota Palagruzona 2013.JK Mornar, SplitTRADIC. BROD.Komiža-PalagružaDamir Višić
23.6.PRVENSTVO HRVATSKE KITEBOARD FKK Split, SplitKITEBOARD - FREESTYušče Neretve-PločeDražen Zdelarec
24.6.Ravenna - Umag - RavennaJK Histria, UmagOPENRavenna-Umag-RavennaTed Weidlich
22.6.8. Grobnička regata - PašJK Neverin, ČavleOPENUvala Črišnjeva-KraljevicIgor Ružić
23.6.Špinutova regata optimistaJK Špinut, SplitOPTSplitJosip Višić
29.6.Regata Šibenik CivitanovaJK Val, ŠibenikOPEN ORCŠibenikDenis Marinov
30.6.Laser Radial Youth European ChJK Mornar, SplitLRDSplitDenis Marinov
25.6.Regata Dana državnostiJK Orsan, DubrovnikOPEN ORCDubrovnik-Koločepski k.Tonči Kordi
30.6.PRVENSTVO HRVATSKE KITEBOARD C KK Bol, BolKITEBOARD - COURSEBolAlen Kustić
30.6.Kup Podstrane u jedrenju dasciJK Podstrana, PodstranaDASKE KATPodstranaČedo Perić
30.6.PRVENSTVO HRVATSKE NEOLIMPIJSK JK Podstrana, Podstrana (u skFREESTYLEPodstrana
29.6.19. Kraljevačka regata krJK Oštro, KraljevicaOPENakvatorij KraljeviceBerislav Manestar
30.6.Regata MFDJK Val, ŠibenikOPT L4.7ŠibenikDenis Magazin
6.7.Broker Consulting Cup 13`JK Žal, BetinaOPENŠibenski a.Denis Magazin
5.7.Regata Trani-DubrovnikJK Orsan, DubrovnikOPEN ORCTrani-DubrovnikTonči Kordi
6.7.Regata Sv. AndrijeJK Busola, SlanoOPENSlano-Sv. Andrija-Slano
6.7.Selce Open 2013.YC Jadro, SelceOPENSelceDražen Zdelarec
6.7.Fužinarska regataJK Galeb, KostrenaOPT L4.7Jezero BajerIgor Ružić
7.7.Kvarner CupJK Pesja, OmišaljŠLJUKAUvala OmišaljZdravko Keleči&
7.7.Krčka regata 2013JK Plav, KrkOPT L4.7 LRDKrčki z.Berislav Manestar
7.7.Monfalcone-Umag-MonfalconeJK Fiandara, UmagOPENMonfalcone-Umag-MonfalconeAlvise Benussi
14.7.Otkritie cup 2013JK First Sailing, Kaštel GomilMONOTIPKa-Hotel Lav-Palmižana-Ka
13.7.PRVENSTVO HRVATSKE NEOLIMPIJSKPŠU Peliška Jedra, OrebićFORMULAViganjDražen Zdelarec
14.7.PRVENSTVO HRVATSKE DVOBOJ / DVYC Croatia, OpatijaMONOTIPCres
22.7.Grado - LošinjJK Histria, UmagOPENGrado - Lošinj - Grado
13.7.Regata barbanske rivijereJK Delfin, PulaOPENRaški kanalRefko Ganić
13.7.Regata ol Postirske fjereJK Postira, PostiraOPEN TRADIC. BRODOVIBrački k.Vedran Mandić
14.7.24 h Grada Bakra JK A.N.A., BakarOPENBakar
14.7.Kraljevačka regataJK Oštro, KraljevicaOPT L4.7akvatorij KraljeviceIgor Ružić
14.7.31. Zagrebačka regataYC Zagreb, ZagrebOPEN ORC ORCiSutomišćica-Zadarski k.Tonko Petešić
14.7.Regata velebitskog kanalaYC Burin, Novi VinodolskiOPENNovi VinodolskiDavor Kivela
20.7.Opatijka - Homo si BordižatJK Opatija, OpatijaOPENOpatijaVilim Nakrst
21.7.Memorijal Tomislava ArmandeJK Orion, MošćeničkaOPT LAS LRD L4.7Mošćenička Draga
28.7.Neretva open 2013KJD Jadrija, ŠibenikSLALOM FORMULAušće NeretveDražen Zdelarec
28.7.Otvoreno prvenstvo grada Pore&JK Horizont, PorečOPT LRD L4.7uvala Peškera Ted Weidlich
28.7.21. Senjska regata JK Senj, SenjOPENSenjDavor Kivela
28.8.Novljanska regata YC Burin, Novi VinodolskiOPT LAS LRD L4.7Novi VinodolskiIgor Ružić
28.7.Latinskin idrun na kureja 2013ŠD YC Zlarin, ZlarinTRAD. BROD.ZlarinDenis Marinov
3.8.Otvoreno prvenstvo Istarske žuJSIŽ, PulaOPTBale-Kolone
4.8.Južnodalmatinska regataJK Orsan, DubrovnikOPEN ORCOrebić-DubrovnikMarko Prosenica
4.8.Otvoreno prvenstvo Istarske žuJK Maestral ronhill, RovinjLAS LRD L4.7 OPTColone-BaleTed Weidlich
4.8.31. Lošinjska regata - regata JK Jugo, Mali LošinjOPENLošinj-Susak-Ilovik-LošinjTed Weidlich
4.8.Regata Sv. RokoJK Sv. Filip i JakovOPT L4.7 LRD EURSv. Filip i JakovBaldasar Morožin
5.8.Regata Dana pobjede i domovinsYC Biograd, BiogradOPEN OPT LAS STAR Biograd-BlitvenicaFranjo Jurić
10.8.Mala noćna regataJK Gažul, SplitOPENPostira otok BračDamir Višić
10.8.3. Memorijal Pavle Bajlo JK Uljanik Plovidba, PulaOPENBunarinaAndrea Battistin
10.8.Omišjanska regata krstašaJK Flumen, RijekaOPENOmišaljski zaljevBerislav Manestar
11.8.Regata dani grada CrikveniceJD Val, CrikvenicaOPT L4.7 LRDCrikvenica Dražen Zdelarec
11.8.38. Betinska regataJK Žal, BetinaOPT L4.7Prirovački z.Tonko Petešić
15.8.Pirovačka regata OptimistJK Azimut, PirovacOPTPirovački z.
15.8.Krčka jedra 2013 - tradicJK Plav, KrkTRADIC. BROD.Krčki z.Berislav Manestar
17.8.Regata Sv. RokaJK Busola, SlanoOPENDubrovnik-SlanoDenis Vukas
17.8.Kup ElafitaJK Orsan, DubrovnikOPEN ORCDubrovnik-Koločepski k.
18.8.Kup Dubašnice JK Malinska, MalinskaOPENMalinska Nena Marelić Iu
24.8.Krčka jedra 2013 - openJK Plav, KrkOPENKrčki z.Berislav Manestar
25.8.Omišjanska regataJK Pesja, OmišaljOPTUvala OmišaljZdravko Keleči&
25.8.Faros maratonJK Špinut, SplitOPENSplit-Stari Grad-SplitČedo Perić
1.9.PRVENSTVO HRVATSKE OPTIMIST FLJK Tramontana, OpatijaOPT (flotno i ekipnoPagTonko Petešić
1.9.Zadar openKU Adrenalin, ZadarKITEZadar-Nin
1.9.Volosko Open 2013DŠM Volosko, OpatijaFUNBOARD SLALOMOpatija-VoloskoZdravko Keleči&
30.9.Regata Kiteboard Speed M+WKU Adrenalin, ZadarKITENin
31.8.Regata ribarskog tjednaJD Val, CrikvenicaOPENCrikvenica Dražen Zdelarec
1.9.Classic regataJK Labud, SplitOPENSplit-Milna-SplitGoran Urlić
3.9.JCI regataJK Val, ŠibenikMONOTIPSrednji JadranDenis Marinov
8.9.Alternautika Sailing Tour IV.JK Ventan, ZagrebMONOTIPJezera Murter
9.9.IT regattaYC Biograd, BiogradOPENBiogradŠime Stanić
8.9.PRVENSTVO HRVATSKE OPTIMIST DOJK Primošten, PrimoštenOPTIMISTPrimoštenDenis Marinov
7.9.8. Bunarina openJK Uljanik Plovidba, PulaOPENBunarinaĐani Petrovi
7.9.Glazbena regataJK Orsan, DubrovnikOPEN ORCDubrovnik-Koločepski k.
8.9.Regata optimista "Kup Košljun JK Punat, PunatOPTPunat akvatorij Kvarnerić
8.9.Porečki DelfinJK Horizont, PorečOPTuvala Peškera Ted Weidlich
8.9.6. Kup kaštelanskog zaljevaJK Split, SplitOPEN ORCKaštelanski z.Roko Muštra
8.9.Galijola 2013JK Opatija, OpatijaOPEN ORCiOpatija-Galijola-OpatijaDražen Zdelarec
14.9.Student regataJK Mande, ZagrebOPENBiogradAlen Kustić
14.9.PSB regatta 2013JK Mande, ZagrebMONOTIP S38Primošten-Brač-VisDenis Marinov
14.9.Stavebni regattaYC Biograd, BiogradOPENBiograd
14.9.Stavebni regattaJK Uskok, ZadarOPENZadar
15.9.Regata hrvatskih mornaraJK Bura, MakarskaOPEN ORCMakarska-Hvar-Makarska
14.9.Kup Sv. FumeJK Maestral ronhill, RovinjOPENRovinj
15.9.Šibenik ORCi CupJK Val, ŠibenikORCiŠibenik
15.9.Tramontana Kup 2013JK Tramontana, OpatijaOPT L4.7 LRD LASPag
15.9.Zagrebačka regata modela JK Sv. Nikola, ZagrebIOMZagreb
15.9.48. Pulska regataJK Uljanik Plovidba, PulaOPENBunarinaĐani Petrovi
15.9.25. Kepertov memorijalYC Zagreb, ZagrebOPT LAS LRD EUR 470Jarun
15.9.2. Otvoreno zagrebačko akYC Zagreb, ZagrebLAS LRDJarun
15.9.Amadeus Adriatic 2JK Šibenik, ŠibenikOPEN Šibenik-Biograd
17.9.Lions regata VrhnikaJK Kon Tiki Sailing Croatia, HMONOTIPBiograd-VodiceSebastijan Levstik
21.9.Champagno CupJK Mande, ZagrebOPENPrimošten-Zlarin
21.9.Korošica 2013.JK Ventan, ZagrebMONOTIP OPENJezera Murter
17.9.22. Prethodni pokal J.K. OdiseYC Zadar, ZadarMONOTIPSukošan-Zadarski k.
18.9.Erste Premier regatta IIYC Biograd, BiogradOPENBiograd
20.9.Banzay-Millennium Cup 13`JK Žal, BetinaOPENŠibenski a.
21.9.28. ACI Match Race CupYC Croatia, OpatijaMONOTIPSplit
29.9.Regata tisuću otokaJK Jedro, RijekaORCi ORCRijeka-Porto Montenegro-Rijeka
21.9.20. milja riječkog zaljevJK Galeb, KostrenaOPENKvarnerski z.
21.9.Teuta 2013. - regata za dameYC Zadar, ZadarOPEN ORCZadarski k.
21.9.GradelanaJK Orsan, DubrovnikOPEN ORCDubrovnik-Koločepski kana
22.9.Rabačka regata 2013.JK Kvarner, RabacOPT LRD L4.7Rabac
22.9.Kvarnerska regataJK Galeb, KostrenaOPENKvarnerski z.
22.9.4. IOM Opatija Cup 2013JK Opatija, OpatijaIOMOpatija
22.9.PRVENSTVO HRVATSKE RU JEDRILICJK Opatija, Opatija (u sklopu RUOpatija
28.9.SAG Elektrovod Cup 2013JK First Sailing, Kaštel GomilMONOTIPKaštelanski z.
28.9.Swedish Race WeekJK Mande, ZagrebMONOTIP S38Primošten-Hvar-Brač
26.9.IFSEC Cup 10`JK Žal, BetinaOPENMurterski a.
27.9.TBR - NES CupJK Val, ŠibenikOPEN MONOTIPSrednji Jadran
27.9.Nike Cup - Jadranski maraton YC Zadar, ZadarMONOTIPZadar-Palagruža-Zadar
27.9.Oststeirer Cup YC Biograd, BiogradOPEN ORCBiograd
29.9.Mrduja Optimist Cup - MemorijaJK Labud, SplitOPTSplitAlen Kustić
29.9.Jedriličarski kup FSB 201SNK F.S.B. ZagrebMONOTIP JOD 35Cres
5.10.AMS Cup 2013JK Horizont, PorečMONOTIPVrsar-Trogir-Hvar-Korčula
29.9.Sv. Mihovil Star CupJK Val, ŠibenikSTARŠibenik
29.9.ORCi Mireo CupJK Vega, PulaORCiPula
29.9.8. Šoltanska regataJK Zenta, SplitOPEN ORCSplit-Stomorska-Split
29.9.In Memoriam Alen BruketaJK Uskok, ZadarOPENZadar-Veli Iž-Zadar
1.10.XIV. Attems regataJK Kon Tiki Sailing Croatia, HMONOTIPSplit-Vis-Split
5.10.Adria Cup 2013JK First Sailing, Kaštel GomilFIRST 45 MONOTIPKaštelanski z.
5.10.Navigare Race WeekJK First Sailing, Kaštel GomilFIRST 35 MONOTIPKa-Šolta-Vis-Hvar-Brač-Ka
5.10.CSI cupJK Mande, ZagrebMONOTIP S38Primoštenski a.
27.10.Jump and rideDK Karkadur, PomerKITE WINDSURFLižnjan
4.10.Adria Cup 2013YC Zadar, ZadarMONOTIPBiograd-Sali-Veli Rat-Iž-Biogr
5.10.8. KomunalkaJK Kon Tiki Sailing Croatia, HMONOTIPSplit-Vis-Split
5.10.Prvenstvo Istarske županije JSIŽ, PulaLAS LRD L4.7Pula
5.10.9. Memorijal kap. Marka MarinoJK Delfin, PulaOPENPomerski akvatorij
6.10.Regata Optimista Sv. IvanJK Rab, RabOPTRab
6.10.Katamaran Primošten 2013.JK Primošten, PrimoštenKATPrimošten
6.10.82. Mrdujska regataJK Labud, SplitOPENSplit
12.10.Marketmarket coppa d'autunno KJK First Sailing, Kaštel GomilMONOTIPKaštelanski z.
12.10.Mande cupJK Mande, ZagrebMONOTIP S38Primoštenski a.
8.10.Windsurfing Cup 2013YC Kornati, MurterFUNBOARD SLALOMMurtersko m.
11.10.Češki rellyJK Val, ŠibenikOPEN MONOTIPSrednji Jadran
11.10.Sarres-Cup 13`JK Žal, BetinaOPENŠibenski a.
11.10.Croatia Coast CupYC Biograd, BiogradOPEN ORCBiograd
10.10.Revival Regata 2013JK Marina Kaštela, KaštelaMONOTIP Ka-Maslinica-Hvar-Vis-Drvenik
12.10.8. Otočka regataJK Reful, HvarOPENHvar-Komiža-Hvar
13.10.Dubrovačka regataJK Orsan, DubrovnikOPTDubrovnik-Koločepski kana
12.10.Strožanac openJK Strožanac, PodstranaOPENStrožanac-Splitski k.
13.10.Jesenski Lopoč KupJK Skiper, ZagrebMATCH RACEJezero Jarun
13.10.Amadeus Adriatic 3JK Šibenik, ŠibenikOPEN Šibenik-Kornati
19.10.Open Tver Region Regatta in clJK First Sailing, Kaštel GomilMONOTIPKa-Milna-Hvar-Vis-Korčula
19.10.Bav cupJK Mande, ZagrebOPENBiograd-Šibenik-Kremik
19.10.Adria Cup 2013.JK Ventan, ZagrebMONOTIP OPENJezera Murter
20.10.Business cupJK Mande, ZagrebOPENPrimoštenski a.
18.10.Adria Cup 10`JK Žal, BetinaOPENMurterski a.
22.10.Jesenska regataJK Kon Tiki Sailing Croatia, HMONOTIPZadar
20.10.Pomurska regata YC Zadar, ZadarMONOTIPMurter-Žakan-Murter
20.10.PRVENSTVO HRVATSKE AOC JK Opatija, OpatijaAOC (SEN, JUN, U21, Opatija
19.10.Zlatna ribica PBF 2013.JSIŽ, PulaOPT L4.7Pula
20.10.69. Viška regataJK Labud, SplitOPEN ORC ORCiSplit-Vis-Split
20.10.Kostrenska regata JK Galeb, KostrenaOPT L4.7 LRD Riječki z.
20.10.Kup Primoštena 2013.JK Primošten, PrimoštenOPTPrimošten
26.10.First CupJK First Sailing, Kaštel GomilMONOTIPKaštelanski z.
24.10.BMW Offshore Challenge Int. AuYC Biograd, BiogradOPEN ONE DESIGN ORCBiograd
27.10.BBS regataYC Biograd, BiogradOPEN OPT LAS STAR Biograd
26.10.End of SeasonYC Biograd, BiogradOPEN ORCBiograd
31.10.Jesenska regata YCBYC Biograd, BiogradOPEN MONOTIP ORCBiograd
26.10.Zadarska kokaJK Uskok, ZadarOPENZadar
27.10.NCP Winter Cup 2013.SD NCP, PrimoštenOPEN ORCŠibenik
29.10.MariborčankaJK Kon Tiki Sailing Croatia, HMONOTIPŽut
31.10.S CupYC Biograd, BiogradOPENBiograd
3.11.Hell of wind 2013KJD Jadrija, ŠibenikSLALOM FORMULAJadrija-Šibenik
3.11.MaslinaJK Mande, ZagrebMONOTIP S38Primoštenski a.
3.11.Rip Curl Adriakite KamenjakDK Karkadur, PomerKITE WINDSURFPremantura
3.11.Middle Adria CupYC Biograd, BiogradOPEN ORCBiograd
3.11.Trogirska regataJK Trogir, TrogirOPEN ORCTrogir-Drvenik-Trogir
10.11.15. Kup Lošinja JK Jugo, Mali LošinjOPTakvatorij Lošinja
10.11.Impression Sailing WeekYC Biograd, BiogradOPEN MONOTIP ORCBiograd
10.11.Marina Kornati ORC CupYC Biograd, BiogradOPEN ORCBiograd
11.11.PRVENSTVO HRVATSKE ORC InternaJK Marina Kaštela, KaštelaORC InternationalKaštel Gomilica
9.11.Bavadria Cup 2013JK Marina Kaštela, KaštelaMONOTIPKaštelanski z.
10.11.8. Meridijanova jesenska regatJK Meridijan, SukošanOPENUgljan-Pašman
10.11.18. Trofej ZenteJK Zenta, SplitOPT L4.7Split
19.11.Alternautika Sailing Tour V.JK Ventan, ZagrebMONOTIPJezera Murter
16.11.11. Regata Jabuka 2013.JK Tijat, VodiceOPEN ORC IRCVodice-Jabuka-Vodice
17.11.Split openKK Split, SplitKITESplit
17.11.Cup Opatija 2013JK Opatija, Opatija470 LAS LRD L4.7 Opatija
17.11.Kup Svetog KrševanaJK Uskok, ZadarOPTZadar
23.11.11. Nagradna regata Odisej YC Zadar, ZadarORCZadar-Kornatski arhipelag
24.11.Lovranska regata 2013.JK Istra, LovranOPT L4.7 LRDakvatorij Lovran
24.11.4. KapljicaYC Biograd, BiogradIOMBiograd
30.11.22. Barotul Cup YC Zadar, ZadarMONOTIPZadar-Barotul
1.12.ACI Cup OptimistYC Croatia, OpatijaOPT L4.7 LRDOpatija-Ičići
6.12.Regata Sv. Nikola za samce 201JK Mornar, SplitOPENSplit-Blitvenica-Palag.-Komiža
8.12.St. Nicholas 2013JK Vega, Pula470 LAS LRD L4.7 OPTPula
6.12.Regata Sv. NikoleYC Biograd, BiogradOPEN ORCBiograd
7.12.Vološćanski predbožičJK Opatija, OpatijaOPENVolosko
8.12.14. Šibenska regata krstašaJK Val, ŠibenikOPEN ORCŠibenik
15.12.17. Šibenska regata RU jedriliJK Val, ŠibenikIOMŠibenik
15.12.19. Božićna regataJK Zenta, SplitOPEN ORCSplit
22.12.Božićna regataJK Uskok, ZadarOPENBiograd-Zadar
30.12.Novogodišnja regataJK Orsan, DubrovnikOPEN ORCDubrovnik-Koločepski k.
31.12.37. MNR i Laser Europa Cup - CJK Zvir, HvarOPT LAS LRD L4.7 Hvar-Pakleni kanal
30.12.Christmas regattaYC Biograd, BiogradOPENBiograd