Sidebar

15
Čet, Stu

Kalendar regata u 2018.

Dodatak Kalendaru  - Najmanji uvjeti za sastav regatnih odbora i odbora za prosvjede prema 3.2 Pravilnika zbora sudaca.
KALENDAR 2018 EXCEL

RBDatum WEBIZMJENE TERMINANaziv regateOrganizatorPodručje plovidbe KLASAKAT
101.02-03Novogodišnja regataJK BIOGRADBiogradOST OPN ORC4
201.13-13Regata Sv. StošijeJK BIOGRADBiogradOST OPN ORC4
301.19-21PH RU IOM JEDRILICEJK VALRogoznicaIOM2
401.27-28IT 02.03-04Wave fleet race 1JK VALŠibenikOST4
502.02-04Karnevalska regataJK BIOGRADBiogradOST OPN ORC4
602.04-04Regata Sv.VlahaJK ORSANKoločepski kanalORC OPN4
702.10-11Kup KairosJK TROGIRTrogirOPT LAS L47 RAD T2933
802.14-14Regata Sv. ValentinaJK BIOGRADBiogradOST OPN ORC4
902.16-18CARNIVAL CUP 2018. Kvalifikacijska regata klase OptimistJK OPATIJAKvarnerski zaljevOPT1
1002.16-18420 Zadar OpenJK USKOKZadarski kanal4203
1102.16-18European Match Race tour - Stop 1JK VALŠibenikMATCH RACE2
1202.17-1817. IOM Trofej ZenteJK ZENTASplitIOM3
1302.23-25Velika nagrada MornaraJK MORNARSplitski akvatorijLAS RAD L473
1402.24-25IT 04.07-0812.Memorijal Zlatana PečenkovićaJK VEGAAkvatorij ispred JK VegaOPT L47 RAD3+
1503.02-04Kvalifikacijska regata za klasu OptimistJK SPLITKaštelanski zaljevOPT3+
1603.02-04Pustolovni RallyJK BIOGRADBiogradOST MON4
1703.02-04IT 03.23-25Dan UljanikaJK ULJANIK PLOVIDBAPulaLAS RAD L472
1803.03-049. IOM Opatija cup 2018JK OPATIJAKvarnerski zaljevIOM3
1903.03-04Otvoreno prvenstvo SplitaJK SPLITKaštelanski zaljev - Splitski kanalOPT L47 RAD3
2003.08-11PMS ŽenaJK HOSTVisONE DESIGN4
2103.09-11CRIKVENIČKA REGATA Kvalifikacijska regata klase OptimistJD VALVinodolski kanalOPT3+
2203.10-11IT 03.17-18Kup Rovinja i memorijal Aldo ProdanJK MAESTRALRovinj RAD L47 OPT3
2303.10-111. Zagreb Open Match RaceJK SV. NIKOLAJezero Jarun4704
2403.10-11ODGOĐENOZadar ORC CupJK USKOKZadarski kanalORCi4
2503.15-18PH AOC SENIORI I JUNIORIJK MORNARSplitAOC2
2603.16-17ODGOĐENO24. riječka regata RU jedrilicaRIJEČKI JKRijekaIOM3
2703.17-1823. Zagrebačka proljetna regataJK SV. NIKOLAJezero JarunOPT L47 RAD LAS 470 T2933
2803.17-18OTKAZANOFun Cup 2018JK ŠIBENIKŠibenikOPN ORC4
2903.22-2422. Uskršnja regataJK A.N.A.HvarOPN ORC4
3003.22-25OTKAZANOSplit Olympic Sailing WeekJK LABUDSplit470 49er FINN RAD LAS RSX L47 NACRA STAR 4201***
3103.23-25Kup Makarske - Kvalifikacijska regata klase OptimistJK BURAMakarskaOPT3+
3203.24-2526. Velika Nagrada grada ZagrebaJK ZAGREBJarun - Veliko jezero OPT L47 RAD 470 T293 LAS3
3303.24-31201 MilesJK MANDEBiogradOPN4
3403.29-04.01CSC CupJK CLIVOMedulinOPT3
3503.31-04.07ODGOĐENOFirstByFirst 9.0JK SAILING FOREVERKaštela-Trogir-Vis-Palmiżana-Starigrad-KaštelaOST4
3603.31-04.07500 milesJK MANDEDrvenikOPN4
3703.31-04.07Alternautika sailing tour IJK VENTANJezera - MurterMON4
3804.01-01Memorijal Stanka NinčevićaJK ZENTASplitRG654
3904.05-08NCP Proljetni apostoliSD NCPŠibenik - Murter - Žut - ravni Žakan - ŠibenikOPN ORC OST4
4004.06-09Season Opening SailingJK BIOGRADBiogradOST4
4104.07-14Round Palagruža CannonballJK BIOGRADBiograd - PalagružaOST ONE DESIGN ORC4
4204.07-14Three Countries regattaJK ENDEMIBiograd - Venecija - PortorożOPN3
4304.07-14HeroesJK KON - TIKI CROATIAZadar-RabMON4
4404.07-14MendulaJK MANDEPrimoštenOST4
4504.07-142018 European Championship IOMJK VALRogoznicaIOM0
4604.07-14Velikonočna regattaJK ŽALMurter-Dubrovnik-MurterOPN4
4704.08-1312. Captains Adria Cup 2018JK ZADARMurter - Vis - MurterMON4
4804.11-14IT 04.28-30Bavaadria regataJK MARINA KAŠTELAKaštela - Brač- Vis - KaštelaMON4
4904.12-15Poetovio CupJK BIOGRADBiogradOST MON4
5004.13-15OTKAZANOAdriascape Ultra CupJK TROGIRTrogirOST4
5104.14-14Regata GladušaJK GUCSaliOPN4
5204.14-15Regata SV. IVANAJK OMIŠOmišOPT4
5304.15-19Sententia 2018JK ZADARPrimošten - Vodice - PrimoštenOPN4
5404.19-22Lions cup 2018JK ŽALMurtersko moreOPN4
5504.20-22Sescape Challenge JK KON - TIKI CROATIAJezera - MurterSEASCAPE4
5604.20-22Lions regata jedrima protiv drogeJK KON - TIKI CROATIAMurter - KornatiMON4
5704.20-22Kup Vitrenjaka - Izborna regata klase OptimistJK USKOKZadarski kanalOPT2
5804.21-21Joshua Slocum 2018JK ZADARZadarOPN4
5904.21-22Proljetni Kup GalebaJK GALEBRiječki z.L47 RAD OPT SNP3
6004.21-2216. Zlarinska regata krstašaJK ZLARINZlarinOPN4
6104.21-24Rovinj - Chioggia - RovinjJK MAESTRALRovinj OPN3
6204.21-28Slovak Sailing WeekJK SAILING FOREVERKaštela - Palmiżana-Starigrad-KaštelaOST4
6304.21-28Sententia Regatta 2018JK MANDEPrimoštenOPN4
6404.21-28Russian CupJK MARINA KAŠTELAKaštela - Brač - Vis - Šolta - KaštelaMON4
6504.22-24OTKAZANORegata za klasu OptimistJK POSTIRAOPT3
6604.22-24Onedesign Business SprintJK BIOGRADBiograd - UmagOST ONE DESIGN4
6704.22-25Hanse Cup AdriaticJK ZENTASrednjodalmatinski otociMON4
6804.23-27Gebirgseglae Cup 2018JK VENTANJezera - MurterMON OPN4
6904.26-05.01Jadranska RegataJK HOSTVis - Palagruža - VisOPN NHP ORC4
7004.26-05.01Pesaro-Pula-PesaroJK ULJANIK PLOVIDBAPula-Pesaro(ITALIA)OPN3
7104.27-05.03Kornati Kup 2018JK KORNATIBiograd-Kornati-BiogradORC YRS OST4
7204.27-29KUP MORNARA - Izborna regata klase OptimistJK MORNARSplitski a.OPT2
7304.27-29Biogradska regata OptimistaJK BIOGRADBiogradOPT4
7404.27-2931. Biogradska i 6. Županijska regataJK BIOGRADBiogradOST OPT LAS STAR OPN ORC3
7504.27-29OTKAZANORegata za klasu OptimistJK POSTIRABrački k.OPT3
7604.27-29Split 1700JK SPLITKaštelanski zaljev - Splitski kanalOPT3
7704.28-05.04YAC 2018JK VALSrednji JadranOPN4
7804.28-05.05Kabestan Croatia RegattaJK SAILING FOREVERKaštela - Maslinica-Milna-Palmiżana-Trogir-RogoznicaOST4
7904.28-05.05Adriatic Discovery RegattaJK FLYBiograd - Dugi OtokMON OST4
8004.28-05.05May holidaysJK KON - TIKI CROATIASplit - VisMON4
8104.28-05.05Spomladanska Ravbarca JK KON - TIKI CROATIABiograd - KornatiMON4
8204.28-05.05Majova regataJK MANDEPrimoštenOPN4
8304.28-05.05Fortuna 14JK MANDEŠibenikOPN4
8404.28-05.05Adriatic Lagoon RegattaJK LAGOONSplit - Palmižana- Komiža - Maslinica - SplitKAT4
8504.28-05.06Zmey Gorynych cupJK ENDEMIŠibenik-Trogir-Hvar-Vis- RogoznicaOPN4
8604.28-05.06Graf Ledoff RegattaJK ENDEMIKremik-Trogir-Hvar-Vis- RogoznicaOPN4
8704.28-2854.Pulska regataJK ULJANIK PLOVIDBAPulaOPN4
8804.29-05.036.Budweis regataJK ZADARSrednja DalamcijaMON4
8904.29-30Pakoška regata - katamaraniJK BIOGRADPakoštaneMali katamarani4
9005.02-06World tour Match Race M32JK HORIZONTPoreč - Uvala PeškeraMatch race1
9105.04-06SV. Duje - Memorijal T.MitrovićJK MORNARSplitski a.OPT 3
9205.05-058.regata Svetog DujeJK ZENTASplitOPN4
9305.05-067. Mittel Europa Opti RaceJK HISTRIAUmagOPT3
9405.05-06Šibenik ORC CupJK VALŠibenikORCi3
9505.05-06Primošten Kup - Gospi od Loreta u častJK PRIMOŠTENPrimioštenTradicionalne jedrilice4
9605.05-11Regatta AnyWayAnyDayJK MONOFLOTSrednjedalmatinski otociMON4
9705.05-12Offshore regataJK YACHT TRAVELBiogradOST OPN 4
9805.05-12United Sailing WeekJK SAILING FOREVERKastela - Primošten-ŠibenikOST4
9905.05-12Fortuna 14JK KON - TIKI CROATIAMurter - KornatiMON4
10005.05-12Spring CupJK KON - TIKI CROATIAKaštela - HvarMON4
10105.05-12United Sailing WeekJK MANDEŠibenikOST4
10205.05-12Spring regattaJK MANDEPrimoštenOPN4
10305.-05-12Amadeus Adriatic 1JK ŠIBENIKŠibenikOPN4
10405.06-10Pohodova regataJK BIOGRADBiogradOPN4
10505.06-10Brennercom Sailing WeekJK BIOGRADBiogradMON4
10605.11-13IT 06.15-17Jedriličarski kup FSB 2018SNK FSBAkvatorij grada ŠibenikaMON4
10705.11-18Spring ChallengeJK KON - TIKI CROATIAZadarMON 4
10805.12-12Fażolka 2018JK ŠPINUTGradska luka - Čiovo Kaštelanski zaljevOST4
10905.12-13Zadarska regataJK USKOKZadarski kanalOPN4
11005.12-13Wave Fleet race 2JK VALŠibenikMATCH RACE4
11105.12-13Prvenstvo IŻ u monotipuJSIŻPulaOPN4
11205.12-16Business CupJK KUNPašmanski kanalORC MON MOCRA4
11305.12-19Regata Mateja Bencura 2018JK SAILING FOREVERKaštela - Palmiżana-Vela Luka-Korčula-Sućuraj-SumartinOST4
11405.12-19Kapetanska RegataJK SAILING FOREVERKaštela-Primošten-Šibenik-KaprijeOST4
11505.12-19Mercedes trucks cup 2018JK ŽALAkvatorij Šibensko-Kninske županijeOPN4
11605.12-19Murter cup 2018JK ŽALAkvatorij općine Murter-KornatiOPN4
11705.13-18RINA 1JK BIOGRADBiogradOPN4
11805.18-20PH ZVIJEZDAJK MORNARSplitSTAR2
11905.18-20Regata Grada Poreča - Izborna regata za klasu OptimistJK HORIZONTPorečki akvatorijOPT2
12005.19-1913. regata Labinska republikaJK KVARNERRabački a.OPN4
12105.19-19.Škojorsko MrdujaJK POSTIRASrednjodalmatinski akvatorijOPN4
12205.19-20Corintia cupJK VIHORBaščanska uvalaOPT L47 RAD3
12305.19-20Wave fleet race 3JK VALŠibenikOST4
12405.19-23Seawolf Cup Flotilla XXJK BIOGRADBiograd - MurterOPN4
12505.19-25IT 09.23-28International YC Belorussia CupJK MONOFLOTSrednjedalmatinski otociMON4
12605.19-26Johan Hirnšal RegattaJK SAILING FOREVERKaštela-Trogir-Milna-Palmiżana-Maslinica-KaštelaOST4
12705.19-26Sailing Forever CupJK SAILING FOREVERKaštela-Milna-StariGrad-Palmiżana-Trogir-KaštelaOST4
12805.19-26Quality RegattaJK MANDEPrimoštenOPN4
12905.19-26Austria CupJK MANDEPrimoštenOPN4
13005.19-26Slovakia Mercedes Benz cup 2018JK ŽALAkvatorij Šibensko-Kninske županije OPN4
13105.19-26Memorial Vlada Psalamana JK ŽALAkvatorij Šibensko-kninske Županije OPN4
13205.19-26Mercedes cup 2018 JK ŽALAkvatorij Šibensko-Kninske ŽupanijeOPN4
13305.20-24Erste Premier TrophyJK BIOGRADBiogradOPN4
13405.20-24IT 05.27-31Češka Namorny Bussines RegattaJK BIOGRADBiogradOPN4
13505.22-27Šibenik TP 52 Super series Sailing weekJK VALŠibenski akvatorijOST3
13605.25-2634. CROATIA CUPJK PUNATKvarnerićOPN4
13705.25-27Izborna regata za klasu OptimistJK ULJANIK PLOVIDBAPulaL47 RAD OPT SNP2
13805.25-2727.Komiška regataJK LABUDSplit-Komiža-SplitOPN ORC NHP4
13905.26-06.01SF RegattaJK VALSrednji JadranOST4
14005.26-06.02First i Slovak Business WeekJK SAILING FOREVERKaštela - StariGrad-Palmiżana-kaštelaOST4
14105.26-06.02Business Sail Adventure RegattaJK MANDEPrimošten - Trogir - VisMON ORC4
14205.26-06.08Serendipity CupJK MONOFLOTSrednjedalmatinski otociMON4
14305.26-27La Mula De ParenzoJK HORIZONTAkvatorij PorečaOPN4
14405.26-27IT 06.02-03Regata Sv. Jelina - Dan grada VodicaJK TIJATVodički akvatorijOPT LAS3
14505.26-29Rotary regata CarniolaJK KON - TIKI CROATIAMurter- KornatiMON4
14605.26-31Alpe Adria Sailing WeekJK PUNATKvarnerićOPN4
14705.27-31Gentleman Sailing Regata 2018JK ZADARMurter -Sali-Kaprije -MurterMON4
14805.27-31Business regata 2018JK ZADARPirovac - Hvar - PirovacMON4
14905.29-06.02Lions konjiceJK KON - TIKI CROATIAMurter - KornatiMON4
15005.30-06.02KonjičankaJK KON - TIKI CROATIABiograd - VodiceMON4
15105.31-06.03KJD Zagreb Open 2018KJD ZAGREBSV. Filip i JakovNOD4
15206.01-03Regata Vieste-LastovoJK BIOGRADVieste - LastovoOPN3
15306.01-03Memorijal Agostino StraulinoJK JUGOItalija-HrvatskaMON OPN3
15406.01-03SUŠAC 100 X 2JK MORNARSplit - Sušac - SplitOPN4
15506.02-02Klupska regata GiričićJK GIRIČIĆKaštela-Šolta (Stomorska)OPN4
15606.02-03Sipar International 2018JK ORIONIspred Mošenićke drageSNP4
15706.02-03IT 06.09-10Lapadska regataJK ORSANKoločepski kanalOPT L47 RAD LAS4
15806.02-0370. Istarska regataJK ULJANIK PLOVIDBAUmag-PulaOPN4
15906.02-03Primorska regata 2018JK 3. MAJRijeka - Cres - RijekaOPN YRS4
16006.02-05Vitezi HabsburgaJK KON - TIKI CROATIAMurter - KornatiMON4
16106.02-06Burin YC Race 1JK BIOGRADBiogradOPN ORC4
16206.02-07Marais regatta 2018JK BIOGRADBiograd - MurterOPN ORC4
16306.02-0945FTJK SAILING FOREVERKaštela-Maslinica-Primošten-Šibenik-RogoznicaOST4
16406.02-09IMLJK KON - TIKI CROATIASplit - HvarMON4
16506.02-09Aichfeld Yachting Race Days 2018JK MANDEPrimošten- SplitOPN4
16606.02-09Russian Yacht Rally 2018JK ŠIBENIKBiograd - ŠibenikMON4
16706.02-09First 35 One Design Cup IJK VENTANJezera - MurterMON4
16806.03-04Biograd CupJK BIOGRADBiogradOPT L47 RAD LAS3
16906.06-08IT 09.07-09Wave Match race 2JK VALSrednji JadranOPN4
17006.06-09Lions VrhnikaJK KON - TIKI CROATIAMurter - KornatiMON4
17106.06-10European Space Agency RegattaJK BIOGRADBiogradOPN ORC4
17206.06-10Seawolf Adventure FlotillaJK BIOGRADBiograd - MurterOPN4
17306.08-08On i OnaJK USKOKZadarski kanalOPN4
17406.09-09IT 06.02-0227. Regata Sv. Kvirina Ivan AntolčićHJK SISCIAZadar - O.Rivanj- ZadarOPN4
17506.09-10Regata Sv. Vid 2018JK 3. MAJKvarnerski zaljevOPT L47 RAD LAS3
17606.09-10Proljetna regata YCBJK BIOGRADBiogradOPN4
17706.09-10Južnojadranska regata 2018JK CAVTATJużni JadranOPN ORC ORCi4
17806.09-102. Dioklecijanova regataJK ZENTASplit - Supetar - SplitOPN4
17906.09-15Vishe Radugi Cup 2018JK MONOFLOTSrednjedalmatinski otociMON4
18006.09-16Team regataJK YACHT TRAVELMurterOST OPN4
18106.09-16Dutch regattaJK KON - TIKI CROATIAPrimošten - ŠibenikOPN4
18206.09-16Roman's regattaJK SAILING FOREVERKaštela-Milna-Palmiżana-MaslinicaOST4
18306.09-16Alpe - Adria ChallengeJK FRAPARogoznica - KrkOPN4
18406.09-16Union RegattaJK KON - TIKI CROATIASplit - DubrovnikMON4
18506.09-16Union RegattaJK MANDETrogir-DubrovnikOPN4
18606.09-16AT 2018JK ŠIBENIKBiogradMON OPN4
18706.09-16OCS Regatta JK ŽALAkvatorij Šibensko- Kninske i Zadarske županijeOPN4
18806.09-16IT open race 2018JK ŽALAkvatorij Šibensko-Kninske županije OPN4
18906.14-18PH KITEBOARD Neretva Kite OpenKK SPLITUšče NeretveKBD2
19006.15-17IT 08.31-09.02Galeb Opti Team RaceJK GALEBRiječki zaljevOPT3
19106.15-1765. Splitova regata krstašaJK SPLITSplit - Jelsa - SplitOPN ORC4
19206.15-22Practicum GroupJK MONOFLOTSrednjedalmatinski otociMON4
19306.16-17Špinutova regata optimistaJK ŠPINUTKaštelanski zaljevOPT3
19406.16-17Zadar Star 2018JK USKOKZadarski kanalSTAR4
19506.16-23Patent CupJK SAILING FOREVERKaštela - Maslinica- SplitOST4
19606.16-23Window CupJK MANDETrogirOPN4
19706.16-23Linz cup2018JK ŽALAkvatorij općine Murter-Kornati OPN4
19806.16-23Friends Cup 2018JK ŽALAkvatorij općine Murter-Kornati OPN4
19906.16-23IT 06.06-09Trend regatta 2018JK ŽALAkvatorij Šibensko- Kninske i Zadarske županijeOPN4
20006.18-21SavinjčankaJK BIOGRADBiogradOST4
20106.19-24Rota PalagružonaJK MORNARKOMIŻA-PALAGRUŻATradicionalne jedrilice4
20206.19-24Cres Sailing WeekRIJEČKI JKCresORCi1
20306.20-23Middle Adriatic Offshore Cup 2018JK ZADARAncona - Božava - AnconaOPN3
20406.20-24Zadar TP52 raceJK USKOKZadarski kanalTP523
20506.22-24PH ŠljukaJK SPLITKaštelanski zaljev - Splitski kanalSNP2
20606.22-24Glumačka regata PrekoJK ZAGREBZadarski - Srednji - Iški kanal - PrekoOPN4
20706.22-25Viganj Slalom OpenPSU PELIŠKA JEDRAViganj - Pelješki KanalNOD4
20806.23-2313. Grobnička regata - Paštekin memorijal 2018JK NEVERINKvarnerski zaljevOPN4
20906.25-25Regata Dana državnostiJK ORSANKoločepski kanalORC OPN4
21006.26-30IT 07.17-21Šibenik - Civitanova 2018JK VALMeđunarodne vodeORC OPN3
21106.28-29Regata Trani-DubrovnikJK ORSANTrani-DubrovnikORC OPN3
21206.30-07.0134. Međunarodna regata Monfalcone-Umag- MonfalconeJK FIANDRAMonfalcone-Umag-MonfalconeOPN3
21306.30-07.01Krčka regata 2018JK PLAVKrčki zaljevOPT L47 RAD 4203
21406.30-07.01Regata 59. MDFJK VALŠibenikOPT L47 RAD3
21506.30-07.06ZindulkaJK MONOFLOTSrednjedalmatinski otociMON4
21606.30-07.07Broker Consulting RegatraJK MANDEPrimoštenOPN4
21706.30-30Hotel Cavtat kupJK CAVTATCavtatski otociOPN ORC4
21806.30-3024. Kraljevačka regata krstašaJK OŠTROAkvatorij Grada KraljeviceOPN4
21907.06-08IT 07.14-15Neretva Open 2018.JK PLOČE SAILINGUšće NeretvaNOD4
22007.07-07Selce Open 2018JK JADROSelceOPN4
22107.07-07.14IT 07.21-21VSB RegattaJK KON - TIKI CROATIASplit - VisMON4
22207.14-14Regata ol Postirske fjereJK POSTIRABrački kanalOPN4
22307.14-15IT 07.08-08Regata Velebitskog kanalaJK BURINVelebitski kanalOPN4
22407.14-15Otvoreno prvenstvo grada PorečaJK HORIZONTPorečki akvatorijOPT3
22507.14-15Opatijka - Homo si bordiżatJK OPATIJAKvarnerski zaljevOPN4
22607.14-15Kraljevačka regataJK OŠTROAkvatorij Grada KraljeviceOPT L473
22707.14-15IT 06.09-1036. Zagrebačka regataJK ZAGREBZadarski kanalOPN IRC4
22807.16-22IT 08.13-19IFCA Grand Prix CroatiaJK PODSTRANABol - otok BračNOD4
22907.22-22IT 07.21-2126. Senjska regataJK SENJSenj - akvatorijOPN4
23007.28-08.03Mistral CupJK MONOFLOTSrednjedalmatinski otociMON4
23107.28-29Novljanska regataJK BURINAkvatorij Novog VinodolskogOPT LAS RAD L473
23207.28-29Regata sv. RokoJK SVETI FILIP I JAKOVPašmanski kanalOPT L47 RAD LAS T2933
23307.28-31International regatta Croatia HeinekenJK KON - TIKI CROATIASplit - Bol - VisOPN4
23407.29-29Latinski idrun na kureja 2018JK ZLARINZlarinTradicionalne jedrilice4
23508.03-05Jużnodalmatinska regataJK ORSANOrebić-DubrovnikORC OPN4
23608.04-04OTKAZANORegata Raškog kanalaJK KVARNERRaški kanalOPN4
23708.05-05Regata Dana pobjede i domovinske zahvalnostiJK BIOGRADBiogradOPN OPT STAR L47 RAD LAS3
23808.11-11Mala noćna regataJK GAŽULLuka PostiraOPN4
23908.11-11Krčka jedra 2018JK PLAVKrčki zaljevOPN4
24008.11-126. Kup KošljunJK PUNATPuntarska DragaL47 OPT3
24108.18-18Sveti RokoJK BUSOLADubrovnik - SlanoOPN4
24208.18-19IT 08.11-1243 Betinska regataJK ŽALPirovački kanalOPT L473
24308.18-19Regata Dani gradaJD VALVinodolski kanalOPT L47 RAD3
24408.18-19Kup DubašniceJK MALINSKAMalinskaOPN4
24508.24-26OTKAZANODioklecijanova regataJK MORNARSplitski akvatorijOPT3
24608.25-09.01JCI Sailing WeekJK SAILING FOREVERKaštela-Maslinica-Kremik-Palmiżana-Stari Grad-Milna-KaštelaOST4
24708.25-09.01First 35 One Design Cup IIJK VENTANJezera - MurterMON4
24808.25-25IT 09.02-02Regata Ribarskog tjednaJD VALVinodolski kanalOPN4
24908.25-26Faros Maraton 2018.JK ŠPINUTSplit - Starigrad - SplitOST4
25009.01-01Cavtat Optimist kup 2018JK CAVTATCavtatski otociOPT3
25109.01-0120 Milja riječkog zaljevaJK GALEBRiječki zaljevOPN YRS4
25209.01-01Krčka jedra 2018 rezervni terminJK PLAVKrčki zaljevOPN4
25309.01-01Bunarina open-Memorijal Pavle BajloJK ULJANIK PLOVIDBAPulaOPN4
25409.01-02 PH Bic Techno 293 Zagreb OpenKJD ZAGREBJarunTCH2933
25509.01-05Rina 2JK BIOGRADBiogradOPN4
25609.01-08Mangold Cup 2018JK SAILING FOREVERKaštela - Milna-Palmiżana-Vela Luka-Vis-KaštelaOST4
25709.01-08Regatta Build Cup 2018JK MANDEPrimoštenOPN4
25809.07-09IT 09.08-10PH OPTIMIST do 12 god. kad U12 m/žJK HELIOSHvarOPT2
25909.07-09Trka oko KrkaJK BURINJedrenje oko otoka KrkaOPN ORC4
26009.08-0911. Kup Kaštelanskog zaljevaJK SPLITKaštelanski zaljevOPN ORC4
26109.08-12Seawolf Cup Flotilla XXIJK BIOGRADBiograd - MurterOPN4
26209.08-14Sailing Art CupJK MONOFLOTSrednjedalmatinski otociMON4
26309.08-15Student regataJK YACHT TRAVELMurterOST OPN4
26409.08-15Stavebeni regattaJK BIOGRADBiogradOPN4
26509.08-15Hungary WeekJK SAILING FOREVERKaštela - Milna-StariGrad-Sumartin-Baška Voda-Superat-MaslinicaOST4
26609.08-15F35 Regatta 2018JK SAILING FOREVERKaštela-Rogoznica-Šibenik-Kremik-Maslinica-KaštelaOPN MON4
26709.08-15Ariene CupJK KON - TIKI CROATIATrogir - HvarMON4
26809.08-15Gate- Be Light RegattaJK MANDEPrimoštenOPN4
26909.08-15Amadeus Adriatic 2JK ŠIBENIKŠibenikOPN4
27009.09-12IZ CUPJK MAESTRALRovinj OPN4
27109.11-14Finn Masters European ChampionshipJK SPLITKaštelanski zaljev - Splitski kanalFINN0
27209.14-16IT 08.30-09.02Volosko open 2018.DSNM VOLOSKOAkvatorij Prelučkog zaljevaNOD4
27309.15-15Teuta 2018 - Regata za dameJK ZADARZadar - IžOPN4
27409.15-16IT 09.22-23Regata Hrvatskih mornaraJK BURAMakarska-PostiraOPN4
27509.15-16Kvarnerska regataJK GALEBKvarnerski zaljevOPN4
27609.15-16Lošinjska regataJK JUGOLošinjski akvatorijOPN4
27709.15-16Labud ClassicJK LABUDSplit-Bobovišće-SplitOPN4
27809.15-21MBY CupJK MONOFLOTSrednjedalmatinski otociMON4
27909.15-21Silver sailJK VALSrednji JadranOPN4
28009.15-22Pivni RegattaJK BIOGRADBiograd - MurterOPN4
28109.15-22Oststeirer Cup 2017JK BIOGRADBiogradOPN4
28209.15-22Sail Point RegattaJK SAILING FOREVERKaštela-Milna-Palmiżana-Vis-Trogir-KaštelaOST4
28309.15-22Champagne Cup Classic 2018JK MANDEPrimoštenOPN ORC4
28409.15-22Alternautika Sailing tour IIJK VENTANJezera - MurterMON4
28509.15-22Ifsec Business Cup 2018JK ŽALAkvatorij općine Murter - KornatiOPN4
28609.15-22Ritten Sailing days JK ŽALAkvatorij općine Murter - KornatiOPN4
28709.16-20Nike Cup - Jadranski maratonJK ZADARZadar - Palagruža - ZadarOPN MON4
28809.20-21BBS regata OptimistaJK BIOGRADBiogradOPT3
28909.20-30Regata tisuću otokaRIJEČKI JKRijeka - Tivat - RijekaORCi MOCRA 4
29009.21-23PH OPTIMIST ZA KADETE - do 16 godina (ekipno)JK CLIVOMedulinski z.OPT2
29109.21-28Autumn CupJK KON - TIKI CROATIAŠibenik - KornatiOPN4
29209.22-22OTKAZANORenata i Joża Horvat Cup 2018.JK LASTOVOLastovski akvatorijOPN4
29309.22-23Katamaran PrimoštenJK PRIMOŠTENPrimoštenMali katamarani4
29409.22-23In Memoriam Alen BruketaJK USKOKZadarski kanalOPN4
29509.22-2330. Kepertov memorijalJK ZAGREBJarun - Veliko jezeroOPT L47 RAD 470 T293 LAS3
29609.22-29Adriatic sailing WeekJK BIOGRADBiograd - Murter - SaliOPN4
29709.22-29Deltech Cup 2018JK SAILING FOREVERKaštela - Palmiżana-StariGrad-KaštelaOST4
29809.22-29Newbie CupJK KON - TIKI CROATIASplit - VisMON4
29909.22-29Adriatic Sailing Week 2018JK MANDEPrimoštenOPN4
30009.22-29BAV cupJK MANDEBiograd- Šibenik- Trogir- PrimoštenOPN4
30109.22-29Ness RegattaJK ŽALAkvatorij Šibensko - kninske i Zadarske županijeOPN4
30209.22-29ICCADRIA-WPSC 2018 JK ŽALMurtersko moreOPN4
30309.23-2527. Prehodni Pokal JK OdisejJK ZADARTkon - Murter - TkonOPN MON4
30409.23-28IT 10.08-11Orange cup 2018JK VALSrednji JadranOPN4
30509.23-28Seapromo RegattaJK ZADARMurter - Kornati - Murter MON4
30609.24-28Burin YC Race 2JK BIOGRADBiogradOPN ORC4
30709.28-30Mrduja Optimist Kup 8 (Kvalifikacijska regata za klasu Optimist)JK LABUDSplitOPT3+
30809.28-30Rabačka regata 2018. (Kvalifikacijska regata za klasu Optimist)JK KVARNERRabački akvatorijOPT3+
30909.28-3036. Galijola 2018JK OPATIJAOpatija - Galijola - OpatijaOPN YRS ORC4
31009.28-30Shimuni OpenJK SURFBASE ŠIMUNIMaunski kanalNOD KBD MALI KATAMARANI3
31109.29-10.06MMSR One design - Elan 350JK YACHT TRAVELBiogradOPN OST4
31209.29-10.06Mare-team cup 2018JK SAILING FOREVERKastela - Maslinica-KastelaOST4
31309.29-10.06Adriatic Discovery Regatta 2JK FLYSplit-Brač-Hvar-VisMON OST4
31409.29-10.06AMS kupJK HORIZONTVrsar-Novigrad-Pomer-Cres-M.Losinj-Rab-VrsarOPN4
31509.29-10.06Champions CupJK KON - TIKI CROATIASplit - VisMON4
31609.29-10.06ASKJK MANDEPrimoštenOPN4
31709.29-10.06Russian Rally CupJK MARINA KAŠTELAKaštela - Brač - Vis - Šolta - KaštelaMON4
31809.29-29XIV Memorijal kap. Marka MarinovićaJK DELFINPomer - Medulinski akvatorijOPN4
31909.29-30IT 12.15-15Kostrenska regataJK GALEBRiječki zaljevL47 RAD OPT SNP3
32009.29-30IT 11.24-252. Orebićka regata OptimistaPSU PELIŠKA JEDRAOrebić - Pelješki kanalOPT3
32109.29-3087.Mrdujska regataJK LABUDSplit-Mrduja-SplitOPN4
32209.29-30Regata Sv. Mihovila 2018JK VALŠibenikOPT L473
32309.30-10.01Rotary Charity Sailing RegattaJK BIOGRADBiogradOPN ORC4
32409.30-30Nautička regata 2018.JK 3. MAJRiječki zaljevOPN YRS4
32510.02-05IT regattaJK BIOGRADBiogradOPN4
32610.05-07Dubrovačka regata (Kvalifikacijska regata za klasu Optimist)JK ORSANKločepski kanalOPT3+
32710.06-06IT 10.20-208.Kaštelanska regataJK GIRIČIĆKaštelanski zaljevOPN4
32810.06-0713. Šoltanska regataJK ZENTASplit-Stomorska - SplitOPN4
32910.06-07ORC Prvenstvo ZagrebaJK MEDVEŠČAKŠibenikORC ORCi3
33010.06-07Laser Rabac CupJK KVARNERRabački akvatorijL47 RAD LAS3
33110.06-07OTKAZANOSplitova regata ŠljukaJK SPLITKaštelanski zaljev - Splitski kanalSNP4
33210.06-09Arianes Cup 2018JK A.N.A.TrogirOPN4
33310.06-09II. Jesenska KonjičankaJK KON - TIKI CROATIAMurter - Kornati MON4
33410.06-10ESI 2018JK ŽALMurterko more - KornatiOPN4
33510.06-12IT 09.30-10.05Ocean Medi CupJK MONOFLOTSrednjedalmatinski otociMON4
33610.06-13Adria Cup F35 2018JK SAILING FOREVERKastela - Primošten-Betina-KaštelaOST4
33710.06-13Mande CupJK MANDEPrimoštenOST 4
33810.07-12Adria CupJK VENTANJezera - MurterMON OPN4
33910.10-13Jesenska RavbarcaJK KON - TIKI CROATIASplit - ŠoltaMON4
34010.11-1317. Pomurska Regata 2018JK ZADARMurter - Žakan - MurterMON 4
34110.12-14Murter Winsurf Kup 2018JK KORNATIPirovački KanalNOD4
34210.12-1474.Viška regataJK LABUDSplit-Vis-SplitOPN ORC NHP4
34310.13-14Kup PrimoštenaJK PRIMOŠTENPrimoštenOPT L47 RAD LAS3
34410.13-14Zlatna ribica 2018JSIŻPulaOPT L47 RAD3
34510.13-19SportFlot CupJK MONOFLOTSrednjedalmatinski otociMON4
34610.13-19IT 10.08-12TBR RegattaJK VALSrednji JadranOST4
34710.13-20Cascaruda revival race 189JK ŽALAkvatorij Šibensko kninske županijeOPN4
34810.13-2121.Česka namorni rallyeJK SAILING FOREVERKaštela - Šibenik-Hramina-Šibenik-Rogoznica-KaštelaOST4
34910.13-27The Race - 1000 MilesJK KUNBiograd - Lefkas - BiogradORC MON MOCRA4
35010.19-21Lions winter CupSD NCPŠibenik - Primošten - Zlarin - PrimoštenOPN ORC OST4
35110.19-21Kvalifikacijska regata za klasu OptimistJK ISTRAOPT3+
35210.19-22IT 10.01-03Burin YC Race 3JK BIOGRADBiogradOPN ORC4
35310.20-20Zadarska kokaJK USKOKZadarski kanalOPN4
35410.20-21IT 10.26-28 ODGOĐENOTrogirska regataJK TROGIRTrogirOPN4
35510.20-21BBS i Samoborska regataJK BIOGRADBiogradOPN4
35610.20-21Lovranska regata Marunada 2018JK ISTRARiječki zaljev420 L47 RAD OPT4
35710.20-2118. Prvenstvo zagrebačkih osnovnih školaJK SV. NIKOLAJezero JarunOPT4
35810.20-21OTKAZANOTrofej ZenteJK ZENTASplitL47 OPT3
35910.20-21Prvenstvo IŻJSIŻFażanski kanalL47 OPT RAD3
36010.21-26S CUP 2018JK VENTANJezera - MurterMON4
36110.25-28IT 10.04-07Frapa Business Cup 2018JK FRAPARogoznica - PrimoštenOPN4
36210.26-28PH ZA NEOLIMPIJSKE KLASEJK OMIŠOmišLAS 4.7(U16 i U18) LRD MUŠKI (U17 i U19) 420(OPEN U17 i U19) TECHNO 293(U15 i U17)2
36310.26-28Round Long Island Race JK KON - TIKI CROATIAZlarin - Veli ratOPN MON4
36410.27-27Bavadria cupJK MARINA KAŠTELAKaštelanski zaljevMON4
36510.27-28OTKAZANOMemorijal dr. TiefenbachSK OLA SAILINGTrogir- HvarOPN OST4
36610.27-28Jesenska regata YCBJK BIOGRADBiogradOPN 44
36710.29-11.02Hell of Wind Jadrija 2018.KJD JADRIJAJadrija - ŠibenikNOD4
36810.31.-11.04PH NODKJD JADRIJAJadrija - ŠibenikNOD2
36911.01-04PH ORC INTERNATIONALJK VALŠibenikORCi2
37011.02-04Impression Sailing WeekJK BIOGRADBiogradOPN ORC4
37111.02-0420. Kup Lošinja Kvalifikacijska regata za klasu OptimistJK JUGOOtok LošinjOPT3+
37211.03-042. Pelješka regata krstašaPSU PELIŠKA JEDRAOrebić -Korčula - OrebićOPN4
37311.03-04Splitova regata IOMJK SPLITKaštelanski zaljevIOM4
37411.03-10Champagne race- Czech Championship ORC 2018JK MANDEPrimošten- VodiceORC4
37511.04-04Cavtatska regata 2018JK CAVTATDubrovnik-CavtatOPN ORC ORCi4
37611.04-04Regata krstašaJK ORSANKoločepski kanalORC OPN4
37711.08-10IT 10.07-10International Austrian OffshoreJK KUNPašmanski kanalMON ORC4
37811.09-11Laser Master Europa CupJK JUGOMali LošinjL47 RAD LAS3
37911.09-11Kvalifikacijska regata za klasu OptimistJK USKOKOPT3+
38011.09-11Regata JabukaJK TIJATVodice - Jabuka - VodiceOPN ORC3
38111.10-17MaslinaJK MANDEPrimoštenOST4
38211.10-17First 35 One Design Cup IIIJK VENTANJezera - MurterMON 44
38311.15-18PH DVOBOJSKO JEDRENJEJK VALŠibenikMON2
38411.15-18Wave Match race Grand Finale 2018JK VALŠibenikMATCH RACE4
38511.16-18ACI Cup Optimist Kvalifikacijska regata za klasu OptimistJK CROATIAKvarnerski zaljevOPT3+
38611.16-19Split Kite OpenKK SPLITSplitski kanalKBD4
38711.17-18IT 11.09-11Kup svetog Krševana - PH klase OptimistJK USKOKZadarski kanalOPT2
38811.17-18Trogirska IOM regata ( Memorijal Marin Pomenić)JK TROGIRTrogirIOM3
38911.23-25King of SouthJK PODSTRANAPodstranaNOD4
39011.24-24Barotul Cup 2018JK ZADARZadar - BarotulMON4
39111.24-27Nagradna Regata JK ZadarJK ZADARZadar-Barotul-Żut-Sutomašćica-ZadarOPN MON4
39211.30.-12.0219. Šibenska regata krstašaJK VALŠibenikORC4
39311.30-12.02Cup Opatije 2018JK OPATIJAKvarnerski zaljevL47 RAD LAS1
39411-24-25ORC CUP - Grand finaleJK VALŠibenikORCi3
39512.01-02Marina Kornati CupJK BIOGRADBiograd - KornatiORC OPN4
39612.03-06Sv.Nikola za samceJK MORNARSplit-Blitvenica - Palagruža -KomižaOPN4
39712.06-06Regata Sv. NikoleJK BIOGRADBiogradOPN4
39812.06-09Sveti Nikola 2018. Kvalifikacijska regata za klasu OptimistJK VEGAAkvatorij ispred poluotoka VerudicaOPT L47 RAD LAS 4701***
39912.08-08Vološćanski predbožićni kup 2018JK OPATIJAKvarnerski zaljevOPN4
40012.08-0923. Šibenska regata modelaJK VALŠibenikIOM3
40112.15-16Wave fleet Grand finaleJK VALŠibenikOST 4
40212.15-1624. Božićna regataJK ZENTASplitOPN4
40312.22-23Božićna regataJK BIOGRADZadar - BiogradOPN4
40412.28-3042 Međunarodna Novogodišnja regata (Kvalifikacijska regata za klasu Optimist)JK ZVIRHvar-Pakleni kanalOPT1
40512.28-3142 Međunarodna novogodišnja regataJK ZVIRAkvatorij grada Hvara - Pakleni kanalL47 RAD LAS OPT1***
40605.18-20NUKup Poljičke republike u jedrenju na dasciJK PODSTRANAPodstranaNOD4
40706.02-03NUOtvoreno prvenstvo grada Zagreba do 12 godinaJK SV. NIKOLAZagreb - JarunOPT4
40809.13-16NUPH za Optimiste (kadeti U16)JK ULJANIK PLOVIDBAOPT2
40911.24-25NUCro Fish - Regata Optimista do 12 godina JK HORIZONTPorečki akvatorijOPT4
41010.19-21NUKvalifikacijska regata za klasu OptimistJK PRIMOŠTENPrimoštenOPT3+
41111.09-11NUCroatel CupJK MORNARAkvatorij splitskog kanalaSTAR4