2021 Kalendar regata - radna verzija

Legenda nomenklatura sportova HJS/HOO/WS:

A. olimpijske klase
A. jedrilice sa pomičnom kobilicom (centerboat)
A. jedrilice sa čvrstom kobilicom (keelboat)
A. višetrupci
A. daske (boards)
B. krstaši (yachts)
B. ostale rekreativne manifestacije
RU. radio upravljanje jedrilice

 

Dodatak Kalendaru  - Najmanji uvjeti za sastav regatnih odbora i odbora za prosvjede prema 3.2 Pravilnika zbora sudaca.

DATUM ODDATUM DOIZMJENA TERMINAORGANIZATORNAZIV REGATEPODRUČJEKATKLASAVRSTA PO NS
15.01.2021.15.01.2021.JK BiogradRegata Sv. StošijeBiograd4OPNB
22.01.2021.24.01.2021.JK Val15. Rogoznički kupRogoznica3IOMRU
07.02.2021.07.02.2021.JK OrsanRegata sv. VlahaKoločepski k.4ORC - OPNB
07.02.2021.07.02.2021.JK Zenta1. DF65 Trofej ZenteSplit3RG65RU
13.02.2021.14.02.2021.JK TrogirKup KairosTrogir3OPTA
13.02.2021.14.02.2021.JK BiogradKarnevalska regataBiograd4ORC - OPNB
13.02.2021.13.02.2021.IT 04.24-24JK IstraMaškarana 2021Luka Lovran3RG65RU
14.02.2021.14.02.2021.JK BiogradRegata sv. ValentinaBiograd4OPNB
19.02.2021.21.02.2021.IT 06.25-27JK Uskok420 Zadar openZadarski k.3+420A
20.02.2021.21.02.2021.IT 04.03-03JK Zenta20. IOM Trofej ZenteSplit3IOMRU
26.02.2021.28.02.2021.JK ValŠibenska regata optimistaŠibenik4OPTA
26.02.2021.28.02.2021.ODGOĐENOJK MornarVelika nagrada MornaraSplitski a.2ILCA 4,6,7A
27.02.2021.28.02.2021.JK Vega15. Memorijal Zlatan PečenkovićPulski a.3ILCA 4,6 - OPTA
28.02.2021.28.02.2021.JK Split2. Trofej Splita za klasu DF65Kaštelanski z.3RG65RU
04.03.2021.07.03.2021.JK HostPMS ženaVis4MONB
26.03.2021.28.03.2021.JK MornarPH ILCA 4 (m/ž) i ILCA 7 (sen/U21)Splitski a.2ILCA 4,7A
17.09.2021.19.09.2021.JK MornarPH ILCA 6 (ž/m), U19 (ž/m), U21 (ž)Splitski a.2ILCA 6A
19.03.2021.21.03.2021.JD ValCrikvenička regata (izborna)Vinodolski k.2OPTA
19.03.2021.21.03.2021.IT 04.17-18JK BrivaBiograd Melges 24 kupBiograd4MEL 24B
13.03.2021.14.03.2021.JK UskokZadar ORC cupZadarski k.3ORCB
13.03.2021.14.03.2021.JK MaestralMemorijal Aldo Prodan i kup Rovinjaa. Rovinja3OPT - ILCA 4,6 - FDA
13.03.2021.14.03.2021.JK Sv.Nikola4. Zagreb open Match Race 2021Jezero Jarun3470 - 420A
05.03.2021.07.03.2021.JK SplitOtvoreno prvenstvo SplitaKaštelanski z.-Splitski k.3OPTA
05.03.2021.07.03.2021.ODGOĐENOJK BrivaPrva Briva (prijedlog izborna)Pašmanski k.2OPT - 420A
18.03.2021.21.03.2021.JK ValProljetni ApostoliSrednji Jadran4ORCB
20.03.2021.21.03.2021.JK KvarnerILCA 4,6,7 - Rabac cupRabački a.3ILCA 4,6,7A
20.03.2021.27.03.2021.JK Mande201 MilesBiograd4OPNB
20.03.2021.21.03.2021.JK ŠibenikFun cup 2021Šibenik4OPN - ORCB
20.03.2021.21.03.2021.JK Sv.Nikola26. Zagrebačka proljetna regata - Team race 2021Jarun-Veliko jezero3OPTA
20.03.2021.20.03.2021.JK Sv. Filip i JakovRogata regataPašmanski k.4OPNB
20.03.2021.21.03.2021.JK Opatija12. IOM Opatija cup 2021Opatija3IOMRU
25.03.2021.28.03.2021.JK A.N.A.XXIV Uskršnja regataTBD3ORC - ORCIB
26.03.2021.28.03.2021.JK BiogradPustolovni rallyBiograd4OPNB
27.03.2021.03.04.2021.JK Mande500 MilesDrvenik4OPNB
30.04.2021.02.05.2021.JK SplitSplit 1700 (izborna)Kaštelanski z.-Splitski k. 2OPTA
01.04.2021.04.04.2021.JK UljanikCSC CUP - Memorijal Antolić ČesićMedulin3OPTA
01.04.2021.06.04.2021. JK Uljanik PH OPTIMIST ekipno i flotnoPula2OPTA
02.04.2021.11.04.2021.JK MandeMendulaPrimošten4OPNB
03.04.2021.10.04.2021.JK Kon-Tiki CROHeroesZadar-Rab4MONB
03.04.2021.04.04.2021.IT 04.03-04JK BiogradRound Palagruža cannonballBiograd-Palagruža4OPNB
03.04.2021.10.04.2021.JK ValThree countries regattaHrv-Ita-Slo4MONB
07.04.2021.11.04.2021.IT 10.14-16JK Zadar20. Pomurska regata 2021Murter-Žut-Murter4MONB
08.04.2021.11.04.2021.JK BiogradPoetovio cupBiograd4OPNB
08.04.2021.11.04.2021.JK ŽalPoetovio cupMurtersko m.4OPNB
10.04.2021.17.04.2021.IT 05.24-27JK Sailing ForeverSlovak sailing weekKa-Fra-Vod-Trib-Krem4OSTB
10.04.2021.10.04.2021.JK Kon-Tiki CRO1. Skradinska regata krstašaProkljansko jez.4OPN - ORCB
09.04.2021.11.04.2021.ODGOĐENOJK ŽalRegata memorijal B. Urode (kriterijska)Šibensko-knin. i Zadar. žup. 2ILCA 4,6,7A
10.04.2021.17.04.2021.JK ŽalVelikonoćna regata 21'Murter-Dubrovnik-Murter4OPNB
10.04.2021.11.04.2021.JK OpatijaWindsurf Foil Opatija 2021Opatija4FOILA
10.04.2021.11.04.2021.JK UljanikMarina Veruda sailing cupPula4OPNB
10.04.2021.11.04.2021.IT 06.05-06JK Zagreb29. Velika nagrada grada ZagrebaJarun-Veliko jezero3OPT - ILCA 4,6,7 - 420 - 470A
11.04.2021.11.04.2021.JK ZentaMemorijal Stanka NinčevićaSplit4RG65RU
11.04.2021.17.04.2021.KRUJ BumperCarpe Diem cupSrednjodalmat. otoci4MONB
15.04.2021.24.04.2021.JK MandeSententia regatta 2021Primošten4OPNB
16.04.2021.18.04.2021.OTKAZANOJK HorizontPorečka regata (izborna) Porečki a.2OPTA
16.04.2021.17.04.2021.JK ZagrebAkademsko prvenstvo grada ZagrebaJarun-Veliko jezero4ILCA STRA
16.04.2021.18.04.2021.IT 10.23-24JK ValWave Cat race 2021Šibenik4F18A
17.04.2021.01.05.2021.JK Kon-Tiki CRO3CRPirovac4MON - OPN - ORCB
17.04.2021.18.04.2021.JK Zenta1. Regata hrvatskih skiperaSrednjodalmat. otoci4OPNB
17.04.2021.18.04.2021.Riječki JK25. Riječka regata RU jedrilicaRijeka3IOMRU
17.04.2021.24.04.2021.JK Sailing ForeverSSW 10xF35Kaš-Starigrad-Kaš4OSTB
17.04.2021.18.04.2021.IT 05.08-09JK GalebProljetni kup GalebaRiječki z. 3420 - OPT - ILCA 4,6 - SNPA
17.04.2021.17.04.2021.JK GucGladuša 2021Saljski arhip.4OPNB
17.04.2021.24.04.2021.JK Zadar15. Captains Adria cup 2021Murter-Veli Iž-Murter4MONB
19.04.2021.22.04.2021.IT 06.14-17JK VentanGebirgssegler cup 2021Jezera-Murter4MON - OPN - ORCB
24.04.2021.29.04.2021.IT 10.18-21.JK KornatiKornati cup 2021Murter-Kornati-Biograd4ORCB
20.04.2021.26.04.2021.IT 09.12-17JK ValTBR RegattaSrednji Jadran4OSTB
21.04.2021.24.04.2021.JK Kon-Tiki CROLions regata - Jedrima protiv drogeMurter-Kornati4MONB
23.04.2021.25.04.2021.JD Val ILCA 4,6,7 - Crikvenica cup 2021. (kriterijska)Vinodolski k.2ILCA 4,6,7A
23.04.2021.25.04.2021.JK BiogradRegata - Water Yachting FllowskipZadar4OPN - ORCB
23.04.2021.25.04.2021. JK LabudPH SWAN 36 (regata Club Swan 36)Split3OPN - ORCB
24.04.2021.01.05.2021.IT 10.11-15JK Kon-Tiki CROSpring cupKaštela-Hvar4MONB
24.04.2021.25.04.2021.JK Histria10.Mittel Europa Opti raceUmag3OPTA
24.04.2021.25.04.2021.OTKAZANOJK IstraLovranska regata 2021Riječki z. 3OPTA
24.04.2021.24.04.2021.JK ZadarJoshua Slocum 2021Zadar4OPNB
24.04.2021.01.05.2021.IT 09.27-10.01JK ZadarRussky Potok 2021Srednja Dalmacija4MONB
25.04.2021.29.04.2021.JK BiogradPohodova regataBiograd4OPN - ORCB
26.04.2021.29.04.2021.JK ValMajova regattaSrednji Jadran4OPNB
27.04.2021.01.05.2021.JK ŽalMercedes - Trucks 21' Murtersko more4OPNB
29.04.2021.02.05.2021.JK HostJadranska regataVis-Palagruža-Vis4OPN - NHP - ORCB
29.04.2021.02.05.2021.JK Marina KaštelaProljetna regataKa-Hv-Stomorska-Ka4OPNB
30.04.2021.02.05.2021.JK Biograd33. Biogradska i 8. županijska regataBiograd4OPNB
30.04.2021.02.05.2021.JK BiogradPakoška regata - katamaraniPakoštane4OPNB
30.04.2021.08.05.2021.JK MandeSpring regattaPrimošten4OPNB
30.04.2021.02.05.2021.IT 05.14-16JK LabudPaiška regataSplit-Stari Grad-Split3OPN - ORCB
28.04.2021.03.05.2021.IT 06.01-04JK UljanikPesaro-Pula-PesaroPesaro-Pula3OPNB
01.05.2021.02.05.2021.KJD ZagrebSurf Pit openSv. Filip i Jakov4NOD SLALOM - NOD FOILA
01.05.2021.08.05.2021.JK Kon-Tiki CROFortunaMurter-Kornati4MONB
01.05.2021.02.05.2021.JK ValŠibenik ORC cup Šibenik3ORCIB
01.05.2021.08.05.2021.JK ŠibenikAmadeus Adriatic 1Šibenik4OPNB
01.05.2021.08.05.2021.IT 10.09-16JK Sailing ForeverKabestan Croatia regattaKaš-Masl-Mil-Tro-Rog4OSTB
01.05.2021.02.05.2021.KRUJ Bumper1. RogačicaSrednjedalmat. otoci4IOM - RG65RU
01.05.2021.07.05.2021.IT 10.09-15JK Marina KaštelaPAPA regatta 2021Ka-Tro-Rog-Maslin-St-Ka4MONB
01.05.2021.08.05.2021.JK ŽalSpring Cup 21'Šibensko-knin. i Zadar. žup. 4OPNB
01.05.2021.08.05.2021.JK ŽalMemorijal Vlada Psalamana 21'Šibensko-knin. i Zadar. žup. 4OPNB
01.05.2021.08.05.2021.JK Zadar9. Budweis regata 2021Srednja Dalmacija4MONB
02.05.2021.02.05.2021.JK Uljanik57. Pulska regataPula4OPNB
03.05.2021.10.05.2021.JK ValZmey Gorynych cup 2021Srednji Jadran4OSTB
04.05.2021.08.05.2021.JK ŽalMercedes Regatta 21'Šibensko-knin. i Zadar. žup. 4OPNB
04.05.2021.07.05.2021.JK ZadarMercedes regata 2021Murter-Žakan-Murter4MONB
07.05.2021.09.05.2021.JK BuraKup Makarske (izborna)Makarska2OPTA
07.05.2021.09.05.2021.OTKAZANOJK MornarSv. Duje - Memorijal T. MitrovićSplitski a.3OPTA
07.05.2021.09.05.2021.JK PrimoštenGospa od LoretaPrimošten4MEL 24B
07.05.2021.08.05.2021.JK StrožanacStrožanac cup - Optimist & ILCA 4,6,7Podstrana3OPT - ILCA 4,6,7A
07.05.2021.09.05.2021.JK CroatiaMelges 24 - Two lions chalangeLovran-Opatija-Ičići4MEL 24B
08.05.2021.14.05.2021.JK SplitECC kupSt-Tro-Hv-V. Lu-Korč-Pom-Si-Du4OPNB
08.05.2021.08.05.2021.JK Zenta10. Regata sv. DujeSplit4OPNB
08.05.2021.09.05.2021.JSIŽPrvenstvo IŽ u monotipuPula3OPNB
08.05.2021.15.05.2021.JK Sailing ForeverRegata Mateja Bencura 2021Kaš-Sum-Trp-V. Luka-Last-Palmižana4OSTB
08.05.2021.15.05.2021.JK ValStudent regattaSrednji Jadran4OSTB
08.05.2021.17.05.2021.IT 05.08-17JK ValBlue cup 2021Srednji Jadran4OSTB
08.05.2021.12.05.2021.JK BiogradManazerska jahtaBiograd4OPNB
08.05.2021.14.05.2021.KRUJ BumperVRY regattaSrednjedalmat. otoci4MONB
08.05.2021.15.05.2021.IT 06.19-26JK Sailing ForeverAluminium Industry TrophyKa-Masl-Mil-Tro-Rog4OSTB
08.05.2021.14.05.2021.JK KunBrennercom sailing weekBiograd-Žut-Biograd4ORC - MON - MOCRA - OSTB
08.05.2021.13.05.2021.IT 05.05-09JK LabudVelika nagrada Formula IQ FoilSplitski a.4FOILA
08.05.2021.15.05.2021.JK ŽalUSW 21'Šibensko-knin. i Zadar. žup. 4OPNB
09.05.2021.14.05.2021.JK MandeUnited sailing weekMurter4OPNB
09.05.2021.13.05.2021.JK ZentaHanse cup AdriaticSrednjodalmat. otoci4MONB
09.05.2021.14.05.2021.IT 08.22-26JK MandeUnited sailing weekBiograd - Zadar4OPNB
14.05.2021.14.05.2021.JK PodstranaStartup Regatta 2021Split - Kaštela4OPNB
14.05.2021.16.05.2021.ODGOĐENO JK Labud PH OLIMPIJSKA DASKASplit3ODA
14.05.2021.16.05.2021. JK Val PH IOMŠibenik3IOMRU
14.05.2021.16.05.2021.JK Ploče SailingPločanska regataNeretv. i Korčul. k.4OPNB
15.05.2021.15.05.2021.JK Kvarner16. Regata Labinska republikaRabački a.4OPN - MONB
15.05.2021.22.05.2021.JK MandeQuality regattaPrimošten4OPNB
15.05.2021.16.05.2021.JK UskokZadarska regataZadarski k.4OPNB
15.05.2021.22.05.2021.JK Sailing ForeverKapitanska regatta 2021Mur-Žir-Zlar-Kap-Žir4OSTB
15.05.2021.16.05.2021.JK ValMonotip cup Platu 25 Murter4OSTB
15.05.2021.15.05.2021.OTKAZANOJK OrišacRegata Sv. Josipaakv. Dugog Rata3OPT - ILCA 4,6,7A
15.05.2021.22.05.2021.JK ValStarline regattaSrednji Jadran4OSTB
15.05.2021.22.05.2021.JK Sailing ForeverMotor car regattaKa-Tro-Mil-Palm-Masl-Ka4OSTB
15.05.2021.19.05.2021.JK KunBusiness cupVrgadinski k.4ORC - MON - MOCRA - OSTB
15.05.2021.19.05.2021.JK KunInt. Osterreichische One Design Hochsee Staats MeisterschaftVrgadinski k.4MON - ORC - OSTB
15.05.2021.22.05.2021.JK ŽalGentlemen Sailing Week 21'Šibensko-knin. i Zadar. žup. 4OPNB
15.05.2021.22.05.2021.IT 08.31-09.02JK ŽalMH Regatta 2021Murtersko m.4OPNB
15.05.2021.16.05.2021.OTKAZANOJK VihorCorinthia cup Bašćanska uv.3OPT - ILCA 4,6A
15.05.2021.22.05.2021.JK ZadarSententia 2021Pirovac-Zlarin-Pirovac4MONB
15.05.2021.16.05.2021.JK CroatiaTramontana challengeKvarnerski z.4MEL 24B
16.05.2021.20.05.2021.IT 05.08-12JK BiogradČeška namorny business regattaSt-Mil-Drv. V.-Šo4OPNB
20.05.2021.23.05.2021.JK MornarDistrict 17 championshipSplitski k.3STARA
21.05.2021.23.05.2021.JK OpatijaOpatija proljetni Optimist kup (izborna)Opatija1OPTA
21.05.2021.22.05.2021.JK PostiraOrtvoreno prvenstvo PostiraBrački k.3OPTA
22.05.2021.25.05.2021.JK Kon-Tiki CRORotary regata CarniolaMurter-Kornati4MONB
22.05.2021.23.05.2021.IT 05.29-30JK MalinskaMića regataMalinska3OPT - ILCA 4,6A
22.05.2021.23.05.2021.JK TijatSv. Jelina - Dan Grada VodicaVodički a.3OPT - ILCA 4,6A
22.05.2021.29.05.2021.JK ValPohodova regattaSrednji Jadran4OSTB
22.05.2021.22.05.2021.JK ŠpinutFažolkaSplitski k. i Kaštel. z.3OPN - OPT - OSTB
22.05.2021.29.05.2021.JK Sailing ForeverNewton cupKa-Hv-Vis-Ka4OSTB
22.05.2021.29.05.2021.JK Yacht TravelRegata 1Šibenik4OPNB
22.05.2021.29.05.2021.JK ŽalErste Premier TrophyŠibensko-knin. i Zadar. žup. 4OPNB
22.05.2021.29.05.2021.JK ŽalLucron Yachts 21'Šibensko-knin. i Zadar. žup. 4OPNB
23.05.2021.27.05.2021.IT 10.03-07JK PunatAlpe Adria sailing weekKvarnerić4OPNB
24.05.2021.29.05.2021.JK MornarStar European Championship 2021Splitski k.1STARA
26.05.2021.29.05.2021.JK Kon-Tiki CROLions rally KonjiceMurter-Kornati4MONB
26.05.2021.30.05.2021.JK PrimoštenBando Route 048Hrv-Ita3OPNB
28.05.2021.29.05.2021.ODGOĐENOJK Punat36. Croatia cupKvarnerić4OPNB
28.05.2021.30.05.2021.OTKAZANOJK JugoKup Lošinja 2021- Lošinj Spring cup (kriterijska)Lošinjski a.2420 - ILCA 4,6,7A
28.05.2021.30.05.2021.JK Labud30. Komiška regataSt-Komiža-St4OPN - ORCB
28.05.2021.28.05.2021.JK HorizontLa mula de ParenzoPoreč4OPNB
28.05.2021.30.05.2021.JK UskokPH 49er, 49erFX, 420Zadar249er 49erFX 420A
29.05.2021.05.06.2021.IT 10.16-23JK ValBrother cupSrednji Jadran4OSTB
29.05.2021.05.06.2021.JK MandeWindow cupMurter4OPNB
29.05.2021.05.06.2021.JK VentanFirst 35 One Design cup IJezera-Murter4MONB
29.05.2021.03.06.2021.JK BiogradPumps Adriatic challengeBiograd3OPT - ILCA 4,6,7A
29.05.2021.05.06.2021.IT 05.29-06.05JK Kon-Tiki CROUnion regattaMurter4MONB
29.05.2021.05.06.2021.IT 06.05-12JK Sailing ForeverStarline regattaKor-Mur-R. Zak-Op/Piš-Levr-Žut-Kor4OSTB
29.05.2021.05.06.2021.JK ZadarStart cup 1Suk-Žminj-Ši-Pišk-Sali-Zd-Suk4MONB
29.05.2021.05.06.2021.JK ŽalWindow cupŠibensko-knin. i Zadar. žup. 4OPNB
30.05.2021.30.05.2021.JK OrsanRegata Dana državnostiKoločepski k.4ORC - OPNB
01.06.2021.05.06.2021.JK ŽalTrend regattaŠibensko-knin. i Zadar. žup. 4OPNB
03.06.2021.06.06.2021.JK Val Murter challangeMurter4F18A
03.06.2021.06.06.2021.JK PodstranaKup Hrvatske - Jedrenje na dasciBol o. Brač3NOD - FOILA
03.06.2021.06.06.2021.JK ŠibenikSolaris cup AdriaticŠibenik4OPN - ORC - ORCIB
05.06.2021.05.06.2021.IT 06.12-12HJK Siscia30. Regata sv. KvirinaZadar - o. Jidula - Ošljak - Zadar 4OPNB
04.06.2021.06.06.2021.JK 3. MajPrimorska regataKvarnerski z.4OPN - YARDB
04.06.2021.06.06.2021.JK BiogradRegata Vieste - LastovoVieste-Lastovo4OPNB
04.06.2021.06.06.2021.JK MornarSušac 100x2St-Suš-St4OPNB
04.06.2021.04.06.2021.IT 06.11-11JK UskokOn i OnaZadarski k.4OPNB
05.06.2021.08.06.2021.JK Kon-Tiki CROKonjičankaKornatski a.4MONB
05.06.2021.06.06.2021.JK OrsanLapadska regataKoločepski k.3OPT - ILCA 4,6,7A
05.06.2021.12.06.2021.JK ŠibenikRussian yacht rally 2021Biograd-Šibenik4MON - OPNB
05.06.2021.05.06.2021.JK GiričićKlupska regata GiričićKa-Stomoska4OPNB
05.06.2021.12.06.2021.JK ZadarStart cup 2Pirov-Žut-Pišk-Kapr-Rogoz-Ši-Pirov4MONB
05.06.2021.11.06.2021.KRUJ BumperStart cup 1Srednje dalmatinski otoci4MONB
05.06.2021.12.06.2021.JK ŽalUnion regatta 21'Šibensko-knin. i Zadar. žup. 4OPNB
05.06.2021.06.06.2021.JK Uljanik72. Istarska regataZapadna obala Istre4OPNB
05.06.2021.06.06.2021.JK Zagreb38. Zagrebačka regataBiogradski k.-Murter. m.4OPNB
07.06.2021.13.06.2021.JK KunTkon cupVrgadinski k.4ORC - MON - MOCRA - OSTB
11.06.2021.13.06.2021.IT 06.25-27JK Split68. Splitova regata krstašaSt-Jelsa-St4OPNB
12.06.2021.13.06.2021.JK 3. MajRegata sv. VidRiječki z. 3OPT - ILCA 4,6,7 - OSTA
12.06.2021.13.06.2021.JK PodstranaKup Sv. AntePodstrana3OPT - OSTA
12.06.2021.15.06.2021.JK Kon-Tiki CROSt. Georgs orden regattaŠibenski a.4MONB
12.06.2021.13.06.2021.JK Biograd39. Zagrebačka - Biograd spring regataBiograd4OPNB
12.06.2021.19.06.2021.IT 06.05-12JK Yacht TravelTeam regataKaštela4OPNB
12.06.2021.19.06.2021.JK ŠibenikAT 2021Biograd4MONB
12.06.2021.18.06.2021.KRUJ BumperStart Cup 2Srednjedalmat. o.4MONB
13.06.2021.17.06.2021.JK ZadarGentleman Sailing regata 2021Srednja Dalmacija4MONB
16.06.2021.19.06.2021.JK Ploče SailingFirst and Seascape challengeMurtersko m.4OSTB
16.06.2021.18.06.2021.JK Kon-Tiki CROLions VrhnikaŠibenski a.4MONB
18.06.2021.18.06.2021.IT 06.19-19JK Neverin16. Grobnička regata - Paštekin memorijal 2021Kvarnerski z.4OPNB
19.06.2021.20.06.2021.IT 07.13-14JK ŠpinutŠpinutova regata optimistaKaštelanski z.3OPTA
19.06.2021.21.06.2021.JK Zagreb3. Glumačka regataZadarski k.-Srednji k.4OPNB
19.06.2021.25.06.2021.KRUJ BumperMustGO cupSrednjedalmat. otoci4MONB
19.06.2021.26.06.2021.JK Kon-Tiki CROFriends cupMurter4MONB
19.06.2021.26.06.2021.JK ŽalLinz cupŠibensko-knin. i Zadar. žup. 4OPNB
19.06.2021.26.06.2021.JK ŽalFriends cupŠibensko-knin. i Zadar. žup. 4OPNB
20.06.2021.20.06.2021.JK CroatiaOmišjanska regata krstašaOmišjanski z. i Riječki z.4OPNB
20.06.2021.20.06.2021.JK BiogradProljetna regata YCBBiograd4OPNB
20.06.2021.24.06.2021.JK ZadarPartner group 2021Srednja Dalmacija4MONB
24.06.2021.27.06.2021.JK ZadarMiddle Adriatic Offshore cup 2021Ancona-Božava-Ancona4OPNB
25.06.2021.27.06.2021.JK OrsanDubrovnik Melges 24 kupDubrovnik4MEL 24B
26.06.2021.27.06.2021.JK OrionSIPAR International 2021Mošćenička d.4SNPA
26.06.2021.03.07.2021.JK Kon-Tiki CROUnicredit raceMurter4MONB
26.06.2021.27.06.2021.JK ValRegata 62. MDFŠibenik3OPT - ILCA 4,6A
26.06.2021.26.06.2021.JK Oštro27. Kraljevačka regata krstaša Kraljevački a.4OPN - YARDB
26.06.2021.03.07.2021.JK Marina Kaštela Radial Youth European Championship & Open Europiean Trophy 2021Kaštelanski z.-Splitski k.4ILCA 6A
29.06.2021.03.07.2021.JK Sailing ForeverStarfx regattaKa-Hv-Vis-Ka4STARA
02.07.2021.07.07.2021.JK PodstranaPWA Croatia Slalom World Tour 2021Bol o. Brač3NOD SLALOM - NOD FOILA
03.07.2021.10.07.2021.JK Kon-Tiki CROVSB regattaSplit-Dubrovnik4MONB
03.07.2021.04.07.2021.JK PlavKrčka regata 2021Krčki z.3OPT - ILCA 4,6A
03.07.2021.03.07.2021.JK JadroSelce Open 2021Selce4OPNB
06.07.2021.07.07.2021.JK ValŠibenik - Civitanova 2021Međunarodne vode3ORCB
08.07.2021.09.07.2021.JK OrsanRegata Trani - DubrovnikTrani-Dubrovnik4ORC - OPNB
10.07.2021.11.07.2021.OTKAZANOJK OštroKraljevačka regata Kraljevački a.3OPT - ILCA 4A
10.07.2021.10.07.2021.JK PostiraRegata ol Postirske fjereBrački k.4OPN - TRADICB
10.07.2021.18.07.2021.JK Kon-Tiki CROSoho raceSplit4OPNB
10.07.2021.10.07.2021.JK CavtatVI. Cavtat cupCavtatski o.4ORC - OPNB
10.07.2021.11.07.2021.JK BurinRegata Velebitskog kanalaVelebitski k.4OPNB
12.07.2021.19.07.2021.IT 07.19-24JK Sailing ForeverCroatian windsurfing cupPelješki k.3NODA
14.07.2021.16.07.2021.JK UljanikMaxi onTrst-Pula-Pula-Venezia3MAXI OSTB
16.07.2021.18.07.2021.JK Split PH OPTIMIST do 12 godinaSplit2OPTA
16.07.2021.17.07.2021.JK HorizontOtvoreno prvenstvo grada PorečaPorečki a.3OPT - ILCA 4,6A
17.07.2021.17.07.2021.JK OpatijaOpatijka - Homo si Bordižat 2021Opatija4OPNB
23.07.2021.23.07.2021.JK Senj29. Senjska regataSenj4OPNB
24.07.2021.31.07.2021.JK Kon-Tiki CROMedia cupSplit4MONB
24.07.2021.25.07.2021.JK HorizontRegata Grada Poreča Porečki a.3+OPT - ILCA 4,6A
24.07.2021.25.07.2021.JK BurinNovljanska regataNovi Vinodolski3OPT - ILCA 4,6,7A
31.07.2021.01.08.2021.JK Sv. Filip i JakovRegata sv. RokoPašmanski k.3OPT - ILCA 4,6 - 420A
05.08.2021.05.08.2021.JK BiogradRegata Dana pobjede i domovinske zahvalnostiBiograd-Blitvenica3OPN - OPT - STAR - ILCA 4,6,7B
06.08.2021.08.08.2021.JK OrsanJužnodalmatinska regataOrebić-Dubrovnik4OPN - ORCB
07.08.2021.08.08.2021.OTKAZANAJK Punat8. Kup KošljunPuntarska Draga3OPT - ILCA 4A
07.08.2021.08.08.2021.JK Žal46. Betinska regataPirovački k. 3ILCA 4,6 - OPTA
14.08.2021.14.08.2021.JK PostiraMala noćna regataPostira o. Brač4OPNB
14.08.2021.21.08.2021.JK Kon-Tiki CRONewbie cupSplit-Vis4MONB
16.08.2021.16.08.2021.JK Sv. Filip i JakovNoćerkaPašmanski k.4OPNB
21.08.2021.22.08.2021.JD ValRegata dani GradaVinodolski k.3OPT - ILCA 4,6,7A
21.08.2021.21.08.2021.JK PlavKrčka jedra 2021Krčki z.4OPNB
27.08.2021.29.08.2021.ODGOĐENO KK Split PH KYTE (m/ž)Split3KYTEA
28.08.2021.04.09.2021.JK VentanFirst 35 one design cup IIJezera-Murter4MONB
28.08.2021.29.08.2021.JK MalinskaKup DubašniceMalinska4OPNB
28.08.2021.29.08.2021.JK ŠpinutFaros Maraton 2021Split-Starigrad-Split4OPNB
28.08.2021.04.09.2021.JK Sailing ForeverMangold cup 2021Ka-Mar-Prim-Rogoz-Masl-Tro-Ka4OSTB
28.08.2021.29.08.2021.JK CavtatCavtat optimist kup 2021Cavtatski o.4OPTA
28.08.2021.04.09.2021.JK ŽalJCL regattaŠibensko-knin. i Zadar. žup. 4OPNB
29.08.2021.01.09.2021.JK ValJCI regattaSrednji Jadran4OSTB
30.08.2021.04.09.2021.JK Split2021 Snipe open European championshipKaštelanski z.-Splitski k.1SNPA
01.09.2021.07.09.2021.JK ValBuild cupSrednji Jadran4OSTB
03.09.2021.08.09.2021.JK KunVitesse cupVrgadinski k.4ORC - MON - MOCRA - OSTB
04.09.2021.11.09.2021.JK ŠibenikRBP 2021Šibenik4MON - OPNB
04.09.2021.04.09.2021.JD ValRegata ribarskog tjednaVinodolski k.4OPN - YARDB
04.09.2021.11.09.2021.OTKAZANOJK MandeUnion cupMurter4MONB
04.09.2021.11.09.2021.JK Sailing ForeverSailing forever family weekKa-Mil-S. Grad-Vis-Masl-Ka4OSTB
04.09.2021.11.09.2021.JK Yacht TravelStudent regataPirovac4OPNB
04.09.2021.11.09.2021.JK ŽalFarm regatta Šibensko-knin. i Zadar. žup. 4OPNB
04.09.2021.05.09.2021.JK UljanikBunarina open - 9. Memorijal P. BajloPula4OPNB
04.09.2021.05.09.2021.IT 09.11-12JK Opatija2. Regata Vela vrataOpatija-Cres-Opatija4OPN - YARD - ORCB
05.09.2021.07.09.2021.JK BiogradKorošica 2021Biograd4OSTB
05.09.2021.12.09.2021.JK Labud2021 IQ Foil European championship junior/youthBol o. Brač3IQ FOILA
07.09.2021.11.09.2021.JK Sailing ForeverFirst Cross regattaKa-Tro-Zlar-Skrad-Ka4OSTB
10.09.2021.12.09.2021.JK Surfbase ŠimuniPH F18 Shimuni katamaran raceMaunski k.-Šimuni 3F18A
20.10.2021.24.10.2021.DSNM VoloskoPH NOD SLALOM (Volosko open 2021)Volosko-Opatija2NOD SLALOM - NODA
11.09.2021.18.09.2021.IT 09.11-18JK Kon-Tiki CROFarm regataTrogir-Hvar4MONB
11.09.2021.12.09.2021.JK JugoLošinjska regataLošinjski a.4OPNB
11.09.2021.18.09.2021.JK Sailing ForeverSailing Forever cupKa-Palm-Vis-Rog-Masl-Ka4OSTB
11.09.2021.18.09.2021.JK MandeChampagne cupSplitsko-dalmatinska ž.4OPN - ORCB
11.09.2021.18.09.2021.JK Sailing ForeverIT regattaKa-Hv-Vis-Ka4OSTB
11.09.2021.18.09.2021.IT 10.12-15JK ŽalWPSCŠibensko-knin. i Zadar. žup. 4OPNB
12.09.2021.12.09.2021.JK MaestralRegata optimista za veterane a. Rovinja4OPTA
16.09.2021.26.09.2021.Riječki JKRegata tisuću otokaRijeka-Tivat-Rijeka3ORC - MOCRAB
17.09.2021.19.09.2021.IT 10.22-24 JK Uljanik PH MONOTIP LASER STRATOSPula3 LAS STRB
17.09.2021.19.09.2021.JK MornarCroatel cupSplitski a.4STARA
17.09.2021.19.09.2021.JK Surfbase ŠimuniShimuni openMaunski k.-Šimuni 3NOD - KBD - OSTA
17.09.2021.23.09.2021.JK ValSea promo regattaSrednji Jadran4OSTB
17.09.2021.19.09.2021.JD ValKup Hrvatske 2021 - Regata Grada CrikveniceVinodolski k.3420 - ILCA 4,6,7A
17.09.2021.19.09.2021.JK JadroTrka oko KrkaSelce-o. Krk4OPN - ORCB
18.09.2021.19.09.2021.IT 10.22-24JK Zagreb32. Kepertov memorijalJarun Veliko jezero3OPT - ILCA 4,6,7 - 420 - 470A
18.09.2021.19.09.2021.JK BuraRegata hrvatskih mornaraMakarska-Postira4OPNB
18.09.2021.19.09.2021.IT 09.25-26JK UskokIn Memoriam Alen BruketaZadarski k.4OPNB
18.09.2021.25.09.2021.JK ValAnd RegattaSrednji Jadran4OSTB
18.09.2021.25.09.2021.JK Kon-Tiki CRORed Rooster cupSplit4MONB
18.09.2021.25.09.2021.JK BiogradOststeirer cup 2021Biograd4OPNB
18.09.2021.22.09.2021.JK Kon-Tiki CROIR Croatia HeinikenSplit-Hvar4OPN - ORCB
18.09.2021.25.09.2021.JK MandeAdriatic sailing week 2021Primošten4OPNB
18.09.2021.25.09.2021.IT 09.25-10.02JK VentanAlternautika sailing tour IJezera-Murter4MONB
18.09.2021.25.09.2021.JK Sailing ForeverMoorelandKa-Hv-Vis-Ka4OSTB
18.09.2021.25.09.2021.JK ŠibenikBHS Regatta 2021Šibenik-Kornati4OPN - MONB
03.05.2021.06.05.2021.ODGOĐENOJK Labud PH 470 (m/ž/mix), FINN (m) (prijedlog novi termin za 470 27.08.-29.08.)Split3FINN A
18.09.2021.19.09.2021.JK Labud23. Labud classicSplit-Bobovišća-Split4OPNB
18.09.2021.25.09.2021.JK ŽalSailingpass regatta Šibensko-knin. i Zadar. žup. 4OPNB
18.09.2021.25.09.2021.JK ŽalSailors cupŠibensko-knin. i Zadar. žup. 4OPNB
18.09.2021.25.09.2021.JK ŽalBusiness cup Šibensko-knin. i Zadar. žup. 4OPNB
18.09.2021.25.09.2021.JK Zadar10. Budweis regata 2021Srednja Dalmacija4MONB
18.09.2021.25.09.2021.JK ZadarBPC 2021.Srednja Dalmacija4MONB
19.09.2021.24.09.2021.JK MandeBav cupBiograd-Tribunj-Šibenik-Biograd4OPNB
19.09.2021.24.09.2021.JK A.N.A.BR cupBiograd4OPNB
20.09.2021.27.09.2021.JK Kon-Tiki CRORegata FortunaSplit4MONB
23.09.2021.24.09.2021.JK Kon-Tiki CROAdria Tech tackVodice5MONB
24.09.2021.26.09.2021.JK KvarnerRabačka regata 2021Rabački a.3+OPTA
24.09.2021.03.10.2021.JK MandeChampagne race - MCR ORCPrimošten-Vodice5ORCB
24.09.2021.26.09.2021.JK LabudMrduja optimist kupSplit3OPTA
24.09.2021.26.09.2021.IT 11.12-14JK Uljanik PH MONOTIP STUDENTSKO LASER STRATOSPula3LAS STRB
25.09.2021.25.09.2021.JK 3. MajNautička regataRiječki z. 4OPN - YARDB
25.09.2021.25.09.2021.JK OrišacRegata o Soparnikaa. Dugi Rat4OSTB
25.09.2021.02.10.2021.JK ŠibenikAmadeus Adriatic 2Šibenik4OPN - MONB
25.09.2021.02.10.2021.JK MaestralIZ cup opena. Pule4OPNB
25.09.2021.02.10.2021.JK Kon-Tiki CROChampions cupMurter4MONB
25.09.2021.26.09.2021.JK Zenta15. Šoltanska regataSplit-Stomorska-Split4OPNB
25.09.2021.02.10.2021.JK Sailing ForeverSarres ASK cupKa-Hv-Vis-Kaš4OSTB
25.09.2021.02.10.2021.IT 10.02-09JK Sailing ForeverSailing Forever cup 2Ka-Hv-Vis-Kaš4OSTB
25.09.2021.02.10.2021.JK BiogradSeptembrova regataBiograd4OPNB
25.09.2021.26.09.2021.JK GalebKvarnerska regataKvarnerski z.4OPN - YARDB
25.09.2021.02.10.2021.JK ŽalZ Vetrom 21' Šibensko-knin. i Zadar. žup. 4OPNB
25.09.2021.10.10.2021.JK SplitMonotip Kup Platu 25Kaštelanski z.-Splitski k. 4MONB
25.09.2021.25.09.2021.JK ZadarTeuta 2021 - regata za dameZadar4OPNB
26.09.2021.01.10.2021.JK MandeOrange cupPirovac4OPNB
26.09.2021.01.10.2021.JK A.N.A.OC RegattaMurter4OPNB
26.09.2021.28.09.2021.JK Zadar30. Prehodni pokal JK OdisejMurter4MON - OPNB
27.09.2021.28.09.2021.JK ValRegata sv. Mihovila 2021Šibenik3OPT - ILCA 4A
01.10.2021.03.10.2021. JK Vega PH FLYING DUTCHMANPulski a.3FDA
01.10.2021.03.10.2021.JK GalebPH ŠLJUKA Žurkovo-Kostrena3SNPA
02.10.2021.03.10.2021.JK PrimoštenKatamaran PrimoštenPrimošten4F18A
02.10.2021.09.10.2021.JK MandeMande cupPrimošten4OSTB
02.10.2021.05.10.2021.JK Kon-Tiki CROKomunalka 2020Pirovac-Zlarin4MONB
02.10.2021.09.10.2021.JK Yacht TravelOktobrova regataSukošan4OPNB
02.10.2021.09.10.2021.JK Marina KaštelaSaress cup Ro-Masl-Ka-Mil-Drve-Ro4MONB
02.10.2021.03.10.2021.JK GalebKostrenska regataRiječki z. 3420 - ILCA 4,6 - OPT - SNPA
02.10.2021.02.10.2021.JK DelfinXVII Memorial kap. Marka MarinovićaMedulinski a.4OPNB
02.10.2021.03.10.2021.JK Labud90. Mrdujska regataSplit-Mrduja-Split4OPNB
02.10.2021.09.10.2021.JK ŽalRevival race 2021Šibensko-knin. i Zadar. žup. 4OPNB
02.10.2021.03.10.2021.JK BrivaBrivaPašmanski k.4OPNB
03.10.2021.08.10.2021.JK ValRevival raceSrednji Jadran4OSTB
06.10.2021.07.10.2021.JK A.N.A.Sila Vetra regattaKakan-Primošten4OPNB
06.10.2021.09.10.2021.JK Kon-Tiki CROIV. Jesenska KonjičankaPirovac-Zlarin4MONB
07.10.2021.10.10.2021.IT 10.21-24JK FrapaFrapa Business cupRogoznica4OPNB
08.10.2021.10.10.2021.JK OrsanDubrovačka regataKločepski k.3+OPTA
08.10.2021.10.10.2021.JK Ploče SailingBitka u Korčulanskom kanaluNeretv. i Korčul. k.4OPNB
09.10.2021.10.10.2021.JSIŽZlatna ribicaPula3OPT - ILCA 4,6A
09.10.2021.10.10.2021.IT 10.30-31JK TrogirTrogirska regataTrogir4OPNB
09.10.2021.16.10.2021.JK Sailing ForeverTPS - 25. Češka rallye - Prvenstvo Češke One Design 2021Ka-Prim-Bet-Ka4OSTB
09.10.2021.09.10.2021.IT 11.10-10JK Giričić10. Kaštelanska regataKaštelanski z.4OPNB
09.10.2021.09.10.2021.OTKAZANOJSPGŽRegata kap. Ivana de DominisaKvarnerić-o. Dolin4OPNB
25.09.2021.02.10.2021.JK KunFriendship regataBiograd-Vis-Hvar-Biograd4OPNB
09.10.2021.15.10.2021.JK KunOffshore challengeBiograd-Dubrovnik-Biograd4ORC - MON - MOCRA - OSTB
10.10.2021.11.10.2021.JK ValEuropean MR tour grand finaleŠibenik4OPNB
15.10.2021.18.10.2021.JK ValLions Šibenik regattaSrednji Jadran4OSTB
15.10.2021.17.10.2021.JK Labud77. Viška regataSplit-Vis-Split4OPN - ORCB
16.10.2021.17.10.2021.JK IstraLovranska regata - Marunada 2021Riječki z. 3OPT - ILCA 4,6A
16.10.2021.17.10.2021.JK Sv.Nikola21. Prvenstvo zagrebačkih osnovnih škola i jesenska regataJarun Veliko jezero3OPT - ILCA 4,6 - 420 - 470A
16.10.2021.23.10.2021.JK VentanAdria cup 2021Jezera-Murter4MON - OPNB
16.10.2021.17.10.2021.JK PrimoštenKup PrimoštenaPrimošten3OPT - ILCA 4,6,7 - 420A
16.10.2021.17.10.2021.JSIŽOtvoreno prvenstvo Istarske županijePula3OPT - ILCA 4,6 - FDA
16.10.2021.23.10.2021.JK ZadarFriends cup 2021Murter-Sali-Iž-Murter4MON - OPNB
16.10.2021.23.10.2021.JK ValGrand prix CYASrednji Jadran4OSTB
22.10.2021.22.10.2021.JK UskokRadijska regataZadar4MONB
23.10.2021.30.10.2021.JK Sailing ForeverMMSRKa-Palm-Vis-Rog-Masl-Ka4OSTB
23.10.2021.30.10.2021.JK VentanAlternautika sailing tour IIJezera-Murter4MONB
23.10.2021.24.10.2021.JK Biograd31.MAC - BBSBiograd4OPNB
23.10.2021.24.10.2021.JK Split14. Kup Kaštelanskog zaljevaKaštelanski z.4OPNB
23.10.2021.23.10.2021.JK UskokZadarska kokaZadarski k.4OPNB
23.10.2021.24.10.2021.JK Zenta22. Trofej ZenteSplit3OPTA
23.10.2021.26.10.2021.JK ŽalSavinjska regata 21'Šibensko-knin. i Zadar. žup. 4OPNB
24.10.2021.25.10.2021.JK BiogradSavinjčankaBiograd4OSTB
21.10.2021.24.10.2021.JK Kon-Tiki CRORound Long island raceZlarin-Veli Rat4OPN - ORCB
29.10.2021.31.10.2021.JK BiogradImpression saling weekBiograd4OPN - ORCB
29.10.2021.31.10.2021.JK LabudMelges 24 cupSplit4MONB
30.10.2021.31.10.2021.JK Marina KaštelaBavadria cupKaštelanski z.4MONB
04.11.2021.07.11.2021.JK MaestralClub Swan 36 ACI Cupa. Rovinja3MONB
05.11.2021.07.11.2021.JK Val PH ORCŠibenik-Zlarin3ORCB
05.11.2021.07.11.2021.JK SplitPH MOTHSplit2MOTHA
05.11.2021.07.11.2021.JK Jugo22. Kup LošinjaM. Lošinj3+OPTA
05.11.2021.07.11.2021.PSU Peliška jedra5. Pelješka regata krstašaPelj-Las-Korč4OPNB
06.11.2021.07.11.2021.JK PrimoštenVesela djecaPrimošten4RG65RU
06.11.2021.07.11.2021.JK TijatMala JabukaVodički a.4OPTA
06.11.2021.13.11.2021.JK VentanFirst 35 one design cup IIIJezera-Murter4MONB
06.11.2021.06.11.2021.JK Sv.NikolaTradicionalna regata veteranaJezero Jarun4OPTA
19.11.2021.21.11.2021.JK Mornar PH MELGES-24Split3MEL 24B
12.11.2021.14.11.2021.JK TijatRegata JabukaVodice-Jabuka-Vodice4OPN - ORCB
12.11.2021.14.11.2021.JK MornarMornar Melges 24 kupSplit4MEL 24B
13.11.2021.14.11.2021.JK CroatiaACI Cup optimistRiječki z. 3OPT - 420 - 470 - ILCA 4,6A
13.11.2021.14.11.2021.JK UskokKup sv. KrševanaZadarski k.3OPTA
14.11.2021.14.11.2021.JK OrsanRegata krstašaKoločepski k.4OPN - ORCB
15.11.2021.20.11.2021.JK KunEnd od season sailBiograd-Sali-Biograd4ORC - MON - MOCRAB
20.11.2021.21.11.2021.JK BrivaNenin đirPašmanski k.4OPNB
21.11.2021.24.11.2021.JK ZadarNagradna regata 2021Zadar-Barotul-Žut-Sutomišćica-Zadar4OPN - MONB
26.11.2021.28.11.2021.JK CroatiaSusak za dvoje - Susak za posadeKvarnerski z.4OPN - ORC - YARDB
26.11.2021.28.11.2021.JK UljanikDan UljanikaPula3ILCA 4,6,7A
26.11.2021.28.11.2021.JK HorizontCRO FishPorečki a.3OPTA
26.11.2021.28.11.2021.JK OpatijaCup Opatije 2021Opatija3ILCA 4,6,7A
27.11.2021.28.11.2021.JK ValValov cup - monotip cup Platu 25Šibenik3MON - ILCA 4,6,7 - STARB
27.11.2021.27.11.2021.JK StrožanacStrožanac openPodstrana4OPNB
02.12.2021.05.12.2021.JK Vega30. Regata sv. Nikolaa. poluotoka Verudica1ILCA 4,6,7 - OPTA
03.12.2021.06.12.2021.JK MornarSv. NikolaSplit-Palagruža-Komiža4OPNB
03.12.2021.05.12.2021.JK Val22. Šibenska regata krstašaŠibenik4OPN - ORCB
04.12.2021.05.12.2021.JK BiogradKornati rallyBiograd-Kornati4OPN - ORCB
04.12.2021.04.12.2021.JK OpatijaVološćanski predbožićni kup 2021Volosko4OPNB
06.12.2021.06.12.2021.JK BiogradRegata sv. NikoleBiograd4OPNB
11.12.2021.12.12.2021.JK Val26. Šibenska regata modelaŠibenik3IOMRU
18.12.2021.18.12.2021.JK CavtatCavtatska regata 2021Dubrovnik-Cavtat4OPN - ORCB
18.12.2021.19.12.2021.JK UskokBožićna regataPašmanski i Zadarski k.4OPNB
18.12.2021.19.12.2021.JK Zenta26. Božićna regataSplit4OPNB
27.11.2021.28.11.2021. JK Zenta PH DRAGON FORCE 65 Split3RG65RU
28.12.2021.31.12.2021.JK Zvir45. Međunarodna Novogodišnja regataa. Paklenih otoka-Hvar1ILCA 4,6,7 - OPTA
30.12.2021.02.01.2022.JK BiogradNovogodišnja regataSplit- Milna-Drvenik Veli-Šolta4OPNB