2024

NNatjecanjeKLUZRMjes/DržODDOZemDiscPLJedriličar/ka/posadaKlubS
EPEuropsko prvenstvoILCA 4U16Izola, SLO5.4.12.4.5517Samac48Lucija BelušićUljanikŽ
EPEuropsko prvenstvoILCA 4U16Izola, SLO5.4.12.4.5517Samac6Marta TudorSplitŽ
EPEuropsko prvenstvoILCA 4U16Izola, SLO5.4.12.4.9021Samac86Karlo UgrinGalebM
EPEuropsko prvenstvoILCA 4U16Izola, SLO5.4.12.4.9021Samac78Ricardo JuretićOpatijaM
EPEuropsko prvenstvoILCA 4U16Izola, SLO5.4.12.4.9021Samac66Siniša SplaitGalebM
EPEuropsko prvenstvoILCA 4U16Izola, SLO5.4.12.4.9021Samac21Marko PuljizUljanikM
EPEuropsko prvenstvoILCA 4U16Izola, SLO5.4.12.4.9021Samac16Roko TomšićSplitM
EPEuropsko prvenstvoILCA 4U16Izola, SLO5.4.12.4.9021Samac2Toma SmirčićSplitM
EPEuropsko prvenstvoILCA 4JUNIzola, SLO5.4.12.4.24028Samac236Karlo UgrinGalebM
EPEuropsko prvenstvoILCA 4JUNIzola, SLO5.4.12.4.24028Samac224Ricardo JuretićOpatijaM
EPEuropsko prvenstvoILCA 4JUNIzola, SLO5.4.12.4.24028Samac201Siniša SplaitGalebM
EPEuropsko prvenstvoILCA 4JUNIzola, SLO5.4.12.4.24028Samac176Ivo DomijanZagrebM
EPEuropsko prvenstvoILCA 4JUNIzola, SLO5.4.12.4.24028Samac174Maximilijan ČarijaTrogirM
EPEuropsko prvenstvoILCA 4JUNIzola, SLO5.4.12.4.24028Samac168Niko BrautPunatM
EPEuropsko prvenstvoILCA 4JUNIzola, SLO5.4.12.4.24028Samac108Mislav BarčotMornarM
EPEuropsko prvenstvoILCA 4JUNIzola, SLO5.4.12.4.24028Samac107Maro BratonjaOpatijaM
EPEuropsko prvenstvoILCA 4JUNIzola, SLO5.4.12.4.24028Samac99Marko PuljizUljanikM
EPEuropsko prvenstvoILCA 4JUNIzola, SLO5.4.12.4.24028Samac98Marin TrumbićMornarM
EPEuropsko prvenstvoILCA 4JUNIzola, SLO5.4.12.4.24028Samac89Toma MarićMornarM
EPEuropsko prvenstvoILCA 4JUNIzola, SLO5.4.12.4.24028Samac65Roko TomšićSplitM
EPEuropsko prvenstvoILCA 4JUNIzola, SLO5.4.12.4.24028Samac56Grigor PettenerJugoM
EPEuropsko prvenstvoILCA 4JUNIzola, SLO5.4.12.4.24028Samac42Edi JurmanUljanikM
EPEuropsko prvenstvoILCA 4JUNIzola, SLO5.4.12.4.24028Samac25Josip TafraLabudM
EPEuropsko prvenstvoILCA 4JUNIzola, SLO5.4.12.4.24028Samac7Toma SmirčićSplitM
EPEuropsko prvenstvoILCA 4JUNIzola, SLO5.4.12.4.16233Samac144Lucija BelušićUljanikŽ
EPEuropsko prvenstvoILCA 4JUNIzola, SLO5.4.12.4.16233Samac63Tereza BuličićSplitŽ
EPEuropsko prvenstvoILCA 4JUNIzola, SLO5.4.12.4.16233Samac54Karla BlaškovićUljanikŽ
EPEuropsko prvenstvoILCA 4JUNIzola, SLO5.4.12.4.16233Samac40Marta TudorSplitŽ
EPEuropsko prvenstvoILCA 4JUNIzola, SLO5.4.12.4.16233Samac21Antea AlujevićMornarŽ
EPEuropsko prvenstvoILCA 4JUNIzola, SLO5.4.12.4.16233Samac19Nika FornažarHorizontŽ
MRTroffeo Princesa SofiaIQ FOILSENPalma de Mallorca, ESP29.3.6.4.7631Daska22Palma ČargoLabudŽ
MRTroffeo Princesa SofiaIQ FOILSENPalma de Mallorca, ESP29.3.6.4.10733Daska60Luka MratovićLabudM
MRTroffeo Princesa SofiaILCA 7SENPalma de Mallorca, ESP29.3.6.4.19355Samac42Bruno GašpićMornarM
MRTroffeo Princesa SofiaILCA 7SENPalma de Mallorca, ESP29.3.6.4.19355Samac27Filip JurišićMornarM
MRTroffeo Princesa SofiaILCA 7SENPalma de Mallorca, ESP29.3.6.4.19355Samac14Tonči StipanovićMornarM
MRTroffeo Princesa SofiaILCA 6SENPalma de Mallorca, ESP29.3.6.4.11646Samac89Petra MarendićMornarŽ
MRTroffeo Princesa SofiaILCA 6SENPalma de Mallorca, ESP29.3.6.4.11646Samac22Elena Vorobeva SplitŽ
MRTroffeo Princesa SofiaFORMULA KITESENPalma de Mallorca, ESP29.3.6.4.3422KF28Marija DolencKarkadurŽ
MRTroffeo Princesa SofiaFORMULA KITESENPalma de Mallorca, ESP29.3.6.4.5931KF5Martin DolencKarkadurM
MRTroffeo Princesa Sofia49er FXSENPalma de Mallorca, ESP29.3.6.4.4822Skif41Marija Anđela / Mihaela Zjena DM VitturiUskokŽ
MRTroffeo Princesa Sofia49erSENPalma de Mallorca, ESP29.3.6.4.8530Skif26Šime Fantela/Mihovil FantelaSv. KrševanM
MRTroffeo Princesa Sofia470SENPalma de Mallorca, ESP29.3.6.4.6825Dvojac58Ema Samaržija/Leon ScheidlAdriaM/Ž
MR42° GARDA MEETINGOPTKADGarda, ITA28.3.31.3.98541Samac892Ivan BulumTrogirM/Ž
MR42° GARDA MEETINGOPTKADGarda, ITA28.3.31.3.98541Samac748Luna TironiTrogirM/Ž
MR42° GARDA MEETINGOPTKADGarda, ITA28.3.31.3.98541Samac617Ivan KokićLabudM/Ž
MR42° GARDA MEETINGOPTKADGarda, ITA28.3.31.3.98541Samac451Bruna PrincivaliTrogirM/Ž
MR42° GARDA MEETINGOPTKADGarda, ITA28.3.31.3.98541Samac382Teo LolićLabudM/Ž
MR42° GARDA MEETINGOPTKADGarda, ITA28.3.31.3.98541Samac316Jakov ŽajaTrogirM/Ž
MR42° GARDA MEETINGOPTKADGarda, ITA28.3.31.3.98541Samac288Toma DuvnjakLabudM/Ž
MR42° GARDA MEETINGOPTKADGarda, ITA28.3.31.3.98541Samac27Bepo DuplančićLabudM/Ž
MR42° GARDA MEETINGOPTKADGarda, ITA28.3.31.3.7720Samac25Noel Živović TrogirM/Ž
MR42° GARDA MEETINGOPTKADGarda, ITA28.3.31.3.7720Samac15Jadran RožićTrogirM/Ž
EPEuropsko prvenstvoILCA 6U21Pollensa, ESP16.3.23.3.6321Samac62Dorotea SpišićJugoŽ
EPEuropsko prvenstvoILCA 6U21Pollensa, ESP16.3.23.3.6321Samac33Tea PetehUljanikŽ
EPEuropsko prvenstvoILCA 7U19Pollensa, ESP16.3.23.3.4014Samac19Tedi LeonardelliUljanikM
EPEuropsko prvenstvoILCA 7U19Pollensa, ESP16.3.23.3.4014Samac14Jere BakotićSplitM
EPEuropsko prvenstvoILCA 7U21Pollensa, ESP16.3.23.3.12427Samac69Tedi LeonardelliUljanikM
EPEuropsko prvenstvoILCA 7U21Pollensa, ESP16.3.23.3.12427Samac67Max GjideraSplitM
EPEuropsko prvenstvoILCA 7U21Pollensa, ESP16.3.23.3.12427Samac54Jere BakotićSplitM
EPEuropsko prvenstvoILCA 7U21Pollensa, ESP16.3.23.3.12427Samac40Antun Tomašević LabudM
EPEuropsko prvenstvoILCA 7U21Pollensa, ESP16.3.23.3.12427Samac35Lovre BakotićSplitM
EPEuropsko prvenstvoFORMULA KITESENLos Alcázares, ESP16.3.24.3.3516KF31Marija DolencKarkadurŽ
EPEuropsko prvenstvoFORMULA KITESENLos Alcázares, ESP16.3.24.3.6220KF5Martin DolencKarkadurM
MRCampeonato de Espa?a FORMULA KITESENLos Alcázares, ESP13.3.16.3.1714KF13Marija DolencKarkadurŽ
MRCampeonato de Espa?a FORMULA KITESENLos Alcázares, ESP13.3.16.3.5027KF2Martin DolencKarkadurM
EKEuropa CupILCA 7U21Pollensa, ESP7.3.10.3.4521Samac29Max GjideraSplitM
EKEuropa CupILCA 7U21Pollensa, ESP7.3.10.3.4521Samac19Lovre BakotićSplitM
EKEuropa CupILCA 7U21Pollensa, ESP7.3.10.3.4521Samac3Antun Tomašević LabudM
EKEuropa CupILCA 7U19Pollensa, ESP7.3.10.3.137Samac6Jere BakotićSplitM
EKEuropa CupILCA 7SENPollensa, ESP7.3.10.3.9027Samac62Max GjideraSplitM
EKEuropa CupILCA 7SENPollensa, ESP7.3.10.3.9027Samac61Jere BakotićSplitM
EKEuropa CupILCA 7SENPollensa, ESP7.3.10.3.9027Samac46Lovre BakotićSplitM
EKEuropa CupILCA 7SENPollensa, ESP7.3.10.3.9027Samac15Antun Tomašević LabudM
SPSvjetsko prvenstvo 49er FXSENLanzarote, ESP4.3.10.3.5125Skif40Marija Anđela / Mihaela Zjena DM VitturiUskokŽ
MROptiopening 2024OPTRookiePortorož, SLO 29.2.3.3.154Samac1Dominik JurjevićHorizontM/Ž
MROptiopening 2024OPTU12Portorož, SLO 29.2.3.3.205Samac10Paula Babić OpatijaŽ
MROptiopening 2024OPTU12Portorož, SLO 29.2.3.3.205Samac4Ana PerušićGalebŽ
MROptiopening 2024OPTU12Portorož, SLO 29.2.3.3.205Samac2Rita LukarićJD ValŽ
MROptiopening 2024OPTU12Portorož, SLO 29.2.3.3.345Samac34Antonio Žuvela ZvirM
MROptiopening 2024OPTU12Portorož, SLO 29.2.3.3.345Samac34Bepo ŽuvelaZvirM
MROptiopening 2024OPTU12Portorož, SLO 29.2.3.3.345Samac33Mladen Makjanić ZvirM
MROptiopening 2024OPTU12Portorož, SLO 29.2.3.3.345Samac26Diego Antonio Suarez RadinHorizontM
MROptiopening 2024OPTU12Portorož, SLO 29.2.3.3.345Samac22Jure CarevićSplitM
MROptiopening 2024OPTU12Portorož, SLO 29.2.3.3.345Samac17Adrian TubakovićHorizontM
MROptiopening 2024OPTU12Portorož, SLO 29.2.3.3.345Samac6Dorian ZechinattiHorizontM
MROptiopening 2024OPTU12Portorož, SLO 29.2.3.3.345Samac1Albert LebinacGalebM
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.7410Samac56Paula Babić OpatijaŽ
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.7410Samac46Ema GrabarGalebŽ
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.7410Samac36Ana PerušićGalebŽ
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.7410Samac32Roza TabakSplitŽ
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.7410Samac29Vita MarinovićSplitŽ
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.7410Samac23Rita LukarićJD ValŽ
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.7410Samac16Laura ČugaljJD ValŽ
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.7410Samac9Laura Batelić GalebŽ
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.7410Samac7Vita ErcegOptimist Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.7410Samac4Alexandra IvanovaOpatijaŽ
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.7410Samac3Nina MarušićSplitŽ
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac213Antonio Žuvela ZvirM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac213Bepo ŽuvelaZvirM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac212Mladen Makjanić ZvirM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac200Diego Antonio Suarez RadinHorizontM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac189Ivor TommasiniOpatijaM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac187Jure CarevićSplitM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac174Adrian TubakovićHorizontM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac162Paula Babić OpatijaM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac144Viktor HoszuOpatijaM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac138Ema GrabarGalebM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac132Leona LabinjanHorizontM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac117Luka MudronjaŠibenik M/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac114Franco Enrico Suraez RadinHorizontM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac111Karlo KinkelaOpatijaM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac106Ana PerušićGalebM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac100Dorian ZechinattiHorizontM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac97Marko Barišić SplitM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac95David ŠobotOpatijaM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac92Roza TabakSplitM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac90Toma KukuljanJD ValM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac85Vita MarinovićSplitM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac70Rita LukarićJD ValM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac67Borna MohačJD ValM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac57Martin MesićGalebM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac55David NicolettiHorizontM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac53Rene ZimmermannOptimistM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac46Laura ČugaljJD ValM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac44Albert LebinacGalebM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac41Jakov BlinjaŠibenik M/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac36David PalinićSplitM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac34Matteo MatkovićGalebM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac31Maroje Morožin Šibenik M/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac25Marul VlahovŠibenik M/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac24Laura Batelić GalebM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac21Noel MatkovićGalebM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac20Juraj LencovićGalebM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac16Vita ErcegOptimistM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac12Alexandra IvanovaOpatijaM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac10Zoran JakićSplitM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac9Lorenzo BertolinoSplitM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac7Gašpar ŠimićGalebM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac6Nina MarušićSplitM/Ž
MROptiopening 2024OPTKADPortorož, SLO 29.2.3.3.21310Samac5Vito ŠkufcaGaleb M/Ž
SPSvjetsko prvenstvo 470SENArenal, ESP24.2.3.3.6126Dvojac54Ema Samaržija/Leon ScheidlAdriaM/Ž
MRBadacsony Cup 2024IOMSENBadacsonyban, HUN24.2.25.2.184RU2Robert GrubišaOpatijaM/Ž
EPEuropsko prvenstvoILCA 6U21Atena, GRE16.2.23.2.6412Samac47Šime Bosna Rusković SplitM
EPEuropsko prvenstvoILCA 6U21Atena, GRE16.2.23.2.6412Samac34Jere BakotićSplitM
EPEuropsko prvenstvoILCA 6U21Atena, GRE16.2.23.2.6412Samac31Niko Jakelić MornarM
EPEuropsko prvenstvoILCA 6U21Atena, GRE16.2.23.2.6412Samac27Bartol JocićMornarM
EPEuropsko prvenstvoILCA 6U21Atena, GRE16.2.23.2.6412Samac17Max GjideraSplitM
EPEuropsko prvenstvoILCA 6U21Atena, GRE16.2.23.2.6412Samac8Lovre BakotićSplitM
EPEuropsko prvenstvoILCA 6U21Atena, GRE16.2.23.2.6412Samac7Tedi LeonardelliUljanikM
EPEuropsko prvenstvoILCA 6SENAtena, GRE16.2.23.2.7015Samac57Vicko AlfirevićLabud M
EPEuropsko prvenstvoILCA 6SENAtena, GRE16.2.23.2.7015Samac49Šime Bosna Rusković SplitM
EPEuropsko prvenstvoILCA 6SENAtena, GRE16.2.23.2.7015Samac36Jere BakotićSplitM
EPEuropsko prvenstvoILCA 6SENAtena, GRE16.2.23.2.7015Samac33Niko Jakelić MornarM
EPEuropsko prvenstvoILCA 6SENAtena, GRE16.2.23.2.7015Samac29Bartol JocićMornarM
EPEuropsko prvenstvoILCA 6SENAtena, GRE16.2.23.2.7015Samac19Max GjideraSplitM
EPEuropsko prvenstvoILCA 6SENAtena, GRE16.2.23.2.7015Samac9Lovre BakotićSplitM
EPEuropsko prvenstvoILCA 6SENAtena, GRE16.2.23.2.7015Samac7Tedi LeonardelliUljanikM
EPEuropsko prvenstvoILCA 6SENAtena, GRE16.2.23.2.10027Samac79Petra MastelićLabudŽ
EPEuropsko prvenstvoILCA 6SENAtena, GRE16.2.23.2.10027Samac52Tea PetehUljanikŽ
EPEuropsko prvenstvoILCA 6SENAtena, GRE16.2.23.2.10027Samac51Sandra LulićMornarŽ
EPEuropsko prvenstvoILCA 6SENAtena, GRE16.2.23.2.10027Samac46Petra MarendićMornarŽ
EPEuropsko prvenstvoILCA 6SENAtena, GRE16.2.23.2.10027Samac19Ursula BalasJD ValŽ
EPEuropsko prvenstvoILCA 6SENAtena, GRE16.2.23.2.10027Samac4Elena Vorobeva SplitŽ
EPEuropsko prvenstvoILCA 6SENAtena, GRE16.2.23.2.13430Samac77Božidar Golubić MornarM
EPEuropsko prvenstvoILCA 6SENAtena, GRE16.2.23.2.13430Samac59Antun Tomašević LabudM
EPEuropsko prvenstvoILCA 6SENAtena, GRE16.2.23.2.13430Samac38Bruno Gašpić MornarM
EPEuropsko prvenstvoILCA 6SENAtena, GRE16.2.23.2.13430Samac9Tonči StipanovićMornarM
MR Kite Foil International Open Cup KITE FOILSENFuerteventura, ESP15.2.18.2.3719KF5Martin DolencKarkadurM
MR34TH Internat.Trophy 18TH Nations CupOPTKADPalamos, ESP14.2.18.2.54423Samac481Andrea Bralić UskokM/Ž
MR34TH Internat.Trophy 18TH Nations CupOPTKADPalamos, ESP14.2.18.2.54423Samac451Rene ZimmermannOptimistM/Ž
MR34TH Internat.Trophy 18TH Nations CupOPTKADPalamos, ESP14.2.18.2.54423Samac281Lucia Zoe JukićUskok M/Ž
MR34TH Internat.Trophy 18TH Nations CupOPTKADPalamos, ESP14.2.18.2.54423Samac240Vita ErcegOptimistM/Ž
MR34TH Internat.Trophy 18TH Nations CupOPTKADPalamos, ESP14.2.18.2.54423Samac234David PalinićSplitM/Ž
MR34TH Internat.Trophy 18TH Nations CupOPTKADPalamos, ESP14.2.18.2.54423Samac121Nina MarušićSplitM/Ž
MR34TH Internat.Trophy 18TH Nations CupOPTKADPalamos, ESP14.2.18.2.54423Samac84Zoran JakićSplitM/Ž
MR34TH Internat.Trophy 18TH Nations CupOPTKADPalamos, ESP14.2.18.2.54423Samac73Marko Barišić SplitM/Ž
MR34TH Internat.Trophy 18TH Nations CupOPTKADPalamos, ESP14.2.18.2.54423Samac34Lorenzo BertolinoSplitM/Ž
SPSvjetsko prvenstvo IQ FOILSENLanzarote,ESP26.1.3.2.11838Daska104Ian AnićLabudM
SPSvjetsko prvenstvo IQ FOILSENLanzarote,ESP26.1.3.2.9435Daska24Palma ČargoLabudŽ
SPSvjetsko prvenstvo ILCA 7SENAdelaide, AUS24.1.31.1.15252Samac100Stipe Gašpić LabudM
SPSvjetsko prvenstvo ILCA 7SENAdelaide, AUS24.1.31.1.15252Samac75Bruno GašpićMornarM
SPSvjetsko prvenstvo ILCA 7SENAdelaide, AUS24.1.31.1.15252Samac17Tonči StipanovićMornarM
SPSvjetsko prvenstvo ILCA 7SENAdelaide, AUS24.1.31.1.15252Samac8Filip JurišićMornarM
MREuromarina Optimist TrophyOPTKADTorrevieja, ESP24.1.28.1.12819Samac44Laura Batelić GalebŽ
MREuromarina Optimist TrophyOPTKADTorrevieja, ESP24.1.28.1.12819Samac24Vita ErcegOptimistŽ
MREuromarina Optimist TrophyOPTKADTorrevieja, ESP24.1.28.1.12819Samac8Ema GrabarGalebŽ
MREuromarina Optimist TrophyOPTKADTorrevieja, ESP24.1.28.1.21621Samac123Martin MesićGalebM
MREuromarina Optimist TrophyOPTKADTorrevieja, ESP24.1.28.1.21621Samac108Gašpar ŠimićGalebM
MREuromarina Optimist TrophyOPTKADTorrevieja, ESP24.1.28.1.21621Samac92Juraj LencovićGalebM
MREuromarina Optimist TrophyOPTKADTorrevieja, ESP24.1.28.1.21621Samac91Matteo MatkovićGalebM
MREuromarina Optimist TrophyOPTKADTorrevieja, ESP24.1.28.1.21621Samac16Vito ŠkufcaGalebM
MREuromarina Optimist TrophyOPTKADTorrevieja, ESP24.1.28.1.42023Samac134Matteo MatkovićGalebM/Ž
MREuromarina Optimist TrophyOPTKADTorrevieja, ESP24.1.28.1.42023Samac34Ema GrabarGalebM/Ž
MREuromarina Optimist TrophyOPTKADTorrevieja, ESP24.1.28.1.42023Samac20Vito ŠkufcaGalebM/Ž
MREuromarina Optimist TrophyOPTKADTorrevieja, ESP24.1.28.1.42023Samac195Martin MesićGalebM/Ž
MREuromarina Optimist TrophyOPTKADTorrevieja, ESP24.1.28.1.42023Samac136Juraj LencovićGalebM/Ž
MREuromarina Optimist TrophyOPTKADTorrevieja, ESP24.1.28.1.42023Samac188Laura Batelić GalebM/Ž
MREuromarina Optimist TrophyOPTKADTorrevieja, ESP24.1.28.1.42023Samac159Gašpar ŠimićGalebM/Ž
MREuromarina Optimist TrophyOPTKADTorrevieja, ESP24.1.28.1.42023Samac107Vita ErcegOptimistM/Ž
SPSvjetsko prvenstvo ILCA 6JUNMar Del Plata, ARG 12.1.19.1.9926Samac18Tedi LeonardelliUljanikM
MR14th Monaco Optimist Team RaceOPTKADMonako, MCO10.1.14.1.1817Team race3Ema GrabarGalebM/Ž
MR14th Monaco Optimist Team RaceOPTKADMonako, MCO10.1.14.1.1817Team race3 Juraj LencovićGalebM/Ž
MR14th Monaco Optimist Team RaceOPTKADMonako, MCO10.1.14.1.1817Team race3Matteo Matković GalebM/Ž
MR14th Monaco Optimist Team RaceOPTKADMonako, MCO10.1.14.1.1817Team race3Vito ŠkufcaGalebM/Ž
SPSvjetsko prvenstvo 420SENRio de Janeiro, BRA3.1.10.1.7810Dvojac18Ana Grubelić/ Marta MavarUskokŽ
SPSvjetsko prvenstvo 420SENRio de Janeiro, BRA3.1.10.1.7810Dvojac14Noela Petešić/Petra GambiražaUskokŽ
SPSvjetsko prvenstvo ILCA 6SENMar Del Plata, ARG 3.1.10.1.10146Samac80Sandra LulićMornarŽ
SPSvjetsko prvenstvo ILCA 6SENMar Del Plata, ARG 3.1.10.1.10146Samac52Elena Vorobeva SplitŽ