2021

NNatjecanjeKLUZRMjes/DržODDOZemDiscPLJedriličar/ka/posadaKlubS
MR2021 KiteFoil World SeriesKiteU19Cagliari, ITA06.10.10.10.96KF9Marija DolencKarkadurM/Ž
MR2021 KiteFoil World SeriesKiteSENCagliari, ITA06.10.10.10.4418KF44Marija DolencKarkadurM/Ž
MR2021 KiteFoil World SeriesKiteSENCagliari, ITA06.10.10.10.4418KF10Martin DolencKarkadurM/Ž
EPEuropsko prvenstvoILCA 6U21Varna, BUL02.10.09.10.2113Samac3Božidar GolubićMornarM
EPEuropsko prvenstvoILCA 6SENVarna, BUL02.10.09.10.2613Samac4Božidar GolubićMornarM
EPEuropsko prvenstvoILCA 6SENVarna, BUL02.10.09.10.2613Samac1Stipe GašpićLabudM
EPEuropsko prvenstvoILCA 6SENVarna, BUL02.10.09.10.6618Samac65Nika ManestarJD ValŽ
EPEuropsko prvenstvoILCA 6SENVarna, BUL02.10.09.10.6618Samac63Carla De CarinaJD ValŽ
EPEuropsko prvenstvoILCA 6SENVarna, BUL02.10.09.10.6618Samac58Karla ŠavarZagrebŽ
EPEuropsko prvenstvoILCA 6SENVarna, BUL02.10.09.10.6618Samac31Ursula BalasJD ValŽ
EPEuropsko prvenstvoILCA 6SENVarna, BUL02.10.09.10.6618Samac28Sandra LulićMornar Ž
EPEuropsko prvenstvoILCA 6SENVarna, BUL02.10.09.10.6618Samac8Elena VorobevaSplitŽ
EPEuropsko prvenstvoILCA 7SENVarna, BUL02.10.09.10.9828Samac79Alec CvinarOrsanM
EPEuropsko prvenstvoILCA 7SENVarna, BUL02.10.09.10.9828Samac27Bruno Gašpić MornarM
EPEuropsko prvenstvoILCA 7SENVarna, BUL02.10.09.10.9828Samac2Filip JurišićMornarM
EK2021 Europa Cup ILCA 7JUNBalaton, HUN23.09.26.09.267Samac26Stipe GašpićLabudM
EK2021 Europa Cup ILCA 6U21Balaton, HUN23.09.26.09.148Samac14Ursula BalasJD ValM/Ž
EK2021 Europa Cup ILCA 6JUNBalaton, HUN23.09.26.09.7212Samac72Ursula BalasJD ValM/Ž
EK2021 Europa Cup ILCA 6U19Balaton, HUN23.09.26.09.226Samac15Paola ČelićVegaM/Ž
EK2021 Europa Cup ILCA 6JUNBalaton, HUN23.09.26.09.7212Samac43Paola ČelićVegaM/Ž
EK2021 Europa Cup ILCA 6U17Balaton, HUN23.09.26.09.237Samac13Simon StarićHorizontM/Ž
EK2021 Europa Cup ILCA 6JUNBalaton, HUN23.09.26.09.7212Samac42Simon StarićHorizontM/Ž
EK2021 Europa Cup ILCA 6U17Balaton, HUN23.09.26.09.237Samac12Roko SchmidtVegaM/Ž
EK2021 Europa Cup ILCA 6JUNBalaton, HUN23.09.26.09.7212Samac40Roko SchmidtVegaM/Ž
EK2021 Europa Cup ILCA 6U21Balaton, HUN23.09.26.09.148Samac10Nika ManestarJD ValM/Ž
EK2021 Europa Cup ILCA 6JUNBalaton, HUN23.09.26.09.7212Samac36Nika ManestarJD ValM/Ž
EK2021 Europa Cup ILCA 6U19Balaton, HUN23.09.26.09.226Samac12Carla De CarinaJD ValM/Ž
EK2021 Europa Cup ILCA 6JUNBalaton, HUN23.09.26.09.7212Samac34Carla De CarinaJD ValM/Ž
EK2021 Europa Cup ILCA 4JUNBalaton, HUN23.09.26.09.638Samac62Vito BožovićVegaM/Ž
EK2021 Europa Cup ILCA 4U18Balaton, HUN23.09.26.09.257Samac24Jan KomadinaVegaM/Ž
EK2021 Europa Cup ILCA 4JUNBalaton, HUN23.09.26.09.638Samac61Jan KomadinaVegaM/Ž
EK2021 Europa Cup ILCA 4U16Balaton, HUN23.09.26.09.337Samac33Iskra IvančićHorizontM/Ž
EK2021 Europa Cup ILCA 4JUNBalaton, HUN23.09.26.09.638Samac60Iskra IvančićHorizontM/Ž
EK2021 Europa Cup ILCA 4U16Balaton, HUN23.09.26.09.337Samac16Nika FornažarHorizontM/Ž
EK2021 Europa Cup ILCA 4JUNBalaton, HUN23.09.26.09.638Samac33Nika FornažarHorizontM/Ž
EK2021 Europa Cup ILCA 4U18Balaton, HUN23.09.26.09.257Samac14Leon BrautPunat M/Ž
EK2021 Europa Cup ILCA 4JUNBalaton, HUN23.09.26.09.638Samac29Leon BrautPunat M/Ž
EK2021 Europa Cup ILCA 4U18Balaton, HUN23.09.26.09.257Samac10Katja RabakVegaM/Ž
EK2021 Europa Cup ILCA 4JUNBalaton, HUN23.09.26.09.638Samac18Katja RabakVegaM/Ž
EK2021 Europa Cup ILCA 4U16Balaton, HUN23.09.26.09.337Samac7Lea Rakovac VegaM/Ž
EK2021 Europa Cup ILCA 4JUNBalaton, HUN23.09.26.09.638Samac12Lea Rakovac VegaM/Ž
EK2021 Europa Cup ILCA 4U16Balaton, HUN23.09.26.09.337Samac2Tedi LeonardelliVegaM/Ž
EK2021 Europa Cup ILCA 4JUNBalaton, HUN23.09.26.09.638Samac4Tedi LeonardelliVegaM/Ž
MRCampionato Italiano IOM 2021IOMSENLago Maggiore, ITA17.09.19.09.426RU26Bruno MarevićLabudM
MRCampionato Italiano IOM 2021IOMSENLago Maggiore, ITA17.09.19.09.426RU23Tomislav Bezić ZentaM
MRCampionato Italiano IOM 2021IOMSENLago Maggiore, ITA17.09.19.09.426RU13Vedran Vesanović TrogirM
MRCampionato Italiano IOM 2021IOMSENLago Maggiore, ITA17.09.19.09.426RU12Boris Bakotić ZentaM
MRCampionato Italiano IOM 2021IOMSENLago Maggiore, ITA17.09.19.09.426RU3Zvonko Jelačić ZentaM
MRCampionato Italiano IOM 2021IOMSENLago Maggiore, ITA17.09.19.09.426RU2Ante KovačevićZentaM
MR2021 KiteFoil World SeriesKiteU19Traunsee, AUT16.09.19.09.55Daska5Marija DolencKarkadurM/Ž
MR2021 KiteFoil World SeriesKiteSENTraunsee, AUT16.09.19.09.3817Daska31Marija DolencKarkadurM/Ž
MR2021 KiteFoil World SeriesKiteSENTraunsee, AUT16.09.19.09.4317Daska10Martin DolencKarkadurM/Ž
EPEuropsko prvenstvo 49erFXSENThessaloniki, GRE14.09.19.09.3717Skif2Enia Ninčević / Mihaela Zjena De Micheli VitturiUskokŽ
EKEuropa CupILCA 6JUNLugano, SUI10.09.12.09.387Samac 19Nika ManestarJD ValŽ
EKEuropa CupILCA 6JUNLugano, SUI10.09.12.09.387Samac 3Carla De CarinaJD ValŽ
EPEuropsko prvenstvo KiteU19Villeneuve, FRA07.09.11.09.155KF15Marija DolencKarkadurŽ
EPEuropsko prvenstvo KiteSENVilleneuve, FRA07.09.11.09.4012KF40Marija DolencKarkadurŽ
EPEuropsko prvenstvo KiteSENVilleneuve, FRA07.09.11.09.9127KF15Martin DolencKarkadurM
EPEuropsko prvenstvo FoilU17Bol, CRO06.09.12.09.3010Daska15Maroje ŠkoroLabudM
EPEuropsko prvenstvo FoilU15Bol, CRO06.09.12.09.85Daska1Ian AnićLabudM
EPEuropsko prvenstvo FoilU17Bol, CRO06.09.12.09.3010Daska10Ian AnićLabudM
EPEuropsko prvenstvo Melges24SENPortorož, SLO04.09.11.09.4014Keel40Petar Smojver/Davor Jelača/Sven Šojat/Andrija Čolak/Vedrana PavlovskiCroatiaM/Ž
EPEuropsko prvenstvo Melges24SENPortorož, SLO04.09.11.09.4014Keel29Boris Tomić/ Stevan Gazivoda/Marino Grozdek/Damir VukićLabudM/Ž
EPEuropsko prvenstvo Melges24SENPortorož, SLO04.09.11.09.4014Keel20Karlo Kuret/Stjepan Vitajić/Denis Stanojević/Zlatko Vodanović LabudM/Ž
EPEuropsko prvenstvo Melges24SENPortorož, SLO04.09.11.09.4014Keel9Luka Šangulin/Noa Šangulin/Tomislav Bašić/Tonko Rameša/ Duje FržopBrivaM/Ž
SPSvjetsko prvenstvoSTARSENKiel, GER04.09.11.09.8215Keel8Marin Mišura/Tonko BaračSplit/LabudM
SPSvjetsko prvenstvoSTARSENKiel, GER04.09.11.09.8215Keel2Tonči Stipanović/Tudor BilićMornarM
MRKieler Woche 2021ILCA 4SENKiel, GER04.09.07.09.495Samac 3Dora GomerčićS.N.K. FSBŽ
MRKieler Woche 2021ILCA 6SENKiel, GER04.09.07.09.5411Samac 6Elena VorobevaSplitM
SPSvjetsko prvenstvoSlalomSENParos, GRE01.09.05.09.5014Daska1Enrico MarottiVoloskoM
EPEuropsko prvenstvo 49erJUNLipno,CZE02.09.05.09.2914Skif9Buba Pulek/Lorens LokasUskokM
EPEuropsko prvenstvo SnipeSENSplit, CRO30.08.04.09.4912Dvojac48Alenka Alujević/ Vedrana PolićSplitM/Ž
EPEuropsko prvenstvo SnipeSENSplit, CRO30.08.04.09.4912Dvojac35Nikola Dešković/Neven BaršićOrionM/Ž
EPEuropsko prvenstvo SnipeSENSplit, CRO30.08.04.09.4912Dvojac30Damir Vranić/Leon ScheidlGalebM/Ž
EPEuropsko prvenstvo SnipeSENSplit, CRO30.08.04.09.4912Dvojac29Milko Volarić/Dean PavlakGalebM/Ž
EPEuropsko prvenstvo SnipeSENSplit, CRO30.08.04.09.4912Dvojac16Marko Marinović/Ana ZelićSplitM/Ž
EPEuropsko prvenstvo SnipeSENSplit, CRO30.08.04.09.4912Dvojac12Luka Jerčić/Josipa ProsinečkiSplitM/Ž
EPEuropsko prvenstvo OPTKADLago di Ledro, ITA25.08.28.08.1515Team4Toma SmirčićSplitM/Ž
EPEuropsko prvenstvo OPTKADLago di Ledro, ITA25.08.28.08.1515Team4Luka Dokoza UskokM/Ž
EPEuropsko prvenstvo OPTKADLago di Ledro, ITA25.08.28.08.1515Team4Marta Lolić SplitM/Ž
EPEuropsko prvenstvo OPTKADLago di Ledro, ITA25.08.28.08.1515Team4Ema Grabar UljanikM/Ž
SPSvjetsko prvenstvoILCA 7U21Gdynia, Poland22.08.27.08.5721Samac50Nika ManestarJD ValŽ
SPSvjetsko prvenstvoILCA 7U21Gdynia, Poland22.08.27.08.5721Samac49Carla De CarinaJD ValŽ
SPSvjetsko prvenstvoILCA 7U21Gdynia, Poland22.08.27.08.5721Samac30Ursula BalasJD ValŽ
SPSvjetsko prvenstvoILCA 7U21Gdynia, Poland22.08.27.08.13825Samac45Božidar GolubićMornarM
SPSvjetsko prvenstvoILCA 7U21Gdynia, Poland22.08.27.08.13825Samac4Bruno Gašpić MornarM
SPSvjetsko prvenstvoFoilSENSilvaplana, SUI17.08.22.08.15630Daska62Luka MratovićLabud M
SPSvjetsko prvenstvoFoilSENSilvaplana, SUI17.08.22.08.7225Daska11Palma ČargoLabud Ž
EKEuropa CupILCA 4U16Dziwnow, POL16.08.18.08.467Samac45Karlo UgrinGalebM/Ž
EKEuropa CupILCA 4U16Dziwnow, POL16.08.18.08.467Samac16Nika FornažarHorizontM/Ž
EKEuropa CupILCA 4JUNDziwnow, POL16.08.18.08.568Samac55Karlo UgrinGalebM/Ž
EKEuropa CupILCA 4JUNDziwnow, POL16.08.18.08.568Samac49Dorotea SpišićJugoM/Ž
EKEuropa CupILCA 4JUNDziwnow, POL16.08.18.08.568Samac25Leon BrautPunatM/Ž
EKEuropa CupILCA 4JUNDziwnow, POL16.08.18.08.568Samac20Nika FornažarHorizontM/Ž
EKEuropa CupILCA 6U19Dziwnow, POL16.08.18.08.336Samac31Hrvoje MršićGalebM/Ž
EKEuropa CupILCA 6JUNDziwnow, POL16.08.18.08.8110Samac66Hrvoje MršićGalebM/Ž
SPSvjetsko prvenstvoILCA 4U16Dun Laoghaire, IRL09.08.14.08.5417Samac7Tedi LeonardelliVegaM
SPSvjetsko prvenstvoILCA 4JUNDun Laoghaire, IRL09.08.14.08.13526Samac27Tedi LeonardelliVegaM
SPSvjetsko prvenstvoILCA 4U16Dun Laoghaire, IRL09.08.14.08.239Samac5Lea Rakovac VegaŽ
SPSvjetsko prvenstvoILCA 4JUNDun Laoghaire, IRL09.08.14.08.8120Samac28Lea Rakovac VegaŽ
SPSvjetsko prvenstvoILCA 4JUNDun Laoghaire, IRL09.08.14.08.8120Samac18Helena JakšićMornarŽ
SPSvjetsko prvenstvoILCA 4JUNDun Laoghaire, IRL09.08.14.08.8120Samac2Petra MarendićMornarŽ
OIOlimpijske igreILCA7SENTokyo, JAP23.07.04.08.3535Samac2Tonči StipanovićMornarM
OIOlimpijske igre49erSENTokyo, JAP23.07.04.08.1919Skif8Šime Fantela / Mihovil FantelaSv. KrševanM
OIOlimpijske igreILCA 6SENTokyo, JAP23.07.04.08.4444Samac12Elena VorobevaSplitŽ
SPSvjetsko prvenstvo U17FoilJUNCampione del Garda, ITA26.07.31.07.6316Daska34Ian AnićLabudM
SPSvjetsko prvenstvo U17FoilJUNCampione del Garda, ITA26.07.31.07.6316Daska43Maroje ŠkoroLabudM
SPSvjetsko prvenstvo U19ILCA 6U17Arco, ITA26.07.31.07.8728Samac20Luka FatovićZagrebM
SPSvjetsko prvenstvo U19ILCA 6JUNArco, ITA26.07.31.07.26438Samac160Luka FatovićZagrebM
SPSvjetsko prvenstvo U19ILCA 6U17Arco, ITA26.07.31.07.8728Samac70Luka HagenauerZagrebM
SPSvjetsko prvenstvo U19ILCA 6JUNArco, ITA26.07.31.07.26438Samac106Luka HagenauerZagrebM
SPSvjetsko prvenstvo U19ILCA 6U17Arco, ITA26.07.31.07.8728Samac6Lovre BakotićSplitM
SPSvjetsko prvenstvo U19ILCA 6JUNArco, ITA26.07.31.07.26438Samac28Lovre BakotićSplitM
SPSvjetsko prvenstvo U19ILCA 6JUNArco, ITA26.07.31.07.26438Samac16Antun TomaševićLabudM
SPSvjetsko prvenstvo U19ILCA 6U17Arco, ITA26.07.31.07.2610Samac7Iva RokvićUljanikŽ
SPSvjetsko prvenstvo U19ILCA 6JUNArco, ITA26.07.31.07.10929Samac62Iva RokvićUljanikŽ
SPSvjetsko prvenstvo U19ILCA 6JUNArco, ITA26.07.31.07.10929Samac55Carla De CarinaJD ValŽ
SPSvjetsko prvenstvo U19ILCA 6U17Arco, ITA26.07.31.07.2610Samac3Tea PetehUljanikŽ
SPSvjetsko prvenstvo U19ILCA 6JUNArco, ITA26.07.31.07.10929Samac25Tea PetehUljanikŽ
SPSvjetsko prvenstvo U19ILCA 6JUNArco, ITA26.07.31.07.10929Samac12Petra MastelićLabudŽ
EPEuropsko prvenstvo U18ILCA 4U16Travemunder, GER25.07.30.07.13022Samac101Vedran ČelićVegaM
EPEuropsko prvenstvo U18ILCA 4JUNTravemunder, GER25.07.30.07.24934Samac211Vedran ČelićVegaM
EPEuropsko prvenstvo U18ILCA 4JUNTravemunder, GER25.07.30.07.24934Samac149Jan KomadinaVegaM
EPEuropsko prvenstvo U18ILCA 4U16Travemunder, GER25.07.30.07.13022Samac63Jere BakotićSplitM
EPEuropsko prvenstvo U18ILCA 4JUNTravemunder, GER25.07.30.07.24934Samac141Jere BakotićSplitM
EPEuropsko prvenstvo U18ILCA 4JUNTravemunder, GER25.07.30.07.24934Samac101Karlo Modrić SplitM
EPEuropsko prvenstvo U18ILCA 4U16Travemunder, GER25.07.30.07.13022Samac32Tedi LeonardelliVegaM
EPEuropsko prvenstvo U18ILCA 4JUNTravemunder, GER25.07.30.07.24934Samac81Tedi LeonardelliVegaM
EPEuropsko prvenstvo U18ILCA 4JUNTravemunder, GER25.07.30.07.12023Samac102Katja RabakVegaŽ
EPEuropsko prvenstvo U18ILCA 4U16Travemunder, GER25.07.30.07.4715Samac21Lea Rakovac VegaŽ
EPEuropsko prvenstvo U18ILCA 4JUNTravemunder, GER25.07.30.07.12023Samac64Lea Rakovac VegaŽ
EPEuropsko prvenstvo U18ILCA 4JUNTravemunder, GER25.07.30.07.12023Samac53Aurora PalkoSplitŽ
EPEuropsko prvenstvo U18ILCA 4U16Travemunder, GER25.07.30.07.4715Samac6Nora GotovacSplitŽ
EPEuropsko prvenstvo U18ILCA 4JUNTravemunder, GER25.07.30.07.12023Samac25Nora GotovacSplitŽ
EPEuropsko prvenstvo U18ILCA 4JUNTravemunder, GER25.07.30.07.12023Samac6Helena JakšićMornarŽ
EPEuropsko prvenstvo U18ILCA 4JUNTravemunder, GER25.07.30.07.12023Samac4Petra MarendićMornarŽ
EPEuropsko prvenstvo420U19Gaeta, ITA24.07.31.07.6413Dvojac59Edo Fike/Scheidl LeonGalebM/Ž
EPEuropsko prvenstvo420U19Gaeta, ITA24.07.31.07.6413Dvojac45Noela Petešić/Petra GambiražaUskokM/Ž
EPEuropsko prvenstvo420U19Gaeta, ITA24.07.31.07.6413Dvojac32Eva Šiško/Marta MavarUskokM/Ž
EPEuropsko prvenstvo420JUNGaeta, ITA24.07.31.07.11319Dvojac100Ema Samaržija/Plevko Uroda Sv. Nikola M/Ž
EPEuropsko prvenstvo420JUNGaeta, ITA24.07.31.07.11319Dvojac95Edo Fike/Scheidl LeonGalebM/Ž
EPEuropsko prvenstvo420JUNGaeta, ITA24.07.31.07.11319Dvojac76Noela Petešić/Petra GambiražaUskokM/Ž
EPEuropsko prvenstvo420JUNGaeta, ITA24.07.31.07.11319Dvojac58Eva Šiško/Marta MavarUskokM/Ž
MRKup ItalijeFoilSENTorbole, ITA12.07.17.07.158Daska2Palma ČargoLabudŽ
SPSvjetsko prvenstvo470JUNSan Remo, ITA11.07.18.07.96Dvojac6Buba Pulek/Lorens LokasUskokM/Ž
MR KiteFoil World SeriesKiteSENGizzeria, ITA07.07.11.07.9924KF9Martin DolencKarkadurM/Ž
SPSvjetsko prvenstvo49erJUNGdynia, Poland05.07.11.07.4318Skif43Marko Smolić/Juraj RadačićVal ŠibenikM
SPSvjetsko prvenstvo420U19San Remo, ITA02.07.10.07.2611Dvojac24Mija Močinić/Marta MavarUljanik/UskokŽ
SPSvjetsko prvenstvo420U19San Remo, ITA02.07.10.07.2611Dvojac21Ema Samaržija/Plevko Uroda Sv. Nikola Ž
SPSvjetsko prvenstvo420U19San Remo, ITA02.07.10.07.2611Dvojac18Noela Petešić/Maris BašićUskokŽ
SPSvjetsko prvenstvo420JUNSan Remo, ITA02.07.10.07.5318Dvojac50Mija Močinić/Marta MavarUljanik/UskokŽ
SPSvjetsko prvenstvo420JUNSan Remo, ITA02.07.10.07.5318Dvojac46Ema Samaržija/Plevko Uroda Sv. Nikola Ž
SPSvjetsko prvenstvo420JUNSan Remo, ITA02.07.10.07.5318Dvojac30Noela Petešić/Maris BašićUskokŽ
SPSvjetsko prvenstvo420JUNSan Remo, ITA02.07.10.07.9018Dvojac78Edo Fike/Leon ScheidlGalebM/Ž
SPSvjetsko prvenstvo420U17San Remo, ITA02.07.10.07.6712Dvojac55Toni Bilen/Val MatuljaIstraM/Ž
SPSvjetsko prvenstvoOPTKADRiva del Garda, ITA30.06.10.07.25957Samac80Roko Čepić ZokićLabudM/Ž
SPSvjetsko prvenstvoOPTKADRiva del Garda, ITA30.06.10.07.25957Samac60Bepo DuplančićZentaM/Ž
SPSvjetsko prvenstvoOPTKADRiva del Garda, ITA30.06.10.07.25957Samac53Edi JurmanUljanikM/Ž
SPSvjetsko prvenstvoOPTKADRiva del Garda, ITA30.06.10.07.25957Samac48Marin LjubičićLabudM/Ž
SPSvjetsko prvenstvoOPTKADRiva del Garda, ITA30.06.10.07.25957Samac43Josip TafraLabudM/Ž
EPEuropsko prvenstvo U19ILCA 6U17Kaštela, CRO26.06.03.07.8626Samac78Jere BakotićSplitM
EPEuropsko prvenstvo U19ILCA 6JUNKaštela, CRO26.06.03.07.21734Samac202Jere BakotićSplitM
EPEuropsko prvenstvo U19ILCA 6JUNKaštela, CRO26.06.03.07.21734Samac198Hrvoje MršićGalebM
EPEuropsko prvenstvo U19ILCA 6JUNKaštela, CRO26.06.03.07.21734Samac193Karlo Modrić SplitM
EPEuropsko prvenstvo U19ILCA 6U17Kaštela, CRO26.06.03.07.8626Samac67Luka HagenauerZagrebM
EPEuropsko prvenstvo U19ILCA 6JUNKaštela, CRO26.06.03.07.21734Samac181Luka HagenauerZagrebM
EPEuropsko prvenstvo U19ILCA 6U17Kaštela, CRO26.06.03.07.8626Samac59Roko SchmidtVegaM
EPEuropsko prvenstvo U19ILCA 6JUNKaštela, CRO26.06.03.07.21734Samac164Roko SchmidtVegaM
EPEuropsko prvenstvo U19ILCA 6U17Kaštela, CRO26.06.03.07.8626Samac45Luka FatovićZagrebM
EPEuropsko prvenstvo U19ILCA 6JUNKaštela, CRO26.06.03.07.21734Samac131Luka FatovićZagrebM
EPEuropsko prvenstvo U19ILCA 6JUNKaštela, CRO26.06.03.07.21734Samac104Antonio MarendićMornarM
EPEuropsko prvenstvo U19ILCA 6U17Kaštela, CRO26.06.03.07.21734Samac21Lovre BakotićSplitM
EPEuropsko prvenstvo U19ILCA 6JUNKaštela, CRO26.06.03.07.21734Samac60Lovre BakotićSplitM
EPEuropsko prvenstvo U19ILCA 6JUNKaštela, CRO26.06.03.07.21734Samac8Antun TomaševićLabudM
EPEuropsko prvenstvo U19ILCA 6U17Kaštela, CRO26.06.03.07.1711Samac16Aurora PalkoSplitŽ
EPEuropsko prvenstvo U19ILCA 6JUNKaštela, CRO26.06.03.07.7228Samac69Aurora PalkoSplitŽ
EPEuropsko prvenstvo U19ILCA 6JUNKaštela, CRO26.06.03.07.7228Samac66Ana VitasovićVegaŽ
EPEuropsko prvenstvo U19ILCA 6JUNKaštela, CRO26.06.03.07.1711Samac14Nora GotovacSplitŽ
EPEuropsko prvenstvo U19ILCA 6JUNKaštela, CRO26.06.03.07.7228Samac63Nora GotovacSplitŽ
EPEuropsko prvenstvo U19ILCA 6JUNKaštela, CRO26.06.03.07.7228Samac58Dora GomerčićS.N.K. FSBŽ
EPEuropsko prvenstvo U19ILCA 6JUNKaštela, CRO26.06.03.07.7228Samac57Paola ČelićVegaŽ
EPEuropsko prvenstvo U19ILCA 6JUNKaštela, CRO26.06.03.07.7228Samac53Kalista DelićLabudŽ
EPEuropsko prvenstvo U19ILCA 6JUNKaštela, CRO26.06.03.07.7228Samac49Carla De CarinaJD ValŽ
EPEuropsko prvenstvo U19ILCA 6JUNKaštela, CRO26.06.03.07.1711Samac8Iva RokvićUljanikŽ
EPEuropsko prvenstvo U19ILCA 6JUNKaštela, CRO26.06.03.07.7228Samac39Iva RokvićUljanikŽ
EPEuropsko prvenstvo U19ILCA 6U17Kaštela, CRO26.06.03.07.1711Samac7Lea Rakovac VegaŽ
EPEuropsko prvenstvo U19ILCA 6JUNKaštela, CRO26.06.03.07.7228Samac37Lea Rakovac VegaŽ
EPEuropsko prvenstvo U19ILCA 6JUNKaštela, CRO26.06.03.07.1711Samac1Tea PetehUljanikŽ
EPEuropsko prvenstvo U19ILCA 6JUNKaštela, CRO26.06.03.07.7228Samac8Tea PetehUljanikŽ
EPEuropsko prvenstvo U19ILCA 6JUNKaštela, CRO26.06.03.07.7228Samac5Petra MastelićLabudŽ
SK PWA World CupSlalomSENTiberias, ISR21.06.25.06.3713Daska6Enrico MarottiVoloskoM
EPEuropsko prvenstvoOPTKADCadiz,ESP20.06.27.06.15537Samac109Vito FiliVegaM
EPEuropsko prvenstvoOPTKADCadiz,ESP20.06.27.06.15537Samac93Šime Bosna RuskovićSplitM
EPEuropsko prvenstvoOPTKADCadiz,ESP20.06.27.06.15537Samac84Luka DokozaUskokM
EPEuropsko prvenstvoOPTKADCadiz,ESP20.06.27.06.15537Samac25Toma SmirčićSplitM
EPEuropsko prvenstvoOPTKADCadiz,ESP20.06.27.06.15537Samac9Tristan TolVegaM
EPEuropsko prvenstvoOPTKADCadiz,ESP20.06.27.06.11635Samac65Marta LolićSplitŽ
EPEuropsko prvenstvoOPTKADCadiz,ESP20.06.27.06.11635Samac30Mara SamaržijaSv. Nikola Ž
EPEuropsko prvenstvoOPTKADCadiz,ESP20.06.27.06.11635Samac17Nina MarušićZvirŽ
EPEuropsko prvenstvoOPTKADCadiz,ESP20.06.27.06.11635Samac14Ema GrabarUljanikŽ
SPSvjetsko prvenstvoSlalomJUNTorbole, ITA20.06.23.06.316Daska31Val MatuljaIstraM
SPSvjetsko prvenstvoSlalomJUNTorbole, ITA20.06.23.06.316Daska21Mistral MatuljaIstraM
EPEuropsko prvenstvoILCA 7U21Tivat, MNE09.06.16.06.8126Samac65Antonio MarendićMornarM
EPEuropsko prvenstvoILCA 7U21Tivat, MNE09.06.16.06.8126Samac61Antun TomaševićLabudM
EPEuropsko prvenstvoILCA 7U21Tivat, MNE09.06.16.06.8126Samac37Božidar GolubićMornarM
EPEuropsko prvenstvoILCA 7U21Tivat, MNE09.06.16.06.8126Samac6Bruno Gašpić MornarM
EPEuropsko prvenstvoILCA 7U21Tivat, MNE09.06.16.06.7723Samac63Antonio MarendićMornarM
EPEuropsko prvenstvoILCA 7U21Tivat, MNE09.06.16.06.7723Samac59Antun TomaševićLabudM
EPEuropsko prvenstvoILCA 7U21Tivat, MNE09.06.16.06.7723Samac37Božidar GolubićMornarM
EPEuropsko prvenstvoILCA 7U21Tivat, MNE09.06.16.06.7723Samac6Bruno Gašpić MornarM
EPEuropsko prvenstvoILCA 7U19Tivat, MNE09.06.16.06.2915Samac21Antonio MarendićMornarM
EPEuropsko prvenstvoILCA 7U19Tivat, MNE09.06.16.06.2915Samac19Antun TomaševićLabudM
EPEuropsko prvenstvoILCA 6U21Tivat, MNE09.06.16.06.4720Samac43Carla De CarinaJD ValŽ
EPEuropsko prvenstvoILCA 6U21Tivat, MNE09.06.16.06.4318Samac40Carla De CarinaJD ValŽ
EPEuropsko prvenstvoILCA 6U21Tivat, MNE09.06.16.06.4318Samac23Ursula BalasJD ValŽ
MRPrvenstvo Crne Gore ILCA 4 JUNTivat, MNE04.06.06.06.172Samac9Aurora PalkoSplitM/Ž
MRPrvenstvo Crne Gore ILCA 4 JUNTivat, MNE04.06.06.06.172Samac8Nora GotovacSplitM/Ž
MRPrvenstvo Crne Gore ILCA 4 JUNTivat, MNE04.06.06.06.172Samac4Karlo Modrić SplitM/Ž
MRPrvenstvo Crne Gore ILCA 4 JUNTivat, MNE04.06.06.06.172Samac1Jere BakotićSplitM/Ž
MRPrvenstvo Crne Gore ILCA 7JUNTivat, MNE04.06.06.06.137Samac11Antonio MarendićMornarM
MRPrvenstvo Crne Gore ILCA 7JUNTivat, MNE04.06.06.06.137Samac7Božidar GolubićMornarM
MRPrvenstvo Crne Gore ILCA 7 JUNTivat, MNE04.06.06.06.137Samac4Stipe GašpićLabudM
MRPrvenstvo Crne Gore ILCA 7JUNTivat, MNE04.06.06.06.137Samac5Bruno Gašpić MornarM
MRPrvenstvo Crne Gore ILCA 7 JUNTivat, MNE04.06.06.06.137Samac1Dominik PerkovićLabudM
MRSurf active BolFoilSENBol, CRO03.06.06.06.143Daska14Saša SvalinaPeliška j.M/Ž
MRSurf active BolFoilSENBol, CRO03.06.06.06.143Daska11Bojan ŠainVoloskoM/Ž
MRSurf active BolFoilSENBol, CRO03.06.06.06.143Daska10Ognjen Blažević BurinM/Ž
MRSurf active BolFoilSENBol, CRO03.06.06.06.143Daska9Ivica Podrug PodstranaM/Ž
MRSurf active BolFoilSENBol, CRO03.06.06.06.143Daska8Maroje ŠkoroLabudM/Ž
MRSurf active BolFoilSENBol, CRO03.06.06.06.143Daska7Matko JovanovićKJD ZagrebM/Ž
MRSurf active BolFoilSENBol, CRO03.06.06.06.143Daska6Ian AnićLabudM/Ž
MRSurf active BolFoilSENBol, CRO03.06.06.06.143Daska4Igor LegacVoloskoM/Ž
MRSurf active BolFoilSENBol, CRO03.06.06.06.143Daska2Palma ČargoLabudM/Ž
MRSurf active BolFoilSENBol, CRO03.06.06.06.143Daska1Marin SiriščevićLabudM/Ž
SKAllianz RegattaILCA 6SENMedemblik, NED02.06.06.06.5832Samac17Elena VorobevaSplitŽ
SKAllianz RegattaILCA 7SENMedemblik, NED02.06.06.06.6130Samac20Tonči StipanovićMornarM
SKAllianz RegattaILCA 7SENMedemblik, NED02.06.06.06.6130Samac3Filip JurišićMornarM
EKEuropa CupILCA 4 JUNKoper, SLO28.05.30.05.94Samac6Nora GotovacSplitŽ
EKEuropa CupILCA 4 JUNKoper, SLO28.05.30.05.94Samac5Aurora PalkoSplitŽ
EKEuropa CupILCA 4 JUNKoper, SLO28.05.30.05.277Samac20Luka LorencinUljanikM
EKEuropa CupILCA 4 JUNKoper, SLO28.05.30.05.277Samac16Jere BakotićSplitM
EKEuropa CupILCA 4 JUNKoper, SLO28.05.30.05.277Samac15Karlo Modrić SplitM
EKEuropa CupILCA 6 JUNKoper, SLO28.05.30.05.177Samac10Petra MastelićLabudŽ
EKEuropa CupILCA 6 JUNKoper, SLO28.05.30.05.177Samac8Tea PetehUljanikŽ
EKEuropa CupILCA 6 JUNKoper, SLO28.05.30.05.177Samac7Iva RokvićUljanikŽ
EKEuropa CupILCA 6 JUNKoper, SLO28.05.30.05.177Samac5Nađa TomaševićLabudŽ
EKEuropa CupILCA 6 JUNKoper, SLO28.05.30.05.177Samac1Ursula BalasJD ValŽ
EKEuropa CupILCA 7 JUNKoper, SLO28.05.30.05.137Samac1Dominik PerkovićLabudM
EPEuropsko prvenstvoSTARSENSplit, CRO24.05.29.05.3414Keel20Lovre Perhat/Mladen PerhatMornarM
EPEuropsko prvenstvoSTARSENSplit, CRO24.05.29.05.3414Keel26Marko Marinović/Nikola AkrapSplitM
EPEuropsko prvenstvoSTARSENSplit, CRO24.05.29.05.3414Keel23Toma Višić/Mario LulićMornarM
EPEuropsko prvenstvoSTARSENSplit, CRO24.05.29.05.3414Keel7Marin Mišura/Tonko BaračSplit/LabudM
EPEuropsko prvenstvoSTARSENSplit, CRO24.05.29.05.3414Keel6Tonči Stipanović/Tudor BilićMornarM
EPEuropsko prvenstvoSTARSENSplit, CRO24.05.29.05.3414Keel5Mate Arapov/Ante ŠitićMornarM
MRCoach Regatta - Round 2ILCA 7SENVilamoura,POR24.05.28.05.5033Samac10Filip JurišićMornarM
MRCoach Regatta - Round 2ILCA 6SENVilamoura,POR24.05.28.05.1714Samac12Elena VorobevaSplitM/Ž
MRCoach Regatta - Round 2ILCA 6SENVilamoura,POR24.05.28.05.1714Samac15Lovre BakotićSplitM/Ž
MR17th District ChampionshipSTARSENSplit, CRO21.05. 23.05.2111Keel20Robin Han/Mate ŽajaJadro/TrogirM
MR17th District ChampionshipSTARSENSplit, CRO21.05. 23.05.2111Keel17Marko DM Vitturi/Josip OlujićMornar/LabudM
MR17th District ChampionshipSTARSENSplit, CRO21.05. 23.05.2111Keel16Marko Marinović/Nikola AkrapSplitM
MR17th District ChampionshipSTARSENSplit, CRO21.05. 23.05.2111Keel11Toma Višić/Mario LulićMornarM
MR17th District ChampionshipSTARSENSplit, CRO21.05. 23.05.2111Keel5Marin Mišura/Tonko BaračSplit/LabudM
MR17th District ChampionshipSTARSENSplit, CRO21.05. 23.05.2111Keel3Mate Arapov/Ante ŠitićMornarM
MR17th District ChampionshipSTARSENSplit, CRO21.05. 23.05.2111Keel1Tonči Stipanović/Tudor BilićMornarM
MROSTM Spring CupILCA 7JUNNeusiedl, AUT20.05.24.05.448Samac3Božidar GolubićMornarM
MROSTM Spring CupILCA 7JUNNeusiedl, AUT20.05.24.05.448Samac2Alec CvinarOrsanM
MROSTM Spring CupILCA 7JUNNeusiedl, AUT20.05.24.05.448Samac1Bruno Gašpić MornarM
MRIQ Foil International games FoilSENGarda, ITA17.5.22.5.3815Daska18Palma ČargoLabudŽ
MRFormula Kite Spain SeriesKiteSENCastello, ESP14.05.16.05.7416KF3Martin DolencKarkadurM/Ž
MRCoach Regatta - Round 1ILCA 6SENVilamoura,POR10.05.14.05.3422Samac10Elena VorobevaSplitM/Ž
MRCoach Regatta - Round 1ILCA 6SENVilamoura,POR10.05.14.05.3422Samac30Lovre BakotićSplitM/Ž
MRCoach Regatta - Round 1ILCA 7SENVilamoura,POR10.05.14.05.3320Samac32Alec CvinarOrsanM
MRCoach Regatta - Round 1ILCA 7SENVilamoura,POR10.05.14.05.3320Samac3Tonči StipanovićMornarM
MRCoach Regatta - Round 1ILCA 7SENVilamoura,POR10.05.14.05.3320Samac12Filip JurišićMornarM
SPFinn Gold CupFINSENPorto, POR5.5.12.5.5230Samac15Milan VujasinovićVal ŠibenikM
SPFinn Gold CupFINSENPorto, POR5.5.12.5.5230Samac5Nenad BugarinLabudM
SPFinn Gold CupFINSENPorto, POR5.5.12.5.5230Samac25Josip OlujićLabudM
MRFormula Kite Spain SeriesKiteSENValencia, ESP7.5.9.5.7518KF2Martin DolencKarkadurM/Ž
MRIQ Foil International games FoilSENSplit, CRO4.5.9.5.85Daska2Luka MratovićLabudM
MRIQ Foil International games FoilSENSplit, CRO4.5.9.5.33Daska1Palma ČargoLabudŽ
MRVilamoura International RegattaILCA 7SENVilamoura,POR17.4.24.4.13940Samac5Tonči StipanovićMornarM
MRVilamoura International RegattaILCA 7SENVilamoura,POR17.4.24.4.13940Samac8Filip JurišićMornarM
MRVilamoura International RegattaILCA 6SENVilamoura,POR17.4.24.4.8936Samac59Sandra LulićMornarŽ
MRVilamoura International RegattaILCA 6SENVilamoura,POR17.4.24.4.8936Samac58Elena VorobevaSplitŽ
EPEuropsko prvenstvoFINSENVilamoura,POR10.4.16.4.4930Samac14Milan VujasinovićVal ŠibenikM
EPEuropsko prvenstvoFINSENVilamoura,POR10.4.16.4.4930Samac13Josip OlujićLabudM
EPEuropsko prvenstvoFINSENVilamoura,POR10.4.16.4.4930Samac17Nenad BugarinLabudM
MRCampionato Italiano KitefoilKiteSENVada, ITA10.4.11.4.316KF5Martin DolencKarkadurM/Ž
MRLanzarote International regatta49erFXSENLanzarote,ESP19.3.26.3.4625Skif10Enia Ninčević / Mihaela Zjena De Micheli VitturiUskokŽ
MRLanzarote International regatta49erSENLanzarote,ESP19.3.26.3.4419Skif8Šime Fantela / Mihovil FantelaSv. KrševanM
MRLanzarote International regattaNacraSENLanzarote,ESP19.3.26.3.2114Kat12Igor Marenić/Marija Andela de Micheli VitturiSv. KrševanM/Ž
MR3rd Portugal Gp - Round 2ILCA 6SENVilamoura,POR28.2.19.3.175Samac11Lovre BakotićSplitM
MR3rd Portugal Gp - Round 2ILCA 6SENVilamoura,POR28.2.19.3.297Samac20Lovre BakotićSplitM/Ž
MR3rd Portugal Gp - Round 2ILCA 6SENVilamoura,POR28.2.19.3.125Samac2Elena VorobevaSplitŽ
MR3rd Portugal Gp - Round 2ILCA 6SENVilamoura,POR28.2.19.3.297Samac4Elena VorobevaSplitM/Ž
MRXVI Anadalusian Olympic weekFINSENCadiz,ESP25.2.01.3.1610Samac1Nenad BugarinLabudM
MRXVI Anadalusian Olympic weekFINSENCadiz,ESP25.2.01.3.1610Samac3Milan VujasinovićVal ŠibenikM
MRLanzarote olympic winter regatta49erSENLanzarote,ESP16.1.28.1.97Skif1Šime Fantela / Mihovil FantelaSv. KrševanM
MRLanzarote olympic winter regattaFINSENLanzarote,ESP16.1.28.1.2317Samac9Josip OlujićLabudM
MRLanzarote olympic winter regattaFINSENLanzarote,ESP16.1.28.1.2317Samac4Nenad BugarinLabudM
MRLanzarote olympic winter regattaILCA 6SENLanzarote,ESP16.1.28.1.3921Samac21Sandra LulićMornarŽ